Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Ne vem no, se mi zdi da nimate neke realne predstave o tem.

 

Poznam jih nekaj, ki ima precej bitcoinov (so milijonarji) in vsi lepo normalno hodijo v sluzbo. Pac leta 2010 so imeli jajca dali 500 eur za graficno in zrudarili. 

Drugi so v zacetku letosnjega leta (2017) vlozili notri in ker je vse lepo raslo so pobrali ven in si kupili TV, novo ozvocenje, sli na potovanje in se vedno imajo notri.

Spet tretji so pa taki ki so se opekli in zgubili. Ker so nekako vsi sli na to, da dajo notri samo kar lahko izgubijo je samo malo slabo volje, zivljenje pa si nihce ni pokvaril.

 

Sedaj tuki nekaj posplosevat je totalno brezveze. Ja nekateri bodo zasluzili, da jim ne bo vec nikoli delat. Drugi (jaz upam da bom tukaj) bodo dobili toliko, da si bodo lahko nekaj vec privoscili (kako potovanje, fasado za hiso, mogoce nov avto, ...). In potem oni, ki bodo izgubili.

 

Imam obcutek, da to ni nic novega in drugacne kot skoraj povsod.

 

Glede rudarje pa ... najbolj bodo zasluzili tisti, ki prodajajo krampe in lopate (v tem primeru borze - bitstamp, coinbase, bittrex, binance, ...).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri rudarjenju BTC nima? ?ans razen, ?e si v neki skupini. Sploh ker majo recimo Rusi pa Kitajci cele farme rigov.

 

Se pa da rudarit ostale Litcoin, Ethereum, Monero... itd z nekim profitom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da gre pod 10.000?

To zna oportuniste spanicariti in bodo zaceli panicno prodajati. Z izgubo seveda. To lahko ze zacne propad.

 

Hrabri seveda takrat vlagajo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pameten investitor poceni kupuje in drago prodaja, vmes pa mora imeti nekaj pirhov in ne pocepne ob trendu navzdol :)

 

Meni trenutno Ripple nekaj prinasa :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da gre pod 10.000?

To zna oportuniste spanicariti in bodo zaceli panicno prodajati. Z izgubo seveda. To lahko ze zacne propad.

 

Hrabri seveda takrat vlagajo

 

Odkar si to napisu, ni ?u niti enkrat pol 10k ?. Zdej je ?ez 12k.

 

Tukaj verjetno stanuje en "kripto rudar" :)

 

Stara slika. Samo prej je bilo pripisano, da goji droge.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/netherlands/11402633/Dutch-police-catch-cannabis-growers-after-spotting-snow-free-roof.html

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... samo, da se ne bo slabo kon?alo...

Zakaj bi se slabo kon?alo? Za dopust sem ?e zaslu?il. Upajmo ?e na bolj?e :) valjda se ne igram z ogromnimi vsotami, prvi? ker jih nimam, drugi? ker bi potem res bolelo, ?e bi padlo. :) za kaj sproti zaslu?it pa sploh ni problem. ?e bi pa rad bil miljonar pa je ?e malo te?je in tudi jajca morajo biti ve?ja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa? vlagam v trdne in sigurne zaslu?ke.

Take oprijemljive, ne take "virtualne". :)

Ripple sem prvi? kupil po 0.22. Eni so ga ?e na veliko pri 0.07.  Sedaj sem kupil kar nekaj ene valute ki je trenutno vredna 0.007 :) z malo sre?e bom konec leta spet vesel :)

... jaz tudi, ko mi bo bo?i?ek prinesel darilo.To je malo ma sigurno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem svojo belo mazdo prodal novembra ko je bil riple 0.20$. Moj kolega jo je kupil in prodal 15.000 riplov za 0.20$ da je dobil 3.000? in kupil avto. Danes bi za 15.000 riplov dobil 48.000$ :D. Ce bi vedel bi jo imel se dva meseca :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem svojo belo mazdo prodal novembra ko je bil riple 0.20$. Moj kolega jo je kupil in prodal 15.000 riplov za 0.20$ da je dobil 3.000? in kupil avto. Danes bi za 15.000 riplov dobil 48.000$ :D. Ce bi vedel bi jo imel se dva meseca :D

In zdaj bo nekdo komentiral, da se Ripple ni izplacal :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno to je to kar meni ni v?e? pri BTC (vsi vse vedo, vsi vse govorijo) pa tudi ?e bo res ?lo gor. Tisti ki ve da bo, investira in je tiho!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno to je to kar meni ni v?e? pri BTC (vsi vse vedo, vsi vse govorijo) pa tudi ?e bo res ?lo gor. Tisti ki ve da bo, investira in je tiho!

Hehe sej vem, da si tole bolj retori?no vpra?al ampak rabijo popularizacijo in edini na?in, da izzove? rast je to, da je interes velik (ena oblika ponzi sheme). Se pravi ve? kot se bo govorilo ve? bo bil vreden, dokler ne tr?i ob plafon povpra?evanja. Ker to je fiktivna vrednost in rast ni pogojena z otipljivimi stvarmi le s povpra?evanjem oziroma naivnimi ovcami, ki zaradi svoje mno?i?nosti povpra?evanja in ?elje po hitrem zaslu?ku mno?i?no kupujejo in vi?ajo vrednost.

 

Vse to pa jadra na BTC-jevi rasti in zdaj vsak zraven pristavlja svoj piskr?ek. Zdaj je tudi idealno, da si zmisli? novo kripto valuto, recimo z imenom RapeCoine in jo v medijih spromovira? kot novi BTC, ki bo prina?al zaslu?ke - sploh ne rabi imeti nobene funkcionalnosti pla?evanja kot jo ima recimo BTC ampak le to, da obstaja v tem balonu navdu?enja nad kriptovalutami. V glavnem sama megla.in mali procent jih bo zaslu?il, velika ve?ina bo pa ostala z dolgim..... nosom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.