Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Problem bitcoinov so ljudje:

 

Kdor razume ok, kdor ne pa tudi prav.

Zelo soupada s tem super clankom in zacetno izjavo.

https://www.google.com/amp/s/www.forbes.com/sites/jayadkisson/2017/12/28/the-great-bitcoin-scam/amp/

 

At the outset, let me clarify that Bitcoin itself is not a scam, but how Bitcoin is being sold is a scam. More about that below.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, zanimivo mi je, da te nekaj ne zanima, a vseeno zadevo z zanimanjem spremljas. Le to mi je nenavadno :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, zanimivo mi je, da te nekaj ne zanima, a vseeno zadevo z zanimanjem spremljas. Le to mi je nenavadno :)

Posredno sem povedal zakaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zakaj pa ne bi smel spremljat, saj mislim, da ni prepovedano o stvari govorit pa ?etudi nisi direktno udele?en?  :ne vem:

 

Jaz sem razo?aran, kako so BTC in druge kriptovalute oropali me?etarji, ?pekulanti in wanna be traderji, ki so primarno poslanstvo kriptodenarja zlorabili samo za egoisti?no pohlepne ?elje obogateti brez vlaganje svojega prispevka, se pravi dela za ustvarjanje dejanske vrednosti. Z eno potezo so torej uni?ili poslanstvo, ki naj bi ga nosil kriptodenar, ki je zdaj postal samo ?e ena stvar za trejdat - polom na celi ?rti. ?koda, pa je bila precej dobra ideja neko?.

 

No ?e huj?e pa so scam piramidne sheme, ki pojem kriptodenar izkori??ajo za ustvarjanje klasi?nih ponzi shem kot je bilo v primeru One Coina pa ?e kar nekaj drugih. Vpra?anje koliko takih vakut, ki so namenjene samo scam-u se ?e valja naokoli...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega strokovnjak trdi, da bodo sle kriptovalutne vrednosti navzgor po kitajskem novem letu. Da vidimo to smelo napoved :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BTC po dolgem casu izpod 10000$ :)

 

Ta kojn je bil vcasih HotHorse, zdaj pa odsluzeno kljuse, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ripple je v zadnjih treh dneh izdal dve pomembni najavi, da gre v Indijsko borzo pa da ga bo BS uporabljal ekskluzivno....vseeno 30% dol

 

Konec zgodbe?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj a tvoj finan?ni svetovalec ni predvidel tegale masakra? Al ve samo kdaj bio ?lo gor? :)

 

Apple je tudi v velikih te?avah (denar imajo in ga bodo imel) a prodaja iphone X-a ni zadela niti 20% na?rtovane prodaje.....baje se tudi pri nas umika iz prodaje (mi je rekla v?eraj na Telemachu), precenjen je....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En primer od vceri kako te lahko neka informacija posteno zajebe. Je imel Paypal objavo rezultatov po oz.pred zaprtjem borze. So presegli pricakovanja in tocno v tem trenutku Ebay poda informacijo, da v prihodnje ne bodo vec sodelovali z njimi oz.pogodbe po izteku ne bodo podaljsali. Namesto rasti velik padec delnice Paypal in so naju zaj... :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To naj bi pomenil, da se sploh ne bo dal ve? pla?vat prek paypala na ebayu, ampak samo ?e direktno s kartico?

 

Ne... podpisali so pogodbo z drugim podjetjem... neko nizozemsko podjetje ... Adyen ... Pa se to se bo zgodilo sele proti koncu leta 2020, ko se iztece pogodba s PayPalom ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne... podpisali so pogodbo z drugim podjetjem... neko nizozemsko podjetje ... Adyen ... Pa se to se bo zgodilo sele proti koncu leta 2020, ko se iztece pogodba s PayPalom ... 

...in ,ko nekaj te?e in deluje kot se spodobi, je to treba razfu..t.In spet bo treba delat nove prijave, pa bodo zopet porodne te?ave.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno tako. To bo pomoje velika izguba, ker vecina prodajalcev in kupcev je sprejemala samo narocila oz. placilo preko paypala, ker te je paypal kril in tudi zavedeno je bilo vse skupaj. Skratka tipi topi. Vrjamem pa da je imel tudi paypal kar mocno provizijo... ampak tako je. Bomo videli :) Konec koncev pa tudi nevemo kaj se je v ozadju vse dogajalo... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bojo kaj manj?e provizije pol kul, druga? pa naj se grejo nekam..?e za paypal sm bil trikrat na banki zarad verifikacije in linkanja kartice s pp ra?unom.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bojo kaj manj?e provizije pol kul, druga? pa naj se grejo nekam..?e za paypal sm bil trikrat na banki zarad verifikacije in linkanja kartice s pp ra?unom.

Pa saj ce kupujes te tako ali tako nic ne opalijo. Opalijo prodajalca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bojo kaj manj?e provizije pol kul, druga? pa naj se grejo nekam..?e za paypal sm bil trikrat na banki zarad verifikacije in linkanja kartice s pp ra?unom.

Zakaj si pa moral na banko?? Meni ni bilo treba za TRR in kartice

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni ne. Pomoje je fora da ti posljejo kodo, katero vidis na banki ali na bancnemu izpisku, da kao preverijo ce vse stima. Jest sem to kodo takoj videl ker imam spletno banko oz. abamobi. Ce pa tega nimas moras pa na banko ali pa cakati na promet oz. izpisek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm imel mal bol zakomplicirano situacijo, ker nism rezident banke pri kateri mam predpla?ni?ko viso. Bil je manj?i glavobol, ampak se je zrihtal in zadeva dela. Provizija je tudi ko kupuje?, ?e ne drugje pa pri menjavi valute.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂
    • Že tri dni zapored vstajam ob štirih zjutraj, da zrolbam sneg z dvorišča in tako naredim prostor za šolski avtobus, ki pride po šolarje.   Komaj čakam, da mine pomlad...
    • Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:     Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23 Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com Prejemnik:    undisclosed-recipients:; V vednost:   Zadeva:    S spoštovanjem Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom. Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval: (1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu. (2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT (3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu. (4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu (5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev (6). Preprečevanje nasilja z orožjem (7). Raziskave na živalih in pravice živali (8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni. Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar). Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni: https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett S spoštovanjem David C. Bohnett E-pošta: ioffice77@yahoo.com     Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...   Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...
    • nimajo, ker a-cosmos že nekaj časa ne dela več ... 😃  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.