Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Nisem se motil ripple je ponorel, v 10 dneh bo moj target dosezen. Ne glede na predikcije da bo se norel vzamem ven. Raje par tisoc ? manj viska kot pa izguba vseh par 1000.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa nisem dal notri ni? in bom mirno spal.Denar samo pokvari ljudi-pohlep, nerazsodnost in na koncu ?alost. Sledi pija?a, lo?itev, depresija, ?e ve? pija?e, vo?nja pod uplivom alkohola, sodi??e-obsodba, zapor...

Skratka,se ne spla?a.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem si v vsakem primeru na dobitni strani, ker ko izgubljamo, smo ovce, ?e bomo v plusu, pa denar itak ?loveka pokvari :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, kdor rab denar si izmisli novo kriptovaluto in zaslu?ek zagotovoljen ... za izdajatelja. Kdo pa financira take zadeve?

 

https://www.24ur.com/novice/svet/obubozana-venezuela-do-3-milijard-z-izdajo-kriptovalute.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Ker trenutno nih?e ne spodbuja k nakupom (pujsov za zakol kot se re?e), gre sklepati da je ravno sedaj pravi ?as, cene pa povsem pri tleh :)

 

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/polom-na-trgu-kriptovalut-celo-vecji-kot-zlom-podjetij-pikakom/465722

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj rippple je varen v denarnici. Pravi cas, kot sem rekel.

 

Verjamem pa da tole cloveka prevzame, konse vrtijo cifre in ze vidi vilo s ferarijem

Ce mene vprasas je problem sedaj poplava teh kriptovalut, a se danes ne vemo kaj bi z njimi. Razen tradeanja seveda.

Ripple ima se sanse da bo kaj iz njega ampak kot receno je sedaj tega toliko da so si en drugemu v napoto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste mi pa zabavni vsi skeptiki, ki niste nikoli vlo?ili, pa ste vsi veseli, da tisti, ki so, delajo minus - prov slovensko :)

 

Jaz sem nekaj malega vlo?il tri leta nazaj, pa se ne sekiram zaradi gibanja, imam pri?akovanja na dolgi rok - me pa ne bo konec, ?e ne bo ni? iz tega :)

Vmes sem v isto re? pred letom mami(najve?ji skeptik ever) vlo?il 200EUR, pa je vzela ven, ko je pri?lo na 3000EUR - se ni ni? prito?evala. 

 

Sta pa dve osnovi pri vsaki investiciji - "vlo?i, kolikor lahko pogre?a?" ter "ko o zadevi govori mehanik in frizerka, si ?e zamudil" :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste mi pa zabavni vsi skeptiki, ki niste nikoli vlo?ili, pa ste vsi veseli, da tisti, ki so, delajo minus - prov slovensko :)

 

Jaz sem nekaj malega vlo?il tri leta nazaj, pa se ne sekiram zaradi gibanja, imam pri?akovanja na dolgi rok - me pa ne bo konec, ?e ne bo ni? iz tega :)

Vmes sem v isto re? pred letom mami(najve?ji skeptik ever) vlo?il 200EUR, pa je vzela ven, ko je pri?lo na 3000EUR - se ni ni? prito?evala. 

 

Sta pa dve osnovi pri vsaki investiciji - "vlo?i, kolikor lahko pogre?a?" ter "ko o zadevi govori mehanik in frizerka, si ?e zamudil" :)

... ko o zadevi govori mehanik, prodajalka in frizer, se verjetno ve?ina, ki je "vlo?ila" svoj denar v ta ?ira ?ara ?e tepe po glavi, kje jim je bila pamet, da so nasedli evforiji in "?e so vsi to naredili ne more biti slabo"efektu. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste mi pa zabavni vsi skeptiki, ki niste nikoli vlo?ili, pa ste vsi veseli, da tisti, ki so, delajo minus - prov slovensko :)

Men ste pa zabavni vsi believerji, ki mislite, da boste na lahek na?in obogateli brez lastnega dela - prav slovenceljsko. Druga?e smo pa skeptkii edino veseli, da se nismo nategnili in da nismo podlegli ?rednemu nagonu - od tega, da bi se naslajali nad nesre?o drugih ni nobenih koristi niti nobenega pametnega smisla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men ste pa zabavni vsi believerji, ki mislite, da boste na lahek na?in obogateli brez lastnega dela - prav slovenceljsko. Druga?e smo pa skeptkii edino veseli, da se nismo nategnili in da nismo podlegli ?rednemu nagonu - od tega, da bi se naslajali nad nesre?o drugih ni nobenih koristi niti nobenega pametnega smisla.

Haha, vsak, ki investira nekaj malega z namenom, da ?e kaj malega zaslu?i poleg, je pa kar delomrzne? in slovencelj :hohoho:

Sem skeptik, pa se nisem niti nategnil, niti podlegel ?rednemu nagonu-believer?

Se pa strinjam, da od naslajanja nad nesre?o drugih ni koristi niti pametnega smisla, zato tudi ne bo? na?el mojega komentarja, v katerem bi to po?el (za razliko od katerega drugega skeptika).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ne bo nih?e nikogar prepri?al, ne skeptiki believrje ne obratno. Vsak naj dela s svojim denarjem kar ho?e.Mlaj?i tu gor najbr? niso niti sli?ali za ke? the kesh. Tudi takrat so se mnogi, ki so "investirali" v to ?udo skregali z skeptiki, ?e? koliko se jih vozi z Ferrariji z zaslu?kom od te igre. Res se jih je en par a tej so ve?inoma sedaj v tujini in ne smejo priti nazaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ?akam, da se cene kriptovalut mal dvignejo, da prodam vso zadevo in je. Dejansko bi mi denar prav pri?el ta trenutek, ker imam kar nekaj projektov v delu, ampak ker sem na pozitivni nuli z vsemi kriptovalutami, bom ?e raje po?akal, da zadeva malce naraste. ?e pa? spu?im, pa? spu?im, itak sem vedel v kaj se podajam in sem tja dajal samo denar, ki ga ne bom pogre?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, kaj pa tvoj Ripple? Kako pa da ni ?e na 10 USD al celo 100 USD kot so napovedovali?

Ne spremlja? zadnje dni? Se je za?elo, trenutno +200%, in to zgolj XRP, kje bo pristal ....lahko na Brniku, lahko na luni...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.