Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je marko91 napisal:

Donosnost.....pa zelo poceni kartice si kupil za 250€.....

Jaz sem takšne kartice kupil avgusta lani za 90€/kom...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Scr3am napisal:

To da je rx 580 300€ je tak absurd da sem kar jezen :D. To je tako, kot da bi jaz sedaj prodajal mazda 6 prva generacija za 10k.

Hja, povpraševanje je veliko in so cene temu primerno šle gor...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Bitkojn je ponorel; 46000 €ur.

Če nimaš nobenega v denarnici se te ne dotakne. Zaradi mene je lahko tudi 100000€. Ne iz žepa ne v žep. Tisti pa, ki jih imajo jim privoščim. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Normalno da pada, se nikoli ni bila stvar linearna. Poglej cez cca leto, mogoce dve leti.

On 2/19/2021 at 9:29 PM, Alex said:

Če nimaš nobenega v denarnici se te ne dotakne. Zaradi mene je lahko tudi 100000€. Ne iz žepa ne v žep. Tisti pa, ki jih imajo jim privoščim. 

Seveda, če Alex nima je nepomembno.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 minutes ago, Bini said:

Če bi res imel kaj viška denarja bi pomagal ubogim ne pa vlagal v to namišljeno valuto in se prepucaval po netu....😭

Odvetniki se oglasajo. Enako velja zate, ce mislis da je namisljena potem nima veze ali imas denar ali ne. Pa to ni valuta mimogrede. 
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Bini napisal:

Če bi res imel kaj viška denarja bi pomagal ubogim ne pa vlagal v to namišljeno valuto in se prepucaval po netu....😭

Enako.Pač eni imajo te bitkonje in se radi pokažejo, kaj imajo. Drugi bi pa imeli, pa nimajo. In so jim fouš. 😋

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je marko91 napisal:

Odvetniki se oglasajo. Enako velja zate, ce mislis da je namisljena potem nima veze ali imas denar ali ne. Pa to ni valuta mimogrede. 
 

Aja, še to ni,potem pa oprosti,ker sem ga precenil.😁

Eni smo pač kolegi drugi pa niko i ništa ,žal .:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je marko91 napisal:

Normalno da pada, se nikoli ni bila stvar linearna. Poglej cez cca leto, mogoce dve leti.

 

Lahko si Nostradamus al pa baba Vanga pa ti nič ne pomaga, ker čez dve leti je lahko več kot zdaj al pa manj, al pa isto. Drugih možnosti ni.

 

Ne res, se ne hecam... tole je res samo za tiste, ki imajo viške denarja, ker za naložbe v stilu varčevanja za penzion je tole čisto prevelik rizik. Ne me narobe razumet, spadam pač med tiste, ki še vedno verjamemo, da se živi od dela ne pa od špekulacij, manipulacij, prevar in drugih fiktivnih zadev. Mi je pa škoda, da tole pač ne bo nikoli valuta ampak le sredstvo za špekulacije. Žal :(

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

59 minutes ago, Boss said:

 

Lahko si Nostradamus al pa baba Vanga pa ti nič ne pomaga, ker čez dve leti je lahko več kot zdaj al pa manj, al pa isto. Drugih možnosti ni.

 

Ne res, se ne hecam... tole je res samo za tiste, ki imajo viške denarja, ker za naložbe v stilu varčevanja za penzion je tole čisto prevelik rizik. Ne me narobe razumet, spadam pač med tiste, ki še vedno verjamemo, da se živi od dela ne pa od špekulacij, manipulacij, prevar in drugih fiktivnih zadev. Mi je pa škoda, da tole pač ne bo nikoli valuta ampak le sredstvo za špekulacije. Žal :(

Danes je to nic drugega kot digitalna borza. Valuta ze zdavnaj ni vec, oziroma nima vec osnovnega poslanstva. Iz tega poslanstva mislim da bo slo na gor, zaradi ljudi seveda, kot si pa rekel ce ni velikega vlozka ni nic, ostalo je hobi. Nekdo si misli ah saj je bilo samo 50€ ampak na svetovni ravni so to miljarde. Nekdo z veliko cifro v pravem trenutku lahko pobere veckratnik teh 50€....borza...

Popravljeno od marko91
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Lahko si Nostradamus al pa baba Vanga pa ti nič ne pomaga, ker čez dve leti je lahko več kot zdaj al pa manj, al pa isto. Drugih možnosti ni.

 

Ne res, se ne hecam... tole je res samo za tiste, ki imajo viške denarja, ker za naložbe v stilu varčevanja za penzion je tole čisto prevelik rizik. Ne me narobe razumet, spadam pač med tiste, ki še vedno verjamemo, da se živi od dela ne pa od špekulacij, manipulacij, prevar in drugih fiktivnih zadev. Mi je pa škoda, da tole pač ne bo nikoli valuta ampak le sredstvo za špekulacije. Žal :(

Boss, lepo napisano. Pošteni ljudje živijo od poštenega dela, glumci pa od glumljenja. Nastopači pa od nastopanja. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa pošteni ljudje, celo življenje delajo za take "glumce". Žal. Moj sodelavec je že kar lepo zaslužil na račun kriptovalut pa niti pod razno nima bajne plače. Je pa pač nekaj let nazaj reskiral in vložil 4.000 € in bum. Je pa res, da je to bolj kot ne "igra na sreco" in pa konstantno spremljanje trga in pa cen. Trenutno mu še malo manjka potem pa cash out je reku in nakup hiše.

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Scr3am napisal:

Zato pa pošteni ljudje, celo življenje delajo za take "glumce". Žal. Moj sodelavec je že kar lepo zaslužil na račun kriptovalut pa niti pod razno nima bajne plače. Je pa pač nekaj let nazaj reskiral in vložil 4.000 € in bum. Je pa res, da je to bolj kot ne "igra na sreco" in pa konstantno spremljanje trga in pa cen. Trenutno mu še malo manjka potem pa cash out je reku in nakup hiše.

Ja, za "uspeh" je potrebna drznost, sreča in v tem primeru tudi neumnost 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni to nic smesno, saj sem na lastne oci videl in ta podatek drzi in niso "buce". Je pa ze pred leti vnovcil ene par tisoc evrov in s tem denarjem kupil mojo bivso sestko ter se ene par traparij. Ni to namisljen monopoly denar, kot si nekateri to tolmacite :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Boss napisal:

Človek bi pričakoval, da pol kupi novo šestko ne pa neko rabljeno za par tisoč EUR. :nevem:

Saj je napisal, da bo v kratkem kupil hišo, to jaz razumem nekako v znesku 200, morda 300 tisočakov

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Saj je napisal, da bo v kratkem kupil hišo, to jaz razumem nekako v znesku 200, morda 300 tisočakov

Ali pa 30000.-40000€  recimo v Ilirski Bistrici. Odvisno, kje ta hiša stoji. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.