Skoči na vsebino

M6 GG ne mara mraza


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

Zjutraj cca -5 in moj mazdilak ne kresne v prvo. Pridem v firmo (-7) in ga na parkiri??u ponovno v?gem. Rabi ?e dlje kot doma, cca 3-4sec verglanja. <_<

 

Ima kdo kak?no dobro idejo kaj je vzrok?

 

2.3 motor, sve?ke menjane, kabli tudi, accu dober (80%), bencina dost

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej, dve zadevi, bom probal najt kako preizkusit delovanje.

 

Je pa tko da vergla ?ist uredu in tudi premika ma?ino, ampak ne kresne in ne kresne.

A je to olaj?evalna okoli??ina ali ne?

 

Ker ravno pred mrazom sem bil pri mehankarju zaradi druge te?ave in se mi res ne da spet hodit :rolleyes: 

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej, dve zadevi, bom probal najt kako preizkusit delovanje.

 

Je pa tko da vergla ?ist uredu in tudi premika ma?ino, ampak ne kresne in ne kresne.

A je to olaj?evalna okoli??ina ali ne?

 

Ker ravno pred mrazom sem bil pri mehankarju zaradi druge te?ave in se mi res ne da spet hodit :rolleyes:

?e vergla definitivno ni ?tarter. ?tarter ko zaj dela tk tk tk tk. Tako da ali bencin (pumpa, filter ali celo zmrznjeno kaj) ali pa elektrika (aku, sve?ke), samo ?e vergla pomeni da je ?trom.

 

my money je na ?rpalki v tanku. Mislim, da jo bencinar ima? tle sem pa bos....

 

kaj pa je bila tista druga te?ava - lahko je povezano ali pa kaj v zvezi s sestavljanjem nazaj....pa sode? po podpisu je LPG??? Vsak info pomaga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga te?ava je bila zluknjan kolektor in po popravilu prede kot mucek, tko da dvomim da je povezano. :)

 

Je LPG, ampak vedno na bencin ?tarta.

 

Ima pa 260kkm in je letnik 03, mogo?e so po?asi tudi ?e kak?ne cevi ?voh in sedaj pri nizkih temperaturah ne tesni ve?.

 

Bomo vidli kaj bo jutri ko bo ?e malo bolj mrzlo

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na plin cca 80-90k, sigas vgradil, ventili od europegas, ra?unalnik ag zenit pro, mazanje jlm mehansko. Vse redno servisirano, vsi mehaniki so rekli da je vse ok. Tudi napak ne javlja ra?unalnik.

 

Vzigalno tuljavo nimam pojma kolk mam dobro :) Se je danes zjutraj 1. pojavila ta te?ava, druga?e je lepo vedno v?gal, tudi lanskoleto ob ve?jem mrazu ni bilo te?av.

 

Spije pa precej olja, ampak ga ima vedno dovolj.

 

A lahko karkoli od mo?nih vzrokov sam pregledam? Nisem ravno z dvema levima, ampak avtomehanik pa ?e ne

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.