Skoči na vsebino

Avtoplinski znaki in tezave


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

V teh jutrih, ko je zunaj konkretno pod nulo, mi ob preklopu z bencina na plin, fajn potrokira in strese.

 

Sem takoj poklical mojstra Denisa v cem je tezava, pa me je takoj vprasal kdaj sem menjal LPG filter in nasel razlog, ker je ze 20000km in je menda precej zapacan.

 

Kolegica ima Mazdo3 na plinu, ji pa v mrzlih dneh avto ob preklopu na plin dejansko ugasne. Pri njej pa si razlog popolnoma iztrosene svecke. :)

 

Skratka, z minimalnim vlozkom, bo voznja v obeh primerih spet na nivoju in zelo poceni :)

 

Ce boste naleteli na kaksne avtoplinske tezave, vam priporocam poklicat mojstra Denisa, ki obvlada razlicne LPG sisteme, bil pa je tudi uradni monter tako pri G1 kot tudi Sigasu, treniral pa je tudi takrat bodoce Plineks monterje. Ve, kako se plinu streze, dobite ga na gsm; 051712355

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niste sli?al reka nafta je za traktorje, plin je za kuhat kar je pametnega se vozi na bencin.

 

Hehe.

 

Tud js sm sli?u to neko?..leta 1996 :D

 

Ontopic: Denis je res mojster, tud sam najraje do njega zapeljem, ?eprav imam ve? kot 1 uro vo?nje.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest cakam da mi montira, ampam nima delov. Pravi da more narociti. Kdaj ? Bog si ga vedi :). Da bi pa trokiralo zaradi filtra pa tudi se nisem slisal. Jest sem osebmo delal redne servise na 20-25 k km pa je vedno vse laufalo tipi topi.Lpg je cist in se zelo tezko kaj zabase. Moj brat k je recimo malomaren glede teh stvari ni filtra za lpg menjal 3 leta. Vse popolnoma normalno. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob preklopu ga potrokira (ko je fejst pod nulo), kasneje v voznji vse super :)

 

Sem ze pomislil da imajo Nemci kaksno cudno razmerje Propan/Butan, da bi bila v tem tezava za v mrazu.

 

Denis je iz Mokronoga, se splaca do tja zapeljat! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.