Skoči na vsebino

Mazda 6 nakup


UrosP1

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

?ivjo

 

Vedno bolj me mika,da bi svoj 1.8 mlin?ek zamenjal za kak?nega bolj posko?nega. Na A netu kaj veliko izbire bencinskih 6 ni,ve?inoma pa so 1.8 . Mika me malo ta 2.3 motor,ampak ne vem kako se kaj obna?ajo? Kak?ni so kaj problemi z njimi(?e sploh so), rad bi dobi  feedback od kak?nega lastika tega motorja oz kar celotnega avtomobila. 2.0 jih tudi skoraj ni zaslediti. Gledal sem to,samo me tile diler?ki odvra?ajo od nakupa. Raje po?akam,da pride kak?na iz privat nakupa. 
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12129266&display=Mazda%20Mazda6%20GT%20SPORT..SLO..SERV.KNJIGA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.3B motor iz GG serije zelo rad zariba na glavni gredi in sledijo abnormalni izdatki.

 

Teh primerov je bilo ze vec navtem forumu in potem napotenih k mojstru Pelku.

 

Meni se to pri tem avtu v skoraj 100000km ni zgodilo, a kot kaze sem imel sreco, ali pa ze prejsnji lastnik to postimal, tega ne vem! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hellow :)

 

Po dolgem ?asu se doma ponovno odlo?amo za nakup Mazde. Tokrat bi se odlo?ili za Mazdo 6, letnik 2015, facelift-tan model.

 

Na avtonetu je ena zanimiva pa mi prosim vi povejte, ali kdo pozna to vozilo (?eprav ni slovenska), gre za lastnika iz Medvod.

 

On je to vozilo kupil pred 4 meseci v isti avtohi?i, kjer se sedaj ponovno prodaja ta isti avto. Gre za uvoz iz Francije od fizi?ne osebe, kilometri so kar realni (2 leti staro in 80.000 prevo?enih). Nikoli ni bil karamboliran ali po?kodovan, tu pa tam je bila kak?na praskica od parkiri??a, ampak je tudi to bilo popravljeno. Tako mi je bilo re?eno s strani tako prodajalca kot same avtohi?e. Gre za komisijsko prodajo.

 

Po specifikacijah sode? to nikakor ni "Challenge" oprema, ampak bolj "Attraction" ali ?e kaj ve??

 

https://www.avto.net/ADS/details.asp?id=12273947&display=Mazda%20Mazda6%20CD150%20Challenge

 

 

Kakr?nokoli mnenje bo dobrodo?lo.

 

Hvala  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....Sylver..pojdi pogledat to mazdurino,oprema je sigurno Atrrection,ker ima LED lu?i in ostalo..pa dobrega mehanika sabo vzame...lahko tudi pelkota..vpra?aj..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....Sylver..pojdi pogledat to mazdurino,oprema je sigurno Atrrection,ker ima LED lu?i in ostalo..pa dobrega mehanika sabo vzame...lahko tudi pelkota..vpra?aj..lp

Za Francoski trg so lahko tudi drugacni paketi in oznake opreme... tako da tole Challenge si je verjetno prodajalec sam izmislil ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Francoski trg so lahko tudi drugacni paketi in oznake opreme... tako da tole Challenge si je verjetno prodajalec sam izmislil ;) ...

Ja to je sigurno..rahlo je zabluzuuuu,,ta prodajalec he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal trenutno nimam slike ker sem na dopustu takrat ko sem kupoval m6 je bila moznost izbire notranjosti v crni, beli in olivno zeleni barvi. Tudi jaz sem sel bolj na slepo pri nakupu take notranjosti ampak moram priznati da ce bi bila se enkrat moznost izbire take barve notranjosti bi to izbral se enkrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

 

Zal trenutno nimam slike ker sem na dopustu takrat ko sem kupoval m6 je bila moznost izbire notranjosti v crni, beli in olivno zeleni barvi. Tudi jaz sem sel bolj na slepo pri nakupu take notranjosti ampak moram priznati da ce bi bila se enkrat moznost izbire take barve notranjosti bi to izbral se enkrat.

Mene pa res zanima kaksna je tale tvoja mazdica tako znotraj kot zunaj  :). Ce imas cas prilepi kaksno sliko  :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa res zanima kaksna je tale tvoja mazdica tako znotraj kot zunaj  :). Ce imas cas prilepi kaksno sliko  :prstgor:

 Evo sem jo danes malo poslikal znotraj in zunaj - je malenkost temnej?a notranjost v resnici, ker pa? aparat naredi svoje (Samsung Galaxy S8+).

post-1607-0-66479000-1502121329_thumb.jpg

post-1607-0-45356500-1502121346_thumb.jpg

post-1607-0-11634200-1502121374_thumb.jpg

post-1607-0-58778100-1502121397_thumb.jpg

post-1607-0-83929900-1502121421_thumb.jpg

post-1607-0-69516900-1502121443_thumb.jpg

post-1607-0-31754500-1502121466_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Zanima me, ker si ogledujem sestice, malo rabljene, kdaj je bil facelift? Berem po netu malce na brzino in vidim, da ima 2015 ze strlec zaslon, potem berem, da je 2017 spet bil facelift...kdaj se pricakuje nova? In pa naceloma sem se oziral po bencinarjih, ampak jih prakticno ni, tako da najbolj pride potem v postev 150KM dizel, ce bi bila sreca celo avtomatik. Kaksni resni felerji s temi motorji/menjalniki? Nekaj vem, da je bilo serijsko na motorjih pred 2015, da so menjali pod garancijo zaradi prevelike obrabe, a pozabil kaj tocno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Facelif zadnje sestice je bil v zacetku 2015. Takrat so dodali AWD model pri dizelski karavanski razlicici... vecina sprememb pa je bilo v notranjosti... Infotainment je bil posodobljen in poenoten z ostalimi modeli ... zaslon je bil potem tisti strleci ... rocico rocne zavore je zamenjal gumb (elektricna rocna) 

 

V letu 2017 pa je bila sestica spet delezna prenove... boljsa izoliranost kabine, nov volan, ki je lahko tudi ogrevan, G-vectoring Control... Dobila je tudi novo interno oznako tipa GL (prej je bila GJ)

 

Nov model pa bo verjetno, ce bo tako kot dosedaj (nov model na vsakih 5 let) drugo leto ... :) ... 

 

Tole je notranjost prve GJ sestice (2012 - 2015):

skitched-20170809-082348.jpg

 

Tako imam jaz :) ...

 

 

 

Tole je notranjsot FL 2015 

 

skitched-20170809-082626.jpg

 

 

Tole je pa zadnji FL od letos:

 

skitched-20170809-083024.jpg

 

Tisto glede napak in kaj se je obrabljalo sem pa odgovoril ze tukaj, ko si spraseval >> http://www.mazda-si.net/topic/14374-mazda6-l2014-rabljeno-vozilo-nakup-da-ali-ne/?p=382464 :) ... Gre pa za odmicno gred  :bravo:

 

Bencinsko sestico z avtomatskim menjalnikom bos pomoje v Sloveniji zelo tezko nasel :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Facelif zadnje sestice je bil v zacetku 2015. Takrat so dodali AWD model pri dizelski karavanski razlicici... vecina sprememb pa je bilo v notranjosti... Infotainment je bil posodobljen in poenoten z ostalimi modeli ... zaslon je bil potem tisti strleci ... rocico rocne zavore je zamenjal gumb (elektricna rocna) 

 

V letu 2017 pa je bila sestica spet delezna prenove... boljsa izoliranost kabine, nov volan, ki je lahko tudi ogrevan, G-vectoring Control... Dobila je tudi novo interno oznako tipa GL (prej je bila GJ)

 

Nov model pa bo verjetno, ce bo tako kot dosedaj (nov model na vsakih 5 let) drugo leto ... :) ... 

 

Tole je notranjost prve GJ sestice (2012 - 2015):

skitched-20170809-082348.jpg

 

Tako imam jaz :) ...

 

 

 

Tole je notranjsot FL 2015 

 

skitched-20170809-082626.jpg

 

 

Tole je pa zadnji FL od letos:

 

skitched-20170809-083024.jpg

 

Tisto glede napak in kaj se je obrabljalo sem pa odgovoril ze tukaj, ko si spraseval >> http://www.mazda-si.net/topic/14374-mazda6-l2014-rabljeno-vozilo-nakup-da-ali-ne/?p=382464 :) ... Gre pa za odmicno gred  :bravo:

 

Bencinsko sestico z avtomatskim menjalnikom bos pomoje v Sloveniji zelo tezko nasel :) ... 

Za moj okus najlep?o notranjost ima tvoja prva. :bravo: ?trle?i monitorji so kr neki-grdo, pa tudi arnaturna izgleda v face-liftani bolj bogo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V resni?nosti (ko se vsede? v avto) izpade nova notranjost precej bolj moderno in elegantno.

Sej glih to ni to-moderno z ?trle?im monitorjem in predvsem elegantno-beri tanko,bogo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

25 jurjev za ?tiri leta rabljen avto s skoraj 100kkm ... o ja to pa je deal. :whatever:

 

V?asih se ?lovek resno vpra?a a sploh dejansko prodajajo avto al se samo hvalijo, da ga imajo. Lahko pa samo malo trolajo, da vidijo ali obstajo ?e kak?nji ve?ji norci.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.