Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

?e ?e lahko ukradem temo (da jo mamo tudi za ostalo ?i??enje) kaj uporabljate za armaturno vrata in podobno? Jaz mojo posesam iz z mehko vla?no mikrofibro prebri?em. Sem pa razmi?ljal o 303 aerospace protectant. Glede na reviewe kar hvaljena zadeva.

Evo z angelwax gelom namazem armaturko, da jo lepo pozivi potem grem pa se s sprejem cez. 

 

http://www.operi-avto.si/nega/1415-angelwax-angel-dressing-500ml.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Da si malo sposodim tole temo kako kaj re?ujete te?avo z vro?ino v poletnih mesecih na usnjenih sede?ih??? Se hudir kar konkretno zagreje ?e ti avto stoji na soncu .....?e zdaj ko je komaj pomlad se je ?e te?ko usest z kratkimi hla?ami. :zvizga: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mi na obali ga parkiramo v senci..he he

Jaz dam na prvo ?ipo obvezno sen?nik bo?ne ?ipe zavesce gor.pol dobro prezra?it in kasneje klimo..brisa?o na prve sede?e..pol pa gasss...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e lahko ukradem temo (da jo mamo tudi za ostalo ?i??enje) kaj uporabljate za armaturno vrata in podobno? Jaz mojo posesam iz z mehko vla?no mikrofibro prebri?em. Sem pa razmi?ljal o 303 aerospace protectant. Glede na reviewe kar hvaljena zadeva.

 

Jaz uporabljam tole ?avbo.

 

YM15gjz.jpg?1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo jest sem ravno danes nabavil en kup stvari, med drugimi tudi Geyon leather cleaner in pa chemical guys leather conditioner. Baje je ta boljsi za staro usnje (ima vitamin E), kot pa geyon k je za bolj novejse usnje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jest imam menzerna medium pa sem zelo zadovoljen. Poliral sem pa rocno (zivim v bloku), kaj sele ce bi strojno :). Long story short, karkoli bos vzel bo OK.

Se mi je dzel ja hvala

 

sm ponesre? editiral post ampak vredu da je vsaj en vidu :D

 

mam pa namen holograme dat dol pa 3 manj?e praskice,.. pol pa polimerno za??ito ?ez in to je to

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

V?eraj sprobal izdelek Glipton Gt11 Leather Conditioner iz Velike Britanije naro?en. Nad izdelkom sem zelo presene?en. Toplo priporo?am vsem. Ne masti usnja, osve?i ga in da vonjavo pravega usnja.

Lp

 

Tko jutri dobim premaz Glipton GT11 in ?istilo Gt15.

 

Mal sem gledal po internetu kako naj bi o?istil usnje pa na posnetkih ka?ejo da se nanese ?istilo, ki se ga nato zdrgne s ??etko. Ni mi najbolj v?e?. da bi po 2 leti starem usnju drgnil s ??etko. Na?el sem ?e posnetek, da drgnejo z brisa?o. Ko zdrgnejo nato prema?ejo s GT11 in na koncu ?e malo spolirajo, da sijaj izgine.

 

A je kdo to ?e po?el, s katerimi pripomo?ki, kako...prosim za kak?en nasvet, da ne bom potem debelo gledal ko se spravim na delo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?inoma nama?em samo s kremo za nego in pustim ?ez no?. Enkrat sem pa tudi s ?i??enjem poizkusil, pa tudi ni bilo ni? narobe. Dejstvo je, ?e usnje sproti neguje? (ma?e?) se tudi svinjarija ne more ne vem kako za?reti notri in samo obri?e? z vla?no krpo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko jutri dobim premaz Glipton GT11 in ?istilo Gt15.

 

Mal sem gledal po internetu kako naj bi o?istil usnje pa na posnetkih ka?ejo da se nanese ?istilo, ki se ga nato zdrgne s ??etko. Ni mi najbolj v?e?. da bi po 2 leti starem usnju drgnil s ??etko. Na?el sem ?e posnetek, da drgnejo z brisa?o. Ko zdrgnejo nato prema?ejo s GT11 in na koncu ?e malo spolirajo, da sijaj izgine.

 

A je kdo to ?e po?el, s katerimi pripomo?ki, kako...prosim za kak?en nasvet, da ne bom potem debelo gledal ko se spravim na delo.

 

Sam delam natan?no po tem postopku.

Seveda je s krta?o treba drgniti z ob?utkom, raje bolj ne?no dlje ?asa, kot grobo.

Previdno pri robovih sede?ev, sploh ?e je tam barva ?e razpokana. Tam raje samo s krpo, sicer bodo manj?i del?ki barve odstopili

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A misli? daje fake usnje?

Pridi pogledat moje sede?e v mk1 ki so popokali(se natrgali) in je zadaj kot nek skaj. Pravo usnje bi se znucalo, zbledelo, ostalo brez barve nikakor se pa ne bi natrgalo.

S temi ma?ami je pa takole. ?e ne boste ni? mazali bo zdr?alo 7 let, ?e boste dajali te ?avbe gor pa okoli 7 let.Bo pa vsaj vonj lep?i, ker te ?avbe dajo vonj po pravem usnju.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap tocno tako. Te zavbe pomagajo pri pravemu usnju ne pa pri teli plastiki. Ne me narobe razumeti, tudi jaz mazem. Dobis malo vonja in pa lepse zgleda, da bi pa zaradi tega usnje kaj bolj zdrzalo pa ne vrjamem. Pravo usnje ja to pa ne. Pri drugi generaciji cel sedez sleces v dveh minutah (prevleka).

Alex prva generacija je imela se najbolj kvalitetno "usnje" pri mazdi 6

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.