Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Mogo?e pa ne, baje je odvisno od "sokov" osebe ki jih oddaja. Avto sem tak?en dobil, mogo?e so moje roke bolj "?iste".

Verjamem, da ti bodo zamenjali volan pod garancijo. A ?e se ti ponovno to zgodi, bi ti svetoval, da ga da? preoble?i v pravo perforirano usnje. In ima? mir za vedno. Jaz bi to sigurno naredil, ?e bi imel tak problem.

Druga?e je pa to "usnje" na mojem volanu kot novo, ?eprav je tvoja novej?i letnik.

Verjetno je res odvisno, koliko se kdo poti oz. kak?no kislost ko?e ima.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda uporablja ve?inoma usnje z imenom leatherette. To je umetno usnje, sicer se zelo pribli?a pravemu po ob?utku in videzu, celo vonj ima enak,ker mu dodajajo iste di?ave kot pravemu.

Prepoznamo ga po tem, da ima z zadnje strani tkanino.

Bdw, pravo usnje original smrdi za se zjokati. To, kar mi vohamo kot vonj usnja je umeten vonj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Tko, v ?etrtek grem po nov volan, so mi priznali garancijo na olu??eno barvo.

 

Kater letnik vozila ima??

 

 

Mene pa zanima, kaj priporo?ate, ko je usnje na volanu postalo svetle?e? V?e? mi je original, ko je mat. Avto je star 5 let ima cca 80k km.

 

 

Ok, bom najprej poiskusil s tem, preoble?t ga ne bi dajal, ker je avto malo?tevil?na serija, pa bi rad obdr?al original.

 

A to na CX-3?

 

 

 

 

----

 

Ali kdo uporablja recimo rob?ke iz Lidla/Hoferja? Jaz sem ravno ta teden kupil en paket, ker so jih imeli na zalogi v katalogu. Pi?e specifi?no za usnjene sede?e ampak nikakor ne nana?at na volan in prestavno ro?ico.  :blink:  :ne vem: ?!! Si re?em ok bom probal, sem obrisal sede?e in so bili precej vla?ni in mastni ampak so se v dveh minutah prakti?no izsu?ili in mi spet ni bilo ni? jasno.  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kater letnik vozila ima??

 

 

 

 

 

A to na CX-3?

 

 

 

 

----

 

Ali kdo uporablja recimo rob?ke iz Lidla/Hoferja? Jaz sem ravno ta teden kupil en paket, ker so jih imeli na zalogi v katalogu. Pi?e specifi?no za usnjene sede?e ampak nikakor ne nana?at na volan in prestavno ro?ico.  :blink:  :ne vem: ?!! Si re?em ok bom probal, sem obrisal sede?e in so bili precej vla?ni in mastni ampak so se v dveh minutah prakti?no izsu?ili in mi spet ni bilo ni? jasno.  :lol:

Ne na drugem avtu Fiat 500 Gucci

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...
pred 45 minutami je J_ernej napisal:

Je mogoče že kdo poskusil kremo za usnje LRC Leather Protection Cream?

Dobi se jo na spoliraj.si.

Glede na to da si nov na forumu, jaz ti odsvetujem da drgneš karkšnekoli kreme po volanu. So zelo občutljivi, meni se zdi da odkar mažem je samo še slabši.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 46 minutami je NevLado napisal:

Glede na to da si nov na forumu, jaz ti odsvetujem da drgneš karkšnekoli kreme po volanu. So zelo občutljivi, meni se zdi da odkar mažem je samo še slabši.

Potreboval bi predvsem za sedeže, ker so usnjeni. Želel sem naročit Gliptone Leather Care, ampak se mi ne splača plačevat poštnine za eno pakungo. Bom poskusil naročiti kar tega iz spoliraj.si pa da vidimo kaj bo.

Popravljeno od J_ernej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.