Skoči na vsebino

Mazda 6 I-ELOOP težave


Priporočeno sporočilo

pred 54 minutami je Jest napisal:


 

AMG (Aufrecht Melcher Großaspach) so predelani Mercedesi ;), AGM (Absorbed Glass Mat) pa akumulatorji…

 

 

 

 

Sem napisal zanalašč tako, da vidim, ali me boš popravil. 😊 Si kot ena tovarišica. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Alex napisal:

Sem napisal zanalašč tako, da vidim, ali me boš popravil. 😊 Si kot ena tovarišica. 😉


Blablabla… in temu izgovoru celo verjames…. Mr. Perfect? 🤪

 


 

Sedaj čakam samo še, da se spraviš na osebni nivo in spet začneš z żalitvami v tvojem stilu… 🤑

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je g.Wankel napisal:

Če to leti name, mx-5 je roadster. Še en dokaz več, da sploh ne veš o čem govoriš 😀

 

Veš kako je to, ti maš roadster, Alex je pa prepričan, da je roadstar v premium CX-30. Razlika je pa zgolj in samo v eni črki, kar lahko tud zanemarimo. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 1. 2023 ob 21:07 je TiEn napisal:

Mi je vse mehanik rihtal je pa Topla

Samo, da javim, ce bo se kdo menjal: zamenjal pri Pelku za 160€. Varta akumulator. Ta teden "testiramo" v zivo na snegu in mrazu na skoraj konstantnih -10°C.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.