Skoči na vsebino

Mazda 6 lezaj


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav,

Imam en majhen problem, kateri me zadnje cajte ze posteno zivcira in me zanima se vase mnenje. Presnji lastnik je menjal sprednji levi lezaj (FAG) pri 170k km. Jaz sem kupil avto pri 175k km in mi je po hitrem postopku zacel se desni tuliti. Sem si mislil, ce je sel levi je logicno, da bo prej ko slej sel tudi desni. Kopim komplet SKF lezaj in se zadeva zamenja. Tri tedne vse lepo tiho nakar mi zacne spet leva stran tuliti....diagnoza hin levi lezaj. Ko je pelko vse razstavil je videl, da je poskodovano pesto in da je zaradi tega po hitrem postopku sel novi lezaj k vragu. Ok, ima neko logiko in kupim spet nov komplet SKF lezaj in pa novo OEM pesto kolesa in pelko zadevo zamenja. Tri tedne mir, danes mi pa spet ob ostrem ovinku v desno zacne ornk tuliti. Ima mogoce kdo kaksno idejo, kaj bi lahko bilo? Slabo spresano ali kaj? Enostavno nevem vec kaj bi lahko poskodovalo lezaj... Spodaj prilagam link ...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si danes vzel 5 min in odstranil kolo ter pregledal zascitno plocevino, ce se kje skriva kaksen kamencek. Kamencka ni bilo nobenega sem pa opazil da se na dnu zascitna plocevina malenkost dotika diska in vrjetno zaradi tega piska. Problem je edin to da z roko nemorem upogniti plocevino nazaj in grem jutri do mehanika da jo zbrusi ali pa upogne nazaj. Upam da je to to :). Do vsega tega je pa vrjetno prislo, ko se je menjal lezaj...

 

post-7623-0-40568900-1522001283_thumb.jpg

 

post-7623-0-57546700-1522001298_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.