Skoči na vsebino

Prekinjanje zvoka


Priporočeno sporočilo

Od v?eraj imam en problem in sicer mi prekinja zvok tko kot bi bil recimo slab signal na radiju, to dela ob?asno po naklju?nem ?asu nekaj sekund je ok, pol malo prekine, vendar mi to dela pri vseh zvrsteh radio, mp3, video.

Imam android radio in bose ozvo?enje, rad bi  ugotovil ali je problem v radiju ali bose oja?evalcu??

kaka ideja kje se naj lotim ugotavljanja napake?

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od v?eraj imam en problem in sicer mi prekinja zvok tko kot bi bil recimo slab signal na radiju, to dela ob?asno po naklju?nem ?asu nekaj sekund je ok, pol malo prekine, vendar mi to dela pri vseh zvrsteh radio, mp3, video.

Imam android radio in bose ozvo?enje, rad bi  ugotovil ali je problem v radiju ali bose oja?evalcu??

kaka ideja kje se naj lotim ugotavljanja napake?

Crkuje ti oja?evalec, Pripravi mu?os dineros.

Na servisu oja?evalec ko?ta 700?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moras iskat, ker je blo govora o tem, en je celo sam popravil (zamenjal pokvarjene komponente) pa ni blo tok drago..

se pa ne spomnim naslova teme, ampak isci pod bose, ojacevalec itd itd

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crkuje ti oja?evalec, Pripravi mu?os dineros.

Na servisu oja?evalec ko?ta 700?

Se da vse zrihtat ne rabis pretiravat. Da se ga popraviti v najslabsem primeru pa drug aftermarket ojacevalec. Vse skupaj pride 200e
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se da vse zrihtat ne rabis pretiravat. Da se ga popraviti v najslabsem primeru pa drug aftermarket ojacevalec. Vse skupaj pride 200e

Za 200? + po?tnina, ti zrihtajo v eni firmi na ?kotskem, ki je specializirana za Boss oja?evalce. Dajo celo nekaj garancije.

Po?lje?, oni ti sporo?ijo, ?e se da zrihtat, se odlio?i?, potem pla?a? popravilo in ?ez 14 dni ga ima? nazaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.