Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Lp...dobil inf..novi model mazde3 z skayactive motor stari pride k nam Marec 2019 .pol juni 2019 pride Nova Mazda 3 skayavtive X motor novi.bo treba malo po?akat na test ...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmh, saj tudi kompresor je ok, samo sem neki bral da ta motor naj ne bi bil na voljo za EU, bomo videli.

bio eco ga zje...zato tudi wankla ni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob kupovanju sedanje 3-jke mi je

prodajalec pravil o ceni cca 20.000? za osnovno novo l. 2019.

Meni pa to kar sem ?e napisal...potem pa vedi? Zanima me res koliko bo. Jaz jo bom verjetno presko?o,ker delam malo kilometrov in bom sedanjo imel kakih 7 let....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drasti?ne spremembe v ceni verjetno ne bo, ker se ne bo spremenila velikost avta, osnovni motorji bodo isti, tako, morda 500? zraven za ve? opreme.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak da ne, ko bomo videli cenik, bo vse jasno. Do tedaj je pa? vse odprto.

 

Nekaj novih slik: https://www.motor1.com/news/280221/2019-mazda3-live-video-la/

 

Tole spodaj je ?olski primer, zakaj ni dobro uporabljati preve? piano plastike. Pri svoji 6 jo imam za odtenek okrog prestavne ro?ice, pa me moti, kaj ?ele teh 100 g prahu! :)

 

 

post-5919-0-30063600-1543511031_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spredaj: lepa!

Zadaj: tako-tako.

?koda, da se niso bolj dr?ali koncepta:

300988.jpg

 

proti:

Mazda-3-2019-1280-0a-611x439.jpg

 

?e najbolj moti tista odrezana ravna povr?ina okoli blatnika, kot da bi zapeljal ob mesoreznico.

To stalno pravim, da ko pride koncept v redno proizvodnjo je serijski proizvod vedno gr?i.

?koda.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?ji problem konceptnih avtov je v tem, da si takrat dajo oblikovalci na?eloma du?ka. ?e samo pri kolesih, kjer vedno natikajo 22" ali ve?je feltne in temu primerno tudi ve?ja kolesa.

 

Samo to pa avto zgleda ?ist druga?e. Logi?no, da iz cenovnega pogleda 22" feltne ne morejo bit na serijskem avtu pa ?e kak?na omejitev glede varnosti pred naletom pe?cev pa je spet treba kompenzirat pri obliki in seveda se bo ?e kaj na?lo. Vseen pa so se kar dr?ali koncepta, kolikor so se pa? lahko. Zdej a nam je v?e? ali ne je pa pa? druga zgodba - Men je limo pa? lep?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?ji problem konceptnih avtov je v tem, da si takrat dajo oblikovalci na?eloma du?ka. ?e samo pri kolesih, kjer vedno natikajo 22" ali ve?je feltne in temu primerno tudi ve?ja kolesa.

 

Samo to pa avto zgleda ?ist druga?e. Logi?no, da iz cenovnega pogleda 22" feltne ne morejo bit na serijskem avtu pa ?e kak?na omejitev glede varnosti pred naletom pe?cev pa je spet treba kompenzirat pri obliki in seveda se bo ?e kaj na?lo. Vseen pa so se kar dr?ali koncepta, kolikor so se pa? lahko. Zdej a nam je v?e? ali ne je pa pa? druga zgodba - Men je limo pa? lep?i.

Mislim da je ve?ini lep?a limo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam kaj ko je kurc kej uporaben - a si videl tisto mikroskopsko luknjo za nakladanje. Mater pol bom moral kupovat in se jebat s str?nimi prtlja?niki al pa montirat kljuko za nosilec koles, ?e bom hotel kam kolo peljat.

Zdaj samo odprem treger fliknem kolo noter in sem ready v natanko 37 sekundah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je najve?i minus ravno prtlja?nik. Zdaj sem pri Civic-u navajen nadpovpre?no velikega prtlja?nika. mislim, da je 410l. Pri mazdi (HB) 360l.

Skoraj sem ?e bil na tem, da naro?im novega Civica, ampak mu, ko se vsede? not nekaj manjka. Upam, da bo tanova 3jko imela to?no to ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.