Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Meni je tudi sedanka veliko lep?a, ?e ve?, niso mi v?e? ne hatchbacki ?e manj pa karavani (sem pa? malo ?uden :) ). In limuzine imajo zame ve? kot dovolj prostora, majhna luknja v prtlja?niku me niti malo ne moti. 90% ?asa v avtu sem sam, ko gremo nekajkrat letno z dru?ino na dopust (imam h?erko 7 let staro) potovalke in potrebno za 10-14 dni komot not dam, zadnje ?ase celo prakticiramo dopust z avionom, tako da greta notri 2 kufra brez te?av, pa ?e veliko prostora ostane, na morje pa nismo nikoli vla?ili pol prtlja?nika plastike in nepotrebnih igra?, h?erka se raje igra v naravi s kamen?ki, stor?i in z nama. Za prevoz koles sem na Mazdi3 imel vle?no kljuko. ?e mi pa slu?ajno crkne hladilnik, pe?ica,...pa imajo vse trgovine (brezpla?no) dostavo na dom. Me je pa ?e marsikdo vpra?al zakaj ne kupim karavana, ?e imam pa otroka...?e bi imel 2 mi na misel ne pride da bi karavana kupil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem se bal je tablica name??ena visoko kot pri obstoje?i

Mazda3_HB_SoulRedCrystal_Action-4.jpg

 

po mojem mnenju bi bilo bolje, da bi bila malo ni?je (a so EU direktive tak?ne, da ne sme biti)

 

Mazda3_HB_SoulRedCrystal_Action-4 spodaj.jpg

Pa ne vpliva na hlajenje? Direkt pokriva.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Milim, da je tako:

 

ST = Style

SO = Sound

SA = Safety

LU = Luxury

Kaj je pa v katerem paketu?

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je tudi sedanka veliko lep?a, ?e ve?, niso mi v?e? ne hatchbacki ?e manj pa karavani (sem pa? malo ?uden :) ). In limuzine imajo zame ve? kot dovolj prostora, majhna luknja v prtlja?niku me niti malo ne moti. 90% ?asa v avtu sem sam, ko gremo nekajkrat letno z dru?ino na dopust (imam h?erko 7 let staro) potovalke in potrebno za 10-14 dni komot not dam, zadnje ?ase celo prakticiramo dopust z avionom, tako da greta notri 2 kufra brez te?av, pa ?e veliko prostora ostane, na morje pa nismo nikoli vla?ili pol prtlja?nika plastike in nepotrebnih igra?, h?erka se raje igra v naravi s kamen?ki, stor?i in z nama. Za prevoz koles sem na Mazdi3 imel vle?no kljuko. ?e mi pa slu?ajno crkne hladilnik, pe?ica,...pa imajo vse trgovine (brezpla?no) dostavo na dom. Me je pa ?e marsikdo vpra?al zakaj ne kupim karavana, ?e imam pa otroka...?e bi imel 2 mi na misel ne pride da bi karavana kupil...

Pepo s tabo se popolnoma strinjam,jaz sploh ne vem kaj ljudje vozijo,da potrebujejo toliko prostora. Imel sem jugota(mali avto iz negdanje juge)pa sem imel dva otroka in smo ?li v apartma na morje za 10 dni in ni bil nek problem. Danes kot opazujem ve?ina samo zme?e v havbo vse ?ivo pa imajo karavane in ?e vedno premalo prostora,tako da ne vem kaj vozijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pepo s tabo se popolnoma strinjam,jaz sploh ne vem kaj ljudje vozijo,da potrebujejo toliko prostora. Imel sem jugota(mali avto iz negdanje juge)pa sem imel dva otroka in smo ?li v apartma na morje za 10 dni in ni bil nek problem. Danes kot opazujem ve?ina samo zme?e v havbo vse ?ivo pa imajo karavane in ?e vedno premalo prostora,tako da ne vem kaj vozijo.

 

Jaz gledam, da bi zdaj kupil ve?jega (nevem sicer zakaj :)) ampak se vedno vpra?akm, kaj pa ?e bom rabil ve?. trenutna honda civic 2007, ima preko dovol placa za dopust. Noter sem spravil dva otro?ka vozi?ka in protljago za 4ri.

ZDaj otro?kih vozi?kov ve? ne rabim, mogo?e bi nova 3jka vseeno imela dovolj prostora. grem pogledat ?ez vikend v salon,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In evo, Ford nadaljuje tradicijo

 

https://www.rtvslo.si/zivljenjski-slog/avtomobilnost/se-mocnejsi-ford-focus-st/480468

Pa ne more recti da ta razred ni zanimiv

 

https://www.google.com/amp/s/www.motoringresearch.com/car-news/europes-best-selling-cars-2018/amp/

 

C3, golf, focus.....top prodajni modeli overall.

Mazdi se pa ne mudi :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je pa v katerem paketu?

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

 

Prevedeno iz avstrijskega prospekta (ker ga pri nas se ni :() ...

 

SOUND PAKET:

-BOSE?-Soundsystem

-12 zvocnikov

 

STYLE PAKET

Adaptivni LED-Matricni zarometi

LED-dnevne luci

- Zatemnjena stekla

- Vzvratno ogledalo brez roba

- Polirani dodatki notranjosti

- Obvoloanske rocice pri avtomatskem menjalniku

 

PREMIUM PAKET

- Crno usnjeno oblazinejnje sedezev

- Voznikov sedez elektricno nastavljiv s spominkso funkcijo

- Spominska funkcija za HUD 

- Spominksa funkcija za vzvratna ogledala

 

TECH PAKET

- 360? prikaz na zaslonu

- Driver Atention alert (DAA+)

- Opozarjanje na precni promet pred vozilom (FCTA)

- Opozarjanje na promet za vozilom z zaviranjem v sili (RCTB)

- Asistent za zaviranje v sili zadaj (SCBSr)

- Radarski tempomat in pomoc pri ohranjanju voznega pasu

 

Bodo pa kot kaze ti paketi se kot dodatno doplacilo in nekateri so taki, da je pgoojeno, da vzames vec paketov zraven... Recimo pri Tech paketu je pri nekaterih modelih obvezno potrebno vzeti tudi Sound paket in Style paket ali Sound paket in Premium paket...

 

 

Doplacila pa so v Avstriji taksna (cene modelov so pri nas kolikor sem gledal na brzino okoli 3.000 ? ceneje kot v Avstriji):

 

5-vratna Mazda 3:

edae524fee52451e976fbefc8a02b001.pdf-201

 

4-vratna Mazda 3:

edae524fee52451e976fbefc8a02b001.pdf-201

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

- Spominska funkcija za HUD 

- Spominksa funkcija za vzvratna ogledala

 

Nice, tole zelo pogre?am pri trenutni Mazdi (+ spominske sede?e). Precej najeda to konstantno preklapljati.

 

 

Za razliko Premium paketa, bi raje vzel AWD, ?e ?e kaj  :)

 

Kaj pa je fora z AWD v takem avtu v Sloveniji? To za dva dni snega v letu in ?est ovinkov?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice, tole zelo pogre?am pri trenutni Mazdi (+ spominske sede?e). Precej najeda to konstantno preklapljati.

 

 

Kaj pa je fora z AWD v takem avtu v Sloveniji? To za dva dni snega v letu in ?est ovinkov?

 

Sej ne dabi vzel, ampak, ?e bi ?e mogel izbirat, bi za ceno premiuma raje vzel AWD.

Tak pa, ?e bo? hotel imet Tech paket na GT+ bo? mogo ?e vzet Premium...., ki ga jaz ne rabim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, malce si bil prehiter - evo slovenski prospekt.

 

Sam so lisice - ?e ho?e? Tech paket, mora? vzet ?e Sound in Premium. Recimo men Premium ni? ne pomeni, ker bo avto samo moj in ne rabim elektri?no nastavljivih sede?ev, ogledal in HUD-a.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, malce si bil prehiter - evo slovenski prospekt.

 

Sam so lisice - ?e ho?e? Tech paket, mora? vzet ?e Sound in Premium. Recimo men Premium ni? ne pomeni, ker bo avto samo moj in ne rabim elektri?no nastavljivih sede?ev, ogledal in HUD-a.

 

Ampak to je za X. ?e vzame? G122 pa lahko Safety (Tech)  vzame? brez Luxury (premium).... mater da jim vidim :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.