Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Meni je lepo edino tisto perforirano usnje z luknjicami.

Ostalo, vse barve, postane s ?asom gladko in izgleda ful grdo.

Pa ?e zguba se ob straneh in je slika res nikakva.Pa ?e usnje je skrajno nekvalitetno.

Pozimi ga mora? gret, poleti bi se moralo hladit.

V moji, kjer imam blago nisem pozimi niti enkrat rabil gretja. Je tak?en, bolj prijeten ob?utek, ko se vsede?,bolj mehek.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je super, prej?nji Peugeot je imel to, pa zadnja stran sede?a vse v usnju. Ima? manj prahu v avtu pa za ?i??enje je simpl, Res ?koda, da Mazda ne naredi tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja moja GTA druge generacije ima natan?no to kombinacijo in je milo re?eno sanjska. Usnje pri straneh, blago na sredini tako na sede?u kamor se usede? in na naslonu. Nikoli, tudi, ?e je bil avto na soncu me ni speklo pa ?eprav je ?rne barve, pozimi je pa vseeno gretje, kar tudi pripomore bolj?emu po?utju. Ampak ?al res, pri Mazdi so mahnjeni na to, da najbolj posre?ene kombinacije umikajo iz prodaje: delno usnje, zapiranje in odpiranje stekel s klju?om, 5-vratne limuzine... itd itd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@tommaazz: jp, usnje ob strani na sredini pa blago! to bi blo zakon.

To mam jaz, a za pucanje slabse, za voznjo pa odlicno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?e en tak zelo nekonvencionalen review :wub:

 

 

Ampak vsi amerikanci jokajo za MazdoSpeed/MPS in turbo pa imajo 186KM 2.5 motor. Mi se pa klele matramo s 122KM in upamo, da bo 181KM Skyactiv X raketa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Sarah nekateri pi?ejo, da je transgender.. meni se sicer ne zdi. Druga?e je ex US army mehani?arka. :)

 

Sicer pa dr?i, 2.5 bi bila super motorizacija, ?e je zadosti za CX-5, bi bila v 3 ?e pravi warm hatch. Nenazadnje ima nekih 7s 0-100, bolje od ve?ine mazd ever made, kaj ?ele teh, ki so se prodajale oz. se ?e prodajajo v Evropi. Edino MPS so bile hitrej?e. Ja, nima dizelskega navora, ampak ni to point warm hatchew NA poleg dobre lege na cesti je tudi u?ivanje v vi?jih vrtljajih, ?e je voznik ustrezno razpolo?en.

 

X porabi verjetno liter ali ali liter in pol manj, a gre slab?e, ima manj navora od 2.5. Who cares... tak avto je za u?ivat, ni to dizelska octavia trgovskega potnika, da je prvi kriterij nizka poraba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo oprema "Core" ima rocno klimo ... vse ostale, ki so od dobrega jurja naprej drazje...  imajo dvopodrocno avtomatsko klimo ... Itak je Core pomoje samo zato v ceniku, da imajo lahko napisano ceno "od 19.990 dalje" ... Naroci se jih pa pomoje zelo malo ... Ljudje pa so razlicni ... nekateri recimo sploh nocejo klime :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest: si ziher? Js ko konfiguriram, morm dat GT Plus opremo, da dobim dvopodro?no avtomatsko klimo ...

 

Sem pri specifikacijah izbral v primerjaso se drugi model (Plus) in ta ima ze avtomatsko klimo ...

 

https://www.mazda.si/vozila/nova-mazda3-hatchback/specifikacije/

 

 

Mazda3_2338D3E1.png

 

 

Ceprav GT ima pa spet rocno :D ...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klima gor dol, pred dvemi leti sem za Revolution opremo pla?al manj kot bi sedaj za Core opremo :-) :-) :-)

 

Poslano z mojega MI 9 z uporabo Tapatalk

 

Sicer je tole malo napihnjeno napisano...  slucajno sem na disku nasel cenik iz 2017 in je Mazda 3 Revolution (G120) malo drazja (20.390?) kot je sedaj Core :) 

 

Ceniki-2017060_2338DA6F.png

 

Je verjetno tudi to, da je sedaj ze v osnovni vec opreme (recimo ze Core ima menda adaptivni tempomat,...)  ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekologija ni poceni :D :D :D ... Placamo jo pa kupci ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • To pa je že malo čudno - zakaj hudiča se nekomu naenkrat tako mudi? Nenaden skok s ceno navzdol za 2.500€ (3.500 če gledamo nedavno prejšnjo ceno 16.500). Je z avtom vse OK? So na vratih rubežniki? 
    • Počasi prihajamo na prelomno točko z infrastrukturo, kot smo nekateri ugotovili že 5 let nazaj da se bo zgodilo.  
    • Kdaj se pa ponavadi odločite, da umaknete polni kasko? Kaj vam je prelomna točka? Starost? Koliko? Trenutna vrednost avta na trgu?
    • Jaz sem že lani mislil samo AO in AO+ obdržati, ker so vsi govorili da se je podražalo zavarovanje zaradi napada na Ukrajino. No, ko sem to povedal zav.agentu, mi je dal še nižjo ceno kot leto pri tem, samo da nisem na AO in AO+. Verjetno za njih bolje vrabec v roki, kot golob na strehi.   Ma te zavarovalnice so ena sama črna luknja. Če bi bil prosto objavljen cenik vseh storitev, pa ga nobena nima. Tako pa klikaš ko butl po kljukicah te kombinacije, na koncu ti pa napiše "hvala, dajte še telefonsko pa vas agent pokliče". Daj cenik, javno objavi, z agenti se pa itak potem dalje pogovarjaš ker vsi očitno dajejo popuste.   Drugače pa hvala vsem za odgovore! Upam da ta teden zrihtam vse. Verjetno sprednja maska pride nova in je to to? Ker druga nimam poškodovano. Luči, meglenke, vse okej. Da ne bo spet kakšen "Carglass mojster" kje, ko je rekel da original steklo za Mazdo ne obstaja.
    • Danes sem končni uspel to podariti naprej. 🙂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.