Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Jest mam na voznikovi strani stalno nekje 20 ali 21 stopinj, na sovoznikovimpa stopinjo vec... Pa ves cas klimo na AUTO...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Neverjetno kako barva vpliva na vsecnost avta.

 

Trojka limuzina mi je eden lep?ih avtov zadnjih let,ampak ko sem jo videl v beli barvi..... Ne hvala.... Pa je bila kar nafilana z opremo...

 

Pa ?e nekaj mi je padlo v o?i; ogromen,naravnost ogromen pokrov za tank in to okrogle oblike- nekako ne pa?e.

 

Ampak rde?a, ki jo ima nek tip blizu mene.... Noro lep avto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neverjetno kako barva vpliva na vsecnost avta.

Trojka limuzina mi je eden lep?ih avtov zadnjih let,ampak ko sem jo videl v beli barvi..... Ne hvala.... Pa je bila kar nafilana z opremo...

Pa ?e nekaj mi je padlo v o?i; ogromen,naravnost ogromen pokrov za tank in to okrogle oblike- nekako ne pa?e.

Ampak rde?a, ki jo ima nek tip blizu mene.... Noro lep avto

Pravim stalno, da mazdam najbolj pa?e ta rde?a barva. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, barve so stvar okusa, tko kot pr ?enskah enim so v?e? ?rne, enim blond... Tak da je brezveze re?t katera barva je lep?a na Mazdi, vsak ma svoj okus.

Sexstrinjam. Ampak zanimivo je, da velika ve?ina bi imela-rde?o mazdo. Ne vem zakaj, ampak tako sem sam ugotovil po reakcijah ljudi. Res pa je tudi, da tudi, ?e bi ga hoteli imeti si ga ne upajo kupit, ker no?ejo bit tako opazni in v centru pozornosti. Druge avte pa ve?inoma ne bi imeli v rde?i barvi. Mogo?e ?e edino to novo kio ?ipka z ?rno streho.Recimo audije pa ve?ina kupuje v beli barvi in srebrni. Nato je na vrsti ?rna.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sexstrinjam. Ampak zanimivo je, da velika ve?ina bi imela-rde?o mazdo. Ne vem zakaj, ampak tako sem sam ugotovil po reakcijah ljudi. Res pa je tudi, da tudi, ?e bi ga hoteli imeti si ga ne upajo kupit, ker no?ejo bit tako opazni in v centru pozornosti. Druge avte pa ve?inoma ne bi imeli v rde?i barvi. Mogo?e ?e edino to novo kio ?ipka z ?rno streho.Recimo audije pa ve?ina kupuje v beli barvi in srebrni. Nato je na vrsti ?rna.

Jaz sem pred kratkim videl ?estico v neki sivo-modri barvi, ki je res Super izpadla.

 

Ve? kot ima avto nekih dodatkov v stilu kromaste letve (6ka) ali pa ?rnih obrob (cx30) , bolj je treba paziti kak?no barvo se izbere.

 

Recimo Corolla od punce; hotela je svetlo notranjost (?rna izpade res morbidno) in ji je prodajalec sam rekel, da naj v tem primeru izbere temno zunanjost in res, izpadlo je Super. Ko sva videla sicer v?e?no svetlo corrolo s prav tako svetlo notranjostjo.... Je bilo bolj tako-tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, meni recimo BMW (katerakoli ina?ica) mi je v (?ivo oz. krvavo) rde?i barvi obupno za videt. Mojega Z4 ?rnega nebi menjal za rde?ega niti ob dopla?ilu 5 Smukov, za isti avto, pa? ne gre.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, meni recimo BMW (katerakoli ina?ica) mi je v (?ivo oz. krvavo) rde?i barvi obupno za videt. Mojega Z4 ?rnega nebi menjal za rde?ega niti ob dopla?ilu 5 Smukov, za isti avto, pa? ne gre.  :zvizga:

Verjamem.Rde? bmw je no go. Grd.

Sej pravim, ni vsaka barva za vsak avto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex no nevem ce si glih neupajo kupovat rdece ... po mojem se noben velik ne ukvarja pa pac kupijo kar je na zalogi oz jim recejo prodajalci (tole sm dozivel sam, stal v vrsti pa je on pred mano narocal, pa nas spraseval kako barvo nej ma o.O)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kot ze napisano... od 1.1.2020 je v veljavi nov "eko davek" ... 

 

https://www.zurnal24.si/avto/1-1-2020-groznja-za-skok-cen-novih-avtomobilov-336269

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tukaj je en dober test ?e s pospe?ki in med pospe?ki...zgleda, da je novi g122 le posko?nej?i in pro?nej?i od prej?nje g120, verjetno zaradi nekoliko bolj?ega menjalnika...

G122

https://www.nacionalnaklasa.com/98608/nk-test-mazda-3-g122-lepotica-tvrdog-srca/5

G120

https://www.nacionalnaklasa.com/15827/nk-test-mazda-3-g120-takumi/3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al ne bo dr?alo, pre?itaj kak drugi test. Jaz eno mam drugo pa isprobal in je ravno nasprotno. Nova je te?ja in zato nima toliko posko?nosti, pa podatki niso to?ni. ?e dimenzijo gum so se zatipkal, tak da.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem gledal, zato mi je pa zanimivo, da je tukaj posko?nej?a...kje pa vidi?, da so se pri dimenziji zatipkali? Saj pi?e 215/45 R18?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.