Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Zdravo.

Zasledil tole ne netu: 

CR-Cars-InlineHero-2020-Mazda-CX-30-beac
WWW.CONSUMERREPORTS.ORG

Consumer Reports shares details of the Mazda CX-30 and Mazda3 recall. Front brake caliper bolts could...

 

Ste kaj slisali o tem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 2/18/2020 at 6:37 PM, Zimmer matjaz said:

Pozdravljeni....spet.

Nekaj me ponovno zanima. Zgleda da je moja mazda ?olski primer majhnih te?av, predvsem glede kvalitete izdelave/materialov. Poleg te?av z "dihtengo" voznikovih vrat, cricki v armaturki in nekje v sopotnikovem predalu, ze dlje casa opa?am, da se kmalu po hitrosti 100kmh za?ne tresti stransko voznikovo ogledalo. Ne ohi?je, ampak samo steklo. Sopotnikovo bp (naj takoj omenim, da prizgan radio nima vpliva).

Zdravo, si resil kaj te tezave s tresenjem ogledala? Jaz se malo žogam z avtohiso, me pa vsaj resno jemlejo pocasi, ker sem tezil vsak teden za dihtungo na vratih skotaj 1 LETO da so zamenjali. (Avto kupil maj 2019, zamenjali so pa marca letos).. Cricki so se ma tudi meni namnozili v armaturi 🤦🏽‍♂️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 7. 2020 ob 20:23 je redstar9 napisal:

Zdravo, si resil kaj te tezave s tresenjem ogledala? Jaz se malo žogam z avtohiso, me pa vsaj resno jemlejo pocasi, ker sem tezil vsak teden za dihtungo na vratih skotaj 1 LETO da so zamenjali. (Avto kupil maj 2019, zamenjali so pa marca letos).. Cricki so se ma tudi meni namnozili v armaturi 🤦🏽‍♂️

Zdravo.

Ja konec maja so poslikali tesnila na obeh sprednjih vratih in naročili nova.

Kar se pa tiče glede ogledal in čričkov. To bo malo večji problem. Na mojem servisu so dodatno z nekim lepilom fiksirali steklce (vsaj tako so mi rekli), kar pa problema ni rešilo. Naslednič so mi rekli, naj gledam naprej. Potem so tukaj še dovoljena odstopanja. Veliko je odvisno od avtohiše in njihove zainteresiranosti za javljanje napak in pritožb. Nekaj pa je sigurno.... Vsaj čričkov tekom let ne bo manj, kvečjemu več. 

Podobne težave z ogledali so imeli na malo starejsi generaciji cx5, kjer so z dodatnimi ojačitvami težavo skoraj, a ne popolnoma, odpravili.

Če ima še kdo podobne težave naj vseeno gre na servis, da mi ne bojo vsakič znova povedali, da sem prvi v sloveniji ali na svetu, ki je to opazil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Zimmer matjaz said:

Zdravo.

Ja konec maja so poslikali tesnila na obeh sprednjih vratih in naročili nova.

Kar se pa tiče glede ogledal in čričkov. To bo malo večji problem. Na mojem servisu so dodatno z nekim lepilom fiksirali steklce (vsaj tako so mi rekli), kar pa problema ni rešilo. Naslednič so mi rekli, naj gledam naprej. Potem so tukaj še dovoljena odstopanja. Veliko je odvisno od avtohiše in njihove zainteresiranosti za javljanje napak in pritožb. Nekaj pa je sigurno.... Vsaj čričkov tekom let ne bo manj, kvečjemu več. 

Podobne težave z ogledali so imeli na malo starejsi generaciji cx5, kjer so z dodatnimi ojačitvami težavo skoraj, a ne popolnoma, odpravili.

Če ima še kdo podobne težave naj vseeno gre na servis, da mi ne bojo vsakič znova povedali, da sem prvi v sloveniji ali na svetu, ki je to opazil.

Nevem kaksna je razlika med levim in desnim ogledalom, da vsem levi trese, desni pa nikomur? 🤯 

No ja, kar se pa crickov tice bom pa jutri povedal serviserju...na zacetku jih ni bilo nic, zadnje 3mesece jih pa kar slisim

 

Na zivce mi gre, ko prodajajo je vse oh in sploh, ko pa pripeljes nazaj je pa potrebno vse cakat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Zimmer matjaz napisal:

Zdravo.

Ja konec maja so poslikali tesnila na obeh sprednjih vratih in naročili nova.

Kar se pa tiče glede ogledal in čričkov. To bo malo večji problem. Na mojem servisu so dodatno z nekim lepilom fiksirali steklce (vsaj tako so mi rekli), kar pa problema ni rešilo. Naslednič so mi rekli, naj gledam naprej. Potem so tukaj še dovoljena odstopanja. Veliko je odvisno od avtohiše in njihove zainteresiranosti za javljanje napak in pritožb. Nekaj pa je sigurno.... Vsaj čričkov tekom let ne bo manj, kvečjemu več. 

Podobne težave z ogledali so imeli na malo starejsi generaciji cx5, kjer so z dodatnimi ojačitvami težavo skoraj, a ne popolnoma, odpravili.

Če ima še kdo podobne težave naj vseeno gre na servis, da mi ne bojo vsakič znova povedali, da sem prvi v sloveniji ali na svetu, ki je to opazi

Pojdi drugam! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je redstar9 napisal:

Nevem kaksna je razlika med levim in desnim ogledalom, da vsem levi trese, desni pa nikomur? 🤯 

No ja, kar se pa crickov tice bom pa jutri povedal serviserju...na zacetku jih ni bilo nic, zadnje 3mesece jih pa kar slisim

 

Na zivce mi gre, ko prodajajo je vse oh in sploh, ko pa pripeljes nazaj je pa potrebno vse cakat

To sem tudi jaz opazil ja. Levi trese, desni ne. In potem je kar opazno pri vleki prikolice, ko na ta ogledala dodam še ena. 🙂

 

Ampak to se trese zgleda komplet celo ohišje ne samo steklo. Ker če bi bilo ohišje pri miru, bi tudi dodatna ogledala precej lepše kazaala sliko pomoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

12 minutes ago, SpEkTr said:

To sem tudi jaz opazil ja. Levi trese, desni ne. In potem je kar opazno pri vleki prikolice, ko na ta ogledala dodam še ena. 🙂

 

Ampak to se trese zgleda komplet celo ohišje ne samo steklo. Ker če bi bilo ohišje pri miru, bi tudi dodatna ogledala precej lepše kazaala sliko pomoje.

Se mi zdi da so cela leva vrata v kompletu za en k*... Od ogledala do dihtunge, vprasanje kaj bo se scasoma se pokazalo

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...
dne 12. 7. 2020 ob 21:07 je SpEkTr napisal:

Ampak to se trese zgleda komplet celo ohišje ne samo steklo. Ker če bi bilo ohišje pri miru, bi tudi dodatna ogledala precej lepše kazaala sliko pomoje.

Za traktorje normalno.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

kako je sedaj z novo trojko? je ali ni? 

Imam nagledano SkyactiveX GT plus sedanko, danes grem na testno vožnjo.. Mogoče se vrnem med mazdaše. 

Samo črički v notranjosti me skrbijo, je to res pogosto?

s staro trojko sem bil zadovoljen razen laka, ki je bil ultra občutljiv. So kaj izboljšali to? Imel bi perla belo, so kakšni znani problemi?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To....testiraj pa poročaj👍😁  .

Jaz sem vozil Mazdo 3 motor X.gree..boljse lega ok in podvozje 👍. oprema not je boljša .😁

Lepo da prideš spet med Mazdaše ...zoom zoom lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Testiral. Nasmeh do ušes 😀 za tri razrede boljša zvočna zatesnjenost od prejšnje generacije, motor ravno prav zmogljiv, menjalnik pravljica. Podvozje super kompromis med udobjem in lego na cesti. Skratka skoraj že vplačal aro. Prodat pa morem še svojo hondo 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je robertos664 napisal:

Testiral. Nasmeh do ušes 😀 za tri razrede boljša zvočna zatesnjenost od prejšnje generacije, motor ravno prav zmogljiv, menjalnik pravljica. Podvozje super kompromis med udobjem in lego na cesti. Skratka skoraj že vplačal aro. Prodat pa morem še svojo hondo 😂

Dobra ocena, upam pa, da bo ta X motor nekaj časa funkcioniral kot je treba.... :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.