Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Ok, lahko je nešteto razlogov zakaj se prodaja pri Fordu. Mogoče je dal staro za novo za večji družinski avto... 

 

Če zbije še za 500eur,se meni niti ne zdi tako drago. 

 

Se pa nikakor ne morem navaditi na novo trojko. Kakor mi je 4vratna res top, mi je tole totalno mimo.. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Bini napisal:

Novo dobiš za 22k €, tako da jaz nebi dal toliko. Poglej še malo po netu kake so cene. Ji pa ful paše tale barva!👍

Bela barva ji res paše. Čeprav bele še nisem opazil na cesti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz izkušenj poznanstev lahko povem da tisti ki ima Mazdo, ponavadi kupe, ob povečanju družine kupi Ford Mondeo.

To da se pa nemoreš navaditi na novo trojko ti pa povsem verjamem, saj ni ne kombilimuzina, ne SUV, skratka nemogoče je določiti obliko karoserije, hkrati pa je zelo nizka oziroma že preveč, saj mi je znanec rekel da je enkrat podrajsal ležečega policaja oziroma ji že po enem letu uporabe pridelal kar nekaj prask.

Če bi bilo možno bi raje nabavil CX-3 ali pa kakšen višji avto.

Žal so zlati časi ko smo imeli kupeje in športnike že zdavnaj mimo, enako je z družinskimi vozili, limuzine in enoprostorci, obstaja le nekaj izjem.

Svoje je naredil tudi kvazi COVID, hkrati pa se je število družin zmanjšalo, grbine pa so za vsakim vogalom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Novo dobiš za 22k €, tako da jaz nebi dal toliko. Poglej še malo po netu kake so cene. Ji pa ful paše tale barva!👍

Za 17300€ jo dobim, glede na prevozene km je cena se primerna, vsaj meni se zdi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je DonFelipe napisal:

Aha.

A si jo v Celju našel?

Murska Subota

Pravkar je Boki-koki napisal:

Murska Subota

Naceloma iscem mazdo 6 bencinarja, od 2016 naprej, glede na to da jo ze nekaj casa ni na netu, sem se odlocil za nakup 3, manj prevozenih mlajsa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je DonFelipe napisal:

Iz izkušenj poznanstev lahko povem da tisti ki ima Mazdo, ponavadi kupe, ob povečanju družine kupi Ford Mondeo.

To da se pa nemoreš navaditi na novo trojko ti pa povsem verjamem, saj ni ne kombilimuzina, ne SUV, skratka nemogoče je določiti obliko karoserije, hkrati pa je zelo nizka oziroma že preveč, saj mi je znanec rekel da je enkrat podrajsal ležečega policaja oziroma ji že po enem letu uporabe pridelal kar nekaj prask.

Če bi bilo možno bi raje nabavil CX-3 ali pa kakšen višji avto.

Žal so zlati časi ko smo imeli kupeje in športnike že zdavnaj mimo, enako je z družinskimi vozili, limuzine in enoprostorci, obstaja le nekaj izjem.

Svoje je naredil tudi kvazi COVID, hkrati pa se je število družin zmanjšalo, grbine pa so za vsakim vogalom...

Meni je velikostno cisto ok.. Ja, manjka karavanska izvedba ampak to je že druga zgodba. Preprosto me moti predebel C-stebriček. Zadaj mi je na isto varianto kot alfa brera (ja, vem, da je to kupe) ; preprosto preveč zavaljeno deluje zadaj. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Nejc1986 napisal:

Meni je velikostno cisto ok.. Ja, manjka karavanska izvedba ampak to je že druga zgodba. Preprosto me moti predebel C-stebriček. Zadaj mi je na isto varianto kot alfa brera (ja, vem, da je to kupe) ; preprosto preveč zavaljeno deluje zadaj. 

Zaradi tega je meni limuzina 3ka bomba.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je DonFelipe napisal:

Aha.

Pa kar ogromno prostora je v tem avtu ;)

Še 5ti ki sede zadaj na sredini bi se komot peljal, kajne?

Ravno to je najvecji razlog, da se vedno razmisljam. Avto je dejansko namenjen max 4 osebam. Za 5 ni prostora

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je dejansko kateri avto tega razreda ali v razredu višje udoben za prevoz 5ih ljudi? Ok, za občasno skakanje sem in tja je vsak ok, ampak da bi pa kupil avto nižjega srednjega razreda za pogost  prevoz 5ih oseb... 

 

Kakorkoli obrnemo so tu SUVi ali enoprostorci v prednosti. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Realno, kako se nas je pa včasih peljalo v Yugotu, 101ki ali Katrci 5 oseb?

Jaz sicer nimam družine, ampak z mojim prvim avtom, Fiat Croma, letnik 1990, se nas je leta 2004 vsakdan peljalo 5 v službo in domov.

Danes je kaj takega nepredstavljivo.

Z 6ico nimaš kaj faliti, sploh če je karavan.

Kaj ti bo pa SUV? A zapeljaš kdaj izven ceste? To ni pravi terenec!

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je DonFelipe napisal:

Realno, kako se nas je pa včasih peljalo v Yugotu, 101ki ali Katrci 5 oseb?

Jaz sicer nimam družine, ampak z mojim prvim avtom, Fiat Croma, letnik 1990, se nas je leta 2004 vsakdan peljalo 5 v službo in domov.

Danes je kaj takega nepredstavljivo.

Z 6ico nimaš kaj faliti, sploh če je karavan.

Kaj ti bo pa SUV? A zapeljaš kdaj izven ceste? To ni pravi terenec!

Peljali smo se neudobno. :) vse se da. Jaz tudi spim v kampu v avtu, ampak ne trdim pa da je to udobno :)

 

Mi smo dolga leta hodili smučat s passatom letnik 01 (600 km v eno smer ni bilo najbolj udobno na petem kvazi sedežu). 

 

Nisem ljubitelj suvov in ne govorim o vožnji izven ceste, ampak dejstvo je, da imajo praviloma bolj prilagodljivo notranjost, notranjost je bolj zračna in tudi kakšen centimeter zna biti širši. Če primerjamo isti velikostni razred (cx30 proti trojki recimo). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je DonFelipe napisal:

Realno, kako se nas je pa včasih peljalo v Yugotu, 101ki ali Katrci 5 oseb?

Jaz sicer nimam družine, ampak z mojim prvim avtom, Fiat Croma, letnik 1990, se nas je leta 2004 vsakdan peljalo 5 v službo in domov.

Danes je kaj takega nepredstavljivo.

Z 6ico nimaš kaj faliti, sploh če je karavan.

Kaj ti bo pa SUV? A zapeljaš kdaj izven ceste? To ni pravi terenec!

V šestki se komot pelje 5 odraslih oseb. Preverjeno večkrat in na dolge razdalje. 

Dodaš na streho še  thuleta in si zmagal. Lahko gre pet ljudi na smučanje, recimo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.