Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

Mislim, da je kle problem bolj v tem, ker mora? spro?iti u?enje TPMS in se verjetno potem malo vozit naokoli, da se spro?i oddajanje signala iz TPMS senzorja in da ga nato sprejemnik zazna pa naj si bo to sam sistem v avtu, ali v radiu ali pa v kak?ni dash board kameri.

Ni treba sproziti ucenja... se samodejno preverjajo med voznjo,,,

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni treba sproziti ucenja... se samodejno preverjajo med voznjo,,,

 

Govorim za druge naprave, kot so dash kamerce al pa avtoradiji, ki imajo to funkcionalnost - sej lahko da se motim ampak mislim, da mora? tam najprej spro?iti u?enje, da jih zazna potem pa seveda od tam naprej sam pobira podatke. U?enje je samo za prvi? oziroma za takrat, ko zamenja? senzorje al pa kolesa (zimske - letne)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cakaj aplikacija in obd adapter je eno, android radio pa drugo. Radio sam (sprasuje sam) tega ne zazna preco canbasa (nekateri radiji imajo tpms monitor vgrajen vendar ne zaznajo)

 

Forscan pa obd adapter pa zazna ne glede na napravo

Ok TPMS so originalni radio pa bo kitajc (BOSION Android)  zdaj ?e prav razumem sam radio nebo zaznal senzorjev , ?e pa dokupim OBD pol pa bo ?pilalo??

 

https://www.ebay.de/itm/Android-7-1-2GRAM-2Din-4Core-GPS-Navigation-Radio-RDS-Autoradio-For-KIA-Sportage/112691839439?hash=item1a3cf501cf:g:9GIAAOSwcSFbSHZn:rk:17:pf:0

 

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok TPMS so originalni radio pa bo kitajc (BOSION Android) zdaj ?e prav razumem sam radio nebo zaznal senzorjev , ?e pa dokupim OBD pol pa bo ?pilalo??

 

https://www.ebay.de/itm/Android-7-1-2GRAM-2Din-4Core-GPS-Navigation-Radio-RDS-Autoradio-For-KIA-Sportage/112691839439?hash=item1a3cf501cf:g:9GIAAOSwcSFbSHZn:rk:17:pf:0

 

 

hvala

Tako nekak

Ampak ne bo jih zaznal radio, radio se veze na bt adapterja, aplikacija na radiju ala forscan pa daje vizualninrezultat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Danes sem po letu dni ugotovil kako nastavit uro na zgornjem original displayu po menjavi radija z Eononom :rolleyes:

V bistvu je ?ist enostavno, dr?i? 10sekund tipko SET na volanu in ?e utripa ura, pol pa samo z pu??icami levo desno spreminja? uro in minute, na koncu spet pritisne? SET in to je to.

?koda da ni? od tega ne pi?e v navodilih.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Jedno, nadam se, ne glupo pitanje.

cx5 kako se gasi radio? MUTE, VOLUME 0, to je OK, ima li OFF?

 

To je to...  MUTE ali pa Volume na 0 ... Cisto ugasnit se ne da ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to... MUTE ali pa Volume na 0 ... Cisto ugasnit se ne da ...

No no, seveda se da. Ugasne? motor in odpre? vrata, pa se mora izklopiti :)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Vzet je potrebno ven radio in priključit zadaj gor. Za letnike 2002-2005 je potrebno nalotat še en mostiček. Imaš v navodilih razloženo.

 

Ni za CDje. Ima usb, aux jn sd card vhod. Te medije spozna kot CDje v CD changerju

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Shrek napisal:

Da ne odpiram nove teme...

 

Ali je imela mazda 6 letnik 03-05 radio z MP3 predvajalnikom?

Moja ga nima, pa me zanima, če se da nabavit...

 

LP

Da. Prej bo tezje najti mazdo k ne bere mp3 formata. Ce pa hoces predvajati preko usbja bo pa potrebno namontirati usb vmesnik, kot so ze fantje razlozili pred mojim postom :). Kar se pa  priklop usb vmesnika tice je pa tako, da imas za radijem en port prazen in na tega se priklopi usb vmesnik (plug and play). Kot je ze bilo razlozeno je pri nekaterih modelih potrebno narediti bridge oz. nalotat mosticek na vezju. Je pa to top zadeva. Jest sem na prvi generaciji imel tako skatlco, vendar je moja imela se BT in sem lahko prostorocno telefoniral in predvajal glasbo preko BT. Obvolanaske komade normalno funkcionirajo.

primerrr.jpg

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.