Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

  • 3 meseci kasneje...

Meni pa je začelo "zabivati" desni sprednji zvočnik, torej pri glasbi ki ima base (torej vsa) mi trese - zanima me kam peljati pogledati, ker je ekstremno moteče...

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je fine tuning, ki ga lahko naredi vsak sam. Jbg, povsod je kakšn manjko, razen nad 100 jurji pomoje :D

Drgač pa če je notri v tapeti na vratih, je najbolje d ase da notri malo tiste obloge -izolacije, ki je samolepljiva in naredi to lahko vsak doma sam. Zvok je boljši, manj hrupa pride notri, manj vibracij je...sami plusi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa (trkam po mizi) še nimam nobenih problemov s črički, samo tisto polico zadaj v prtljažniku bi najraši vrgu iz avta, 3krat povozu pa še zažgal. Lahko pod njo podložim od vate do gumic pa ne bo nehala skakat v luft .......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V moji rdečki ni niti ene živalce še najmanj pa kakih čričkov. Vse je tiho, ko ni glasbe seveda, skoraj pretiho. Edino kako večjo luknjo"poberem" v kabino zaradi nizkopresečnih gum. 😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je 50keda napisal:

@Alex kaj pa kak slušni aparat? bi pomagu? :D Sj veš, da mate glasbeniki kronične probleme z sluhom zaradi preglasnih koncertov ;):)

Tukaj si me pa našel na pokošenem terenu. Res je, nad 11K herz slišim za 20%manj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ugasniti avto, da ostane kontakt in radio?
Mazda cx5 2019 at, diesel

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko... prestavno rocico das v N in ugasnes z enkratnim pritiskom na tipko START... Potem pa lahko tudi das prestavno rocico tudi v P...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

A je kdo montiral na Android radio DAB+ usb ključek in kako se obnese.

 

@Aless kako imaš pa priklopljeno sprednjo kamero, kdo jo proži in kako dolgo ostane prižgana? Katero kamero imaš spredaj?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@mazdamansprednjo kamero imam priklopleno prek bypasa varovalk, tako da ko dam kontakt dobi kamera napajanje, sliko pa na radiju vklopim da izberem AVin.

Kamera je vkloplena cel čas dokler je na avtu kontakt. Lahko imaš vklopleno tudi med vožnjo, če pa daš v vzvratno prestavo se pa avtomatsko preklopi na zadnjo kamero. Za parkiranje je fajn dodatek k senzorjem. 

Kamera je pa iz Alija, in je skrita v Mazda znaku, ima opcijo da z žičko vklopiš razdaljne črte. 

Slike imaš pa v moji temi. 

https://www.mazda-si.net/topic/14888-aless-m3-m6/page/3/

 

BTW. : glede DAB vmesnika pa sem si jaz premislil, ker na Android radiju ga ne rabiš. 

Inštaliraš TuneIn Radio in imaš vse radije sveta, za muziko pa Spotify in je to to, ne rabiš cdjev, kljuckov... Rabiš samo internet. Vse je online. 😉

 

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tunein že, a zato rabiš prenos podatkov stalno, ki ga sicer imamo polno a vseeno.
Koliko sem na cx-5 opazil je dab bolj kvaliteten kakor preko AA tunein.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.