Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

DAB je cool in zvok pri nekaterih postajah je fenomenalen. Po moje boljši kot pri MP3-jih tako, da sem spet začel radio poslušat. Zdaj me motijo sam še reklame, ampak klik pa si na drugi postaji.

 

Kaj pa ko bodo ukinili analogni signal in bo ostal samo DAB?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

DAB je cool in zvok pri nekaterih postajah je fenomenalen. Po moje boljši kot pri MP3-jih tako, da sem spet začel radio poslušat. Zdaj me motijo sam še reklame, ampak klik pa si na drugi postaji.

 

Kaj pa ko bodo ukinili analogni signal in bo ostal samo DAB?

Res je. Zvok preko DAB je primerljiv z cd kvaliteto. Zato tudi sam poslušam zopet radio (radio rock), kjer vrtijo presenetljivo dobro in kakovostno glasbo v res izredni kvaliteti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definitivno, Rock radio je odličen in ogroma razlika je če recimo preklopi iz FM na DAB. To se navadno zgodi pri izhodu iz kakega tunela, ko FM signal že začenja loviti na DAB pa preklopi kakih 15 sekund kasneje. Zvok je poln in odličen, tako da tudi sam kot precej neaudiofilski tip poslušalca razločim razliko med DAB in MP3-ji recimo pa četudi so to kvalitetno vzorčeni.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

V mazdi 6 2008 imam android Kitajca poceni izvedbe. In močno me moti, da vleče radio zelo slabo, zato sem kupil dab ključk, ki pa vleče še slabše. Kaj je za storiti, ima kdo Kitajca ki dobro vleče radijske postaje?
Ali grem nazaj na original radio in dodam parrota in ekran za zadnjo kamero?

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je mazdaman napisal:

V mazdi 6 2008 imam android Kitajca poceni izvedbe. In močno me moti, da vleče radio zelo slabo, zato sem kupil dab ključk, ki pa vleče še slabše. Kaj je za storiti, ima kdo Kitajca ki dobro vleče radijske postaje?
Ali grem nazaj na original radio in dodam parrota in ekran za zadnjo kamero?

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

 

Jaz imam Eonon pa radio vleče boljše kot original Mazdin Bose radio, več postaj mi najde.

Tudi zvok mi je boljši kot na originalnem radiju, zvok se na Eononu da lepše nastavit z equelizerom.😎

Tak da jaz nimam nič slabega rečt čez kitajskega Eonon-a, zaenkrat še vse dela kot prvi dan.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@mazdaman direkt prek njihove uradne internet strani, poslali so iz UK tako da ni bilo carine.

2021midautumnsale-600-6.jpg
WWW.EONON.COM

Get the Latest Android Car Stereos with Limited-time Offer. Save on Android Head Units, Car GPS Navigation, Car Radio, Car Audio...

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Aless napisal:

@mazdaman direkt prek njihove uradne internet strani, poslali so iz UK tako da ni bilo carine.

2021midautumnsale-600-6.jpg
WWW.EONON.COM

Get the Latest Android Car Stereos with Limited-time Offer. Save on Android Head Units, Car GPS Navigation, Car Radio, Car Audio...

 

Po novem je carina. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa prosim še za mnenje kaj boljše

WWW.EONON.COM

Eonon Mazda 6 2009-2012 Android 10 Car Stereo 8 Inch IPS Display Car GPS Navigation Head Unit with 32G ROM Bluetooth 5.0 Car DVD Player Support Split Screen Multitasking and Compatible with Bose System Car Radio


Ali

WWW.EONON.COM

Eonon Mazda 6 2009-2012 Android 10 Car Stereo 9 Inch IPS HD Full Touchscreen Car GPS Navigation Built-in CarPlay and DSP Head Unit Support 32G ROM Split Screen Multitasking and Compatible with Bose System Car Radio


Ta ta drugi izgleda vizualno enako kot obstoječa enota

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@mazdamanVizualno je meni lepša prva enota, tako imam tudi jaz. Zgleda bolj originalno. 

Glede tehničnih specifikacij, pa obe enoti imata 4jedrni proc in 2gb Ram, imata pa različne procesorje eden MtK, drugi Rockchip PX5. Zdaj kateri je boljši boš motal malo pogooglat. 

 

V moji enoti je še 2jedrni Rockchip PX3 in dela dobro, tako da z novejšim 4jedrnim PX5 bi moral pravtako dobro delat. 

Če se dobro spomnim ima @Scr3am 4jedrnika PX5. 

 

 

 

Screenshot_20210918_080851.jpg

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam px5 in je 8 jedrni procesor (octa core). Rama imam pa 4GB.

 

https://www.eonon.com//m-productShow.aspx?productNo=Mazda-6-2009-2012-Android-8-Oreo-4G-RAM-Octa-core-32G-ROM-Split-Screen-and-PIP-Multitasking-Faster-Than-Ever-Before

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, točno sem že malo pozabil kakšne enote imava🤪

 

Sem šel zdaj preverit še mojo enoto, in imam 4jedrnika PX3 RK3188 1.6ghz in 2gb RAM. 

WWW.EONON.COM

Mazda 6 2009-2012 Android 7.1 In-Dash 2 Din CD DVD Car Stereo Receiver With High Resolution...

 

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@mazdamanzdaj ko sem šel gledat stare maile, sem videl da pri teh enotah pomembno ali imaš Bose ozvočenje ali ne.

Za Bose je drugo kablovje zraven enote, drugače je baje problem z zvokom ker gre 2x čez ojačevalec. Preden kupiš drugo enoto preveri pri tvoji enoti ali imaš ustrezno kablovje😉

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Načeloma imaš na usakemu koncu rdeč kabel... en konec povežeš na kabel pri enoti na katermu piše reverse wire ali pa trigger wire, drug konec pa na 12v rikverc žico. Samo kolikor se spomnem tega nerabiš narediti pri eonon, ker dobi direktno 12v štrom preko canbusa, ko daš v rikverc. To vidiš tako, da če nimas priklopljeno kamero in ko boš dal v rikverc ti bo enota avtomatično skočila v rikverc samo, da ti bo pisalo "no signal" al neki v tem smislu. Skratka priklopiš samo RCA (rumen) kabel in zadeva špila.

 

P.S. a si kupil enoto ?

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Scr3am napisal:

Načeloma imaš na usakemu koncu rdeč kabel... en konec povežeš na kabel pri enoti na katermu piše reverse wire ali pa trigger wire, drug konec pa na 12v rikverc žico. Samo kolikor se spomnem tega nerabiš narediti pri eonon, ker dobi direktno 12v štrom preko canbusa, ko daš v rikverc. To vidiš tako, da če nimas priklopljeno kamero in ko boš dal v rikverc ti bo enota avtomatično skočila v rikverc samo, da ti bo pisalo "no signal" al neki v tem smislu. Skratka priklopiš samo RCA (rumen) kabel in zadeva špila.

 

P.S. a si kupil enoto ?

Aha ok. Ker na strani od enote je RCA + rdeča žička  na drugi strani pri kameri pa je še rdeča in črna zraven RCA.

In ja,kupil sem enoto. Pa avto tud :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.