Skoči na vsebino

Sršeni


jures

Priporočeno sporočilo

Med dopustom so se nam naselili na podstrehi, kot tudi sosedoma.

Gre za ogromen panj cca meter krat pol metra.

Zrihtal sem si obleko, zanima pa me kaj ke najbolj ucinkovito sredstvo da jih unicis? Kuril ne bom na podstrehi.

 

Gasilci? Poklicite upravo za varno ne vem kaj ze, cakalna doma 14 dni, placilo 100?....

Vmes smo ze 12 jih zastonj v hisi pobil.....v 14 dneh bojo pa oni nas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas doma so se naselili v zra?niku od wc-ja. So imeli cel panj notri. Kupil sem sprej Forth, v Merkurju ga imajo. Sprej naredi penast obroc okoli panja in vsi pocrkajo. Preverjena zadeva. Loti se pa v vecernih urah, ko vsi pridejo noter.

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri sosedu so jih zadnji? uni?ili.

Zve?er "ko so se odpravljalo spat". Najprej nek sprej ki je podoben purpenu. Nato veliko vre?o oz. ?akelj na dolgo palico in celo gnezdo noter.

Zunaj so imeli zakurjen ogenj in so to takoj vrgli gor.

 

Je pa res da je bilo to gnezdo zunaj pod streho. Malo la?ji dostop z dolgo palico.

 

Pa tole sem na?el: https://www.zurnal24.si/vizita-za-zivali/kako-odstraniti-srsenje-gnezdo-271122

 

Pi?e da CO2 gasilni aparat in jih zamrzne?  :rolleyes:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas doma so se naselili v zra?niku od wc-ja. So imeli cel panj notri. Kupil sem sprej Forth, v Merkurju ga imajo. Sprej naredi penast obroc okoli panja in vsi pocrkajo. Preverjena zadeva. Loti se pa v vecernih urah, ko vsi pridejo noter.

Lp

Tole je ta sprej

https://www.merkur.si/zascita-pred-insekti-forth-pena-proti-osam-in-srsenom-750ml/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thanks

 

Jaz jih moram fentat na mestu, ker je edina opcija da nesem karkoli iz podstrehe cez celo bajto....(ni oken)

Letos jih je baje nenormalno veliko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, agresivni res niso, jih je pa res ogromno letos.

Tud pri nas so se naselili, na streho med stre?nike.

Meni so v Slogi priporo?ili tale sprej, in je res u?inkoval:

 

https://www.merkur.si/zascita-pred-insekti-effect-aerosol-za-ose-in-srsene-400-ml/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

industrijski sesalec  in  akcija-tako sem jaz vsa osja gnezda  zrihtal :)   seveda v kombinaciji z raznimi spreji :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jaz jih ?pricam z nekim oran?no-?rnim sprejem, sam je drag ko p******.

 

Moram pa nekje za??itno obleko dobit, ker zadnje cajte jih imamo kr naprej nekje okol bajte, mater.

 

@Amper, kje se kupi tale tvoj sprej? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga kupil v OBIju za 9,90? odpravi pa ose in sr?ene

 

Jaz sem nazadnje kupil pred kaksnim mesecem v Merkurju, ko so bili 20% znizani... in je bila tavelika doza dobrih 7? ... 

 

https://www.merkur.si/zascita-pred-insekti-forth-pena-proti-osam-in-srsenom-750ml/

 

zascita-pred-insekti-forth-pena-proti-os

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Moram pa nekje za??itno obleko dobit, ker zadnje cajte jih imamo kr naprej nekje okol bajte, mater.

 

 

Glede na zapis, ki je ob tvoji objavi na levi strani (Lokacija:?e veste, kje je tabla za konec sveta... no, ?e mal naprej. =)) si o?itno nekje blizu mene. In jaz jo imam doma. Oglasi se, pa ti posodim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol je isti k, kot ?e kupim ono ?rno-oran?no zadevo. Oboje je drago, hehe.

 

Druga?e pa sem se jih o?itno uspel re?iti, ko sem na dolgi kol navezal cunjo in jo na?prical s sprejem in potem iz varne razdalje zadelal luknjo. Nekaj dni so tisti, ki so ostali zunaj, ?e vztrajali in iskali re?itevm kako priti nazaj not, potem so se o?itno porazgubili...

Takole, s kolom ?ez celo streho, bom po?akal, da pridejo hladni dnevi, potem bom ?el na streho in bom to bolj stru?no zrihtal, da jih drugo leto ne bo. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dela? to pono?i ni nobene panike, se vsi vrnejo in spijo, pol pa kill

 

ta ?e vedno prodaja

 

http://www.bolha.com/dom/oprema-za-vrt/ostala-oprema-za-vrt/sprej-za-srsene-1337626825.html?aclct=1536515743&kw=sr%C5%A1ene

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Sršeni

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.