Skoči na vsebino

Krajši interval regeneracije


Priporočeno sporočilo

Tole bo še zanimivo...👍

Ker je tudi zame popolnoma novo področje bom verjetno rabil Janez tvojo pomoč in ostalih, ko dobim stvar domov (ja, tega ne obvladam, da boste veseli 😊

 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Še boljša je forscan.

Ja Forscan je super, z njim lahko delaš vse kot na servisu, jaz sem si na M3 preprogramiral BCM da se same vklopijo luči, pa ključe lahko kodiraš.... ampak za logiranje vožnje ima pa malo butasto, ker ima nek svoj file ki ga lahko odpreš samo z Forscanom. V Excelu mi ne odpre, Torque log file pa lahko v Excelu odpreš. 

 

pred 3 urami je Janez007 napisal:

A ve kdo za kakšno, ki jo uporabljajo servisi, po možnosti Mazda servisi in se da dobiti na netu?

Pooblaščeni Mazda servis uporablja IDS software oz. zdaj na novejših MDARS, moraš pa imeti ustrezen obd vmesnik drugače Mazdin software ne dela. 

Mazda uporablja OBD vmesnik VCM2. 

 

 

pred 59 minutami je Alex napisal:

Kje se da to dobiti? A deluje tudi na telefonu? 

Forscan za pc je brezplačen. Forscan dobis tudi za telefone, v play market. Je pa za plačat neki drobiž. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torque ima csv file. 

Forscan pa nevem kako končnico ima. Če odprem v Excelu log file mi pokaže podatke vse pomešano, medtem ko ta isti log lahko v Forscanu odprem in vidim podatke. 🤔

IMG_20210815_194413.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Evo, senzor sem naročil, takole skoraj na pamet. :) Če se samo oglasim na uradni servis pride več ...

https://www.autodoc.si/bosch/15484152

 

Škoditi ne more. Lahko samo koristi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je isto crknil ta za povratni tlak - cel lightshow na armaturki, itak v limb mode

 

Začelo se je pa tako da je bilo slišati neko sikanje ko sem dal gas.

 

Ga je pa totalno stopilo, nova verzija pa je cela železna (pride cel kit)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.