Skoči na vsebino

Mazda 6


curko

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni v ponedeljek grem gledat tolo 6. Zanima me va?e mnenje kako se obnesejo te motorji.

 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=13436490&show=1

 

Curko

Pozabu si napisat greva cjoo ce neb blo mene bi ti se kr opla vozu hahahaha

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabu si napisat greva cjoo ce neb blo mene bi ti se kr opla vozu hahahaha

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

ja no. pac opl je obstal na cest jbg. letos ma res hudic mlade kupalnco mi zamoc pa se avto me na cedili sti.

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha vozil se je kot dizel.....itaq...lepa je. Le pejdi jo pogledat...samo da ti jo mala ne zapleni

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha vozil se je kot dizel.....itaq...lepa je. Le pejdi jo pogledat...samo da ti jo mala ne zapleni

Cjoo se pogledat je ni su pa si mu ze povedu kaj bo to bi mogu bit presebecenje da bo vozu 1x na 2 mesca haha lih ga pa js pelem haha

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Da ne odpiram nove teme...

 

Mazda 6, letnik 09, diesel 2,0 motor.

Kako delujejo luči, ko jih prižgeš na AUTO?

Na 08 letniku mi gorijo spredaj in zadaj, ko avto ugasnem, ne gorijo in ne piska za opozorilo, da so pržgane luči.

Če ima kdo ta letnik, mi naj razloži...

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Da ne odpiram nove teme...

 

Mazda 6, letnik 09, diesel 2,0 motor.

Kako delujejo luči, ko jih prižgeš na AUTO?

Na 08 letniku mi gorijo spredaj in zadaj, ko avto ugasnem, ne gorijo in ne piska za opozorilo, da so pržgane luči.

Če ima kdo ta letnik, mi naj razloži...

LP

Luči se ti avtomatsko prižgejo ob kontaktu in tudi ugasnejo.  Tudi dolge luči ti na avto ne delajo,dokler je zunaj dovolj svetlo. Lahko pa samo poblendaš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga generacija ima dva razlicna modula za nadzor auto luci. Pred facelift je narejen tako, da luci vedno gorijo ob kontaktu in se samdoejno ugasnejo, ko ugasnes avto. Stikalo auto pomeni, da avto automatsko priziga in ugasa ambient light (radio, lcd, klima tipke itd.) na podlagi senzorja, katerega imas na steklu. Po FL ima drug modul za luci in stikalo auto pomeni, da avto avtomatsko na podlagi senzorja in svetlobe priziga luci. V primeru, da sredi belega dne prizges avto se ti zarometi nebojo prizgali in jih moras rocno vklopiti. 
Torej pred FL se ob kontaktu luci avtomatsko prizgejo in tudi ugasnejo, ko ugasnes avto. 
Po FL se pa luci same vklopijo, ko pade mrak oz. jih moras rocno vklopiti srede belega dne.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je TiEn napisal:

Pri novejsih letnikih zagorijo šele ko spustiš ročno oz pri avtomatiku ko daš drive. Se pravi ko ga imaš parkiranega in greš ven pogledat ti ne bodo svetile.

 

men se prižgejo šele, ko speljem :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

men se prižgejo šele, ko speljem :D

Pri moji 3ki je bilo isto,ko si speljal so se prižgale dnevne luči,če je bilo pa temno pa takoj kratke,tako da je to normalno.👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Shrek napisal:

Ja, tako mi na 08 dela. Na 09 pa ne. Je senzor v steklu fuč? Ali je lahko kaj drugega... 

On govori o mazdi 6 mk2, katera sploh nima dnevnih luci niti ni skyactive.

Ce obrnes rocico iz auto na on ti pa gorijo? Glede na to da imas dva ista avta bi jest prej rekel, da ga modul biksa. Probaj zamenjati modul iz enega v drugega in bos hitro vedel ali je to to. Ti imas 09 letnik in je to se pred FL tako, da senzor v sipi nima veze z lucmi. Facelift je bil pomoje 2010. Lahko, da je tudi kaksna banalna stvar (varovalka).

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole je. 

04 letnik je spustila dušo...vodo pri vodni pumpi. Sem se odločil, da bo šla od hiše pri 340000 km. 

Danes pripeljal 09 letnik. Tako, da so še vedno tri šestice pri hiši. 

No, na tej 09 letniku ponoči na AUTO svetijo normalno luči. Jutri probam, kako je podnevi. Ko sem ga šel gledat, luči na AUTO niso svetile, ko je avto stal. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
pred 3 minutami je Civic napisal:
AUTOBLOG.RS

Mazda je sa krosoverom CX-60 predstavila prvi od nekoliko modela sledeće generacije koji će koristiti novu platformu Skyactiv Multi Solution

 

😤🙁🙁🙁

 

Če je kaj na temu, potem lahko rečemo samo "groza"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Realnost - SUV trend je uničil avtoindustrijo.

Res je. In tej avto-suvi (pogojno, kajti to niso več avti) so z vsako naslednjo izvedbo grši. Vse znamke izdelujejo samo grde in še grše avte. Se bo folk še kako  grebel za stare klasike, ko so bili avti še lepo oblikovani in si jih že na daleč razlikoval. Tej novi suvi so si pa vse bolj podobni, ledic imajo vedno več spredaj in zadaj in izgledajo ponoči kot kak potujoči cirkus, plastike je gor za izvoz a da bi pa z njim zapeljal v malo globljo lužo, to pa ne gre. Da ne govorimo o snegu. Vse manj jih je namreč s pogonom na vsa štiri kolesa. 

Pa neke benzinske mlinčke trpajo not. 

In ko montirajo v tak suv še kak menjalnik cvt  je polom popoln.. 🤪

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.