Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

Za v pomo? pri usposobitvi navigacije. :)

Jst sm jo po teh navodilih usposobu in zankrat dela brez problemov. :)

Ej....lp kaj jaz lahko to prenesam na kartico SD..za mojo CX5...Navigacija.?e opravi?ujem .ker se ne razumem v te stvari..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa ne uspe zdownloadat z mega.nz

 

Na mega.nz je potrebno klikniti na prenesi kot ZIP. Prenos tukaj poteka preko brskalnika, ko je prenos kon?an dobimo obvestilo. PRenos pa traja kar nekaj ?asa, ker je vse skupaj veliko ve? kot 6 GB.

 

zajeta-slika.png

Ej....lp kaj jaz lahko to prenesam na kartico SD..za mojo CX5...Navigacija.?e opravi?ujem .ker se ne razumem v te stvari..lp

 

Na SD kartico se prense le vsebina odzipana datoteka sd eu 2016.rar.

 

Druge datoteke se na MZD Connect prena?ajo s USBjem. Tako kot pi?e v navodilih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, danes sem si vzel ?as in kon?no uspel namestit navigacijo. Dela v nulo..

Koliko ?asa ti je vzelo? Ali je kak?na ?ansa da bi to naredil tudi meni (ker sem jaz za te zadeve dokaj smotan) - seveda ob ustreznem nadomestilu da ne bo pomote (ne pri?akujem da bo? to delal zastonj). Jaz mam M6 letnik 2014, lahko pa mi odgovor po?lje? tudi na privat sporo?ilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko ?asa ti je vzelo? Ali je kak?na ?ansa da bi to naredil tudi meni (ker sem jaz za te zadeve dokaj smotan) - seveda ob ustreznem nadomestilu da ne bo pomote (ne pri?akujem da bo? to delal zastonj). Jaz mam M6 letnik 2014, lahko pa mi odgovor po?lje? tudi na privat sporo?ilo

Ne vem ?e ima tvoja 6 isti sistem

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na M6 2014 ni isti sistem. ?e se ne motim ima M6 TomTom navigacijo.

Res je... Sele FL sestica ima enak infotainment kot trojka...

 

Ce imas takle infotainment, potem je TomTom

 

2015-mazda6-center-console-1500x1000.jpg

 

FL pa ima takole...

 

l-mg-7717-web.jpg

 

Poleg tega pri sestici ni vgrajanega navigacijskega modula, ce ga nisi doplacal... Ga vgradijo sele kasneje, ce se odlocis za nakup... Pri MZD pa je ze vse vgrajeno in manjka samo SD kartica za delovanje navigacije...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postopek zahteva da "scracka?" aplikacijo za navigiranje, da ne preverja licence na SD kartici. Kolikor ti bodo te?ili na servisu pa je odvisno od servisa.

 

Ti bo pa posodobitev vse te hacke povozila in jih bo? moral narediti ponovno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kar navdu?en nad navigacijo. V navezi z hotspotom na telefonu, ti lepo priporo?a bencinske, parkinge in druge ustanove na poti. Poka?e ti kak?no vreme te ?aka na poti in na cilju. Edino mote?e je ko ti teta pove kam zavit v levem zvo?niku, v ostalih pa dalje ?pila muzika na polno. Ni ?anse da jo razume?.. vse ostalo pa zaenkrat super. Kako te pripelje na cilj pa bomo videli v sredo ko gremo malo na zahod.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.