Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

sicer ne vem ali sodi moje vpra?anje v ta blok odgvorov, pa vendar vklju?uje tudi navigacijo in ostale aplikacije. Imam novo cx-5 2016 in bi ?elel namestiti ANDROID AUTO. Ve? na naslenjih straneh:

 

http://mazda3revolution.com/forums/2014-2016-mazda-3-skyactiv-audio-electronics/122458-aio-all-one-tweaks.html

 

Postopek namestitve je na naslednji povezavi

 

Ima morda kdo ?e kak?ne izku?nje s tem? Zavedam se tveganja, zato vas prosim za vsak nasvet. Hvala. 

 

Davorin

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tale Mazda Toolbox aplikacija deluje menda samo na windows in macu. Ker sam uporabljam Ubuntu Linux bom moral najti kak?en windows ra?unalnik za updejte. :vskalo:

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem ?e objavil, sem pred kratkim ?elel narediti backup na zmogljivej?o kartico. Mazda kartice ni prepoznala kot original ne glede na to, kako sem prepisal podatke na kartico. Mazda toolbox je kartico prepoznala. No...sedaj sem na zmogljivej?o kartico namestil update in jo tudi mazda prepozna......?e mogo?e to komu pomaga....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi sam uporabljam "brezpla?no" verzijo.

Zelo nezadovoljen z delovanjem. ?e dobro, da je nisem kupil, ker bi zahteval denar nazaj.

 

Lokacije nikakor ne zmore dolo?iti pravilno, ne glede ali je v mestu ali na odprtem.

Vsake toliko ?asa me postavi na vzporedno cesto, njivo in podobno. In potem prera?unava ...

 

Kak?ne so va?e izku?nje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Takih te?av nimam in je lokacija vedno natan?na, niti se ne zmede v tunelih (kot se npr. mi zmede ve?ina telefonskih navigacij). A si prepri?an da nima? pokvarjene GPS antene v avtu?

 

Kadar dela, je lokacija natan?na in dela ve?ino ?asa (90%).

Ampak skoraj vedno vmes med vodenjem vsaj enkrat izgubi lokacijo in potem prera?unava...

GPS antena je pomoje skupna z ostalimi antenami in nimam pojma, kako bi sploh to preveril ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pri nas doma bo kmalu ?e 5 nova Mazda (jaz dve, o?e dve, sedaj pa bo ?el o?e na tri). Prodal bo svojo M6 letnik 2012 in ?el v nakup nove CX-3 Revolution. No sedaj pa sledi vpra?anje glede navigacije. Ker nam ni za pla?evati 500EUR, kak?no varianto predlagate, oz. kaj naj naredimo da pridemo ceneje skozi. Ali je tu kak "doma?" mojstr, ki nam lahko proda skrekano kartico katera bo delovala? Pri moji M6 to ne deluje ker je letnik 2014 in ima neko staro verzijo (Tom Tom ali kako ?e). Hvala za va?e odgovore

P.S. ga pa moti da avto nima sredinskega naslona za roke, ali se to da dodatno naro?iti, oz. kje kupiti ceneje kot direktno na Mazdi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas doma bo kmalu ?e 5 nova Mazda (jaz dve, o?e dve, sedaj pa bo ?el o?e na tri). Prodal bo svojo M6 letnik 2012 in ?el v nakup nove CX-3 Revolution (testni model). No sedaj pa sledi vpra?anje glede navigacije. Ker nam ni za pla?evati 500EUR, kak?no varianto predlagate, oz. kaj naj naredimo da pridemo ceneje skozi. Ali je tu kak "doma?" mojstr, ki nam lahko proda skrekano kartico katera bo delovala? Pri moji M6 to ne deluje ker je letnik 2014 in ima neko staro verzijo (Tom Tom ali kako ?e). Hvala za va?e odgovore

P.S. ga pa moti da avto nima sredinskega naslona za roke, ali se to da dodatno naro?iti, kupiti kje ceneje kot direktno na Mazdi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.) Najla?je ti je prodajalca prepri?ati naj ti SD kartico vr?e zraven "zastonj". Pri dra?jih paketih kot je Revolution to kar po?nejo v enih salonih (v LJ so sicer skopu?ki).

 

2.) ?e ne zna? handlat hekanje kartice, ti je la?je za cca 200-300 z ebaya kupiti originalno kartico. Tako ne bo? mel problemov s posodobitvijo, imel bo? "original" pa bistveno ceneje bo.

 

3.) Druga?e pa se pa? sprehodi do mazda3revolution foruma ali pa pla?aj nekomu da ti naredi kartico.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Doma imamo Cx5 in Cx3, obe 2016, obe brez navigacije. Zanima me, ?e vzamem to kartico (http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-MAZDA-NAVTEQ-2016-17-SD-CARD-Navigation-Map-EUR-RUS-TUR-CX-3-5-MX-5-2-3-6-/232119902949?hash=item360b6ca2e5:g:Z3UAAOSwNKRXiPsp) jo vstavim v avto in zadeva dela ali so potrebne kak?ne modifikacije sistema?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa ugotovim ali je prava?

 

 

Samo tako, da jo kupis in upas, da bo delovala (seveda ob predpostavki, da vzames pravo regijo... torej tisto, ki jo potrebujes... in ne recimo kaksne USA ) ... drugace bos moral pa posiljati nazaj :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.