Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je NevLado napisal:

Na Veseljaku je skos muzika razen takrat, ko ti kreme za krče/reumo prodajajo. :D 

Moraš pa bit res en veseljak, da poslušaš ta radio. 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Primzzy napisal:

Na Arsu tudi ni reklam, pa Študent ravno tako ne teži preveč z reklamami.
Ampak glavna stvar pri DAB je, da delajo radiji po celi Sloveniji in da je kvaliteta zvoka veliko boljša. Pa info o izvajalcih kaže.

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk
 

To kaže tudi kolegu v 2-ki pa nima DAB. Ne vem, kako to dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Primzzy napisal:

Na Arsu tudi ni reklam, pa Študent ravno tako ne teži preveč z reklamami.
Ampak glavna stvar pri DAB je, da delajo radiji po celi Sloveniji in da je kvaliteta zvoka veliko boljša. Pa info o izvajalcih kaže.

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk
 

Jaz poznam vse izvajalce, ki jih poslušam, po imenu in nadimku.Tako,da mi takšne informacije bore malo koristijo. V bistvu, bi mi morali radiiji še plačati, če bi poslušal njihove reklame. Ravno zadnjič sem šel mimo ene kavarne, kjer so vrteli radio center. Kaj vse slišiš. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lastna muzika je super, sam se moraš kar veliko ukvarjat s tem. Prideš enkrat v življenju v obdobje, ko nimaš več časa za te stvari in potem je radio kar v redu. Seveda imam glssbo na USB v avtu, ampak če si veliko v avtu, se to začne ponavljat. Radio je LIVE, veliko pa poslušam tudi podcastov.

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Primzzy napisal:

Lastna muzika je super, sam se moraš kar veliko ukvarjat s tem. Prideš enkrat v življenju v obdobje, ko nimaš več časa za te stvari in potem je radio kar v redu. Seveda imam glssbo na USB v avtu, ampak če si veliko v avtu, se to začne ponavljat. Radio je LIVE, veliko pa poslušam tudi podcastov.

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk
 

Sej če ti je v redu, da poslušaš okus tistega, ki trenutno vrti muziko, je v redu.Žalostno je, da večina komercialnih radijev nima glasbenega urednika, ki. bi skrbel za kolikor toliko kvalitetno glasbo.Tako vrti vsak tisto, kar je njemu všeč. In to ne govorim na pamet, imam veliko prijateljev po radijih.Sicer pa imamo v avtu prostor za kar  dva ključka in si lahko naložiš toliko različne glasbe, da ne prideš kar tako hitro do konca. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, je pa ravno začel delat Spotify v SLO in bo zdaj lažje, kar se tega tiče.
Me pa zanima, ali vam, ko predvajate glasbo preko telefona kaže sliko albuma? Ali pa če komu kaže sliko postaje preko DAB?
Meni.prikazuje slike samo preko USB.

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Primzzy napisal:

Se strinjam, je pa ravno začel delat Spotify v SLO in bo zdaj lažje, kar se tega tiče.
Me pa zanima, ali vam, ko predvajate glasbo preko telefona kaže sliko albuma? Ali pa če komu kaže sliko postaje preko DAB?
Meni.prikazuje slike samo preko USB.

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk
 

Ja, meni tudi samo preko USB dela thumbnail. Tudi iz Apple Music ne zna potegnit slike na ekran, čeprav obstaja in jo vidim na telefonu. :( 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je 50keda napisal:

Ja tako je, preko DAB še ni slik. Samo na preko USB-ja, bluetootha ...

 

Kar se pa tiče DAB signala, no danes testiral radio na transverzali izpod juga pohorja do kranja, Samo na trojanah je prekinalo enkrat, pa v tunelih seveda.

Tako. Najbl fascinantno mi je, da DAB dela tudi tam, kjer FM sploh ne lovi. Če kdo npr pozna pot čez Ortnek pri Žlebiču, v tisti hosti ni nič, samo žvali. No pa DAB po novem. :D

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je NevLado napisal:

Tako. Najbl fascinantno mi je, da DAB dela tudi tam, kjer FM sploh ne lovi. Če kdo npr pozna pot čez Ortnek pri Žlebiču, v tisti hosti ni nič, samo žvali. No pa DAB po novem. :D

In kaj lovi?... radio ognjišče? 🤗

  • Haha 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DAB je ok kar se kvalitete zvoka tiče, ampak mislim da je prihodnost v online storitvah (online radijih).

Prek neta lahko poslušaš bilokateri radijo bilokje, v odlični kvaliteti, edini pogoj je internetna povezava, ki pa jo prek gsm omrežja imaš tako rekoč vsepovsod. 

Jaz v avtu poslušam online radije prek TuneIn appa, če pa mi ni do radija pa muziko prek Spotifyja. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spotyfy med jezi, ker sedaj sesamo juha lahko posluša preko bt in Android Auto. Se da to kako vgasnit?

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 7. 2020 ob 16:38 je 50keda napisal:

Ja tako je, preko DAB še ni slik. Samo na preko USB-ja, bluetootha ...

 

Kar se pa tiče DAB signala, no danes testiral radio na transverzali izpod juga pohorja do kranja, Samo na trojanah je prekinalo enkrat, pa v tunelih seveda.

Je pa zanimivo, da so na CX30 slike tudi preko DAB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma men osebno je vseen kake so ločljivosti teh kamer okol po avtu, razen če ko parkirate, gledate da kakšne muhe ne zbijete, potem pa je druga pesem :D

 

Je pa vseen fino vedet, da se trudijo tudi pri kamerah ;)

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.