Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

Bi mi lahko prosim kdo povedal, kje je opisan postopek? Hvala vnaprej. 

 

PS: Mislim seveda celoten operacijski sistem, ne posodobitve navigacije, le-to redno posodabljam preko Mazda toolboxa. 

Popravljeno od fico182
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do 2019 >> https://bit.ly/3iGyNiY

 

Od 2019 >> https://bit.ly/31zPS7U

 

 

Je pa pri tem HiDrive malo cudno, ker vcasih ne odpre linka direktno do mape ... 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja verzija je 70.00.100. predvidevam da je to stara verzija, navodilo omenja 7000C0A, ki pa ima črke noter.  

 

Pri navigaciji ne morem izbrati teh online nastavitev, je to zato, ker mi je potekla naročnina oz testno obdobje?

IMG_20200606_100336 (1).jpg

20201013_070207.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da... te zadeve delujejo le, ce imas aktivno narocnino na spletne storitve ... Pri novem vozilu je to 90 dni ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je fico182 napisal:

Huh, zgleda kr komplicirano... A posodobijo to na servisu? 

Seveda posodobijo,sem že enkrat napisal ne vem kje in bom še enkrat. Lani sem na servisu rekel za posodobitev in mi je rekel,da so se pri zadnji verziji naših leletnikov M3 pojavile težave z neodivanjem zaslona in tudi zamrzitvijo in da mi odsvetuje zadnjo verzijo,če mi ta dela brez problema in,da pri novi ni nič kaj novega,da bi oni opazili. Negdo tu na M.forumu je tudi imel z novo verzijo probleme. Kako je rešil situacijo nisem zasledil,srečno!:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uraden nacin je itak samo preko servisa ... Samo pomoje to neradi delajo, ker traja kar nekaj casa ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jest napisal:

Uraden nacin je itak samo preko servisa ... Samo pomoje to neradi delajo, ker traja kar nekaj casa ... 

Ko ravno pišemo o tem in vem da si maček za te stvari me zanima kaj je točno drugače v zadnji verziji napram predzadnje in kaj naredijo če šteka,ali lahko staro naložijo? Ali je kje kaj na netu?:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Bini napisal:

Ko ravno pišemo o tem in vem da si maček za te stvari me zanima kaj je točno drugače v zadnji verziji napram predzadnje in kaj naredijo če šteka,ali lahko staro naložijo? Ali je kje kaj na netu?:whatever:

 

Kaj tocno je drugace? V bistvu nic... verjetno pa so odpravljeni kaksni hroscki ... Da bi pa opazil, da je kaj drugace pa nisem ... Ali gres lahko nazaj? Nisem preprican... se mi zdi, da do neke verzije lahko gres nazaj ... samo naceloma ne bi smelo nic stekat ... So pa tudi starejse verzije na tistem linku, kjer je tudi zadnja... le malo je treba pobrskat ... saj folderji so tako narejeni, da je razumljivo :) ... 

pred 16 minutami je Alex napisal:

Jaz se skoraj držim načela, da ne tikam stvari, ki delajo v redu. Tudi mene zanima, zakaj se splača posodobit in kaj dobrega to prinese. 

 

Jaz pa ze iz firbca ponavadi nadgradim, da vidim, ce je mogoce kaj novega... :D ... Samo zal je pri teh zadevah tako, da ko je enkrat narejeno, se ne spreminja kaj dosti ... samo napake se odpravljajo ... Edini obvezen upgrade je, ce si vgradis Apple CarPlay/Android Auto modul, moras imeti vsaj verzijo 7.00.100A se mi zdi (na pamet sem zdajle napisal)... Marsikdo ima se 59.xx.xxx ce je avto star nekaj let ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Jest napisal:

 

Kaj tocno je drugace? V bistvu nic... verjetno pa so odpravljeni kaksni hroscki ... Da bi pa opazil, da je kaj drugace pa nisem ... Ali gres lahko nazaj? Nisem preprican... se mi zdi, da do neke verzije lahko gres nazaj ... samo naceloma ne bi smelo nic stekat ... So pa tudi starejse verzije na tistem linku, kjer je tudi zadnja... le malo je treba pobrskat ... saj folderji so tako narejeni, da je razumljivo :) ... 

 

Jaz pa ze iz firbca ponavadi nadgradim, da vidim, ce je mogoce kaj novega... :D ... Samo zal je pri teh zadevah tako, da ko je enkrat narejeno, se ne spreminja kaj dosti ... samo napake se odpravljajo ... Edini obvezen upgrade je, ce si vgradis Apple CarPlay/Android Auto modul, moras imeti vsaj verzijo 7.00.100A se mi zdi (na pamet sem zdajle napisal)... Marsikdo ima se 59.xx.xxx ce je avto star nekaj let ... 

Hvala, hroščev nimam tako, da bom kar na predzadnji ostal, ker mi dela uu nulo. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Meni se vcasih (zelo redko) zgodi, da v navigaciji zgine zgornja vrstica, kjer pise katera muska se rola. Potem cela slika zemljevida utripa, ko se kaj spreminja. Pomaga edino restart motorja. Nekoliko neugodno na dolgih AC relacijah in se ti res ne da zgubiti 15 minut samo zato, da ga neha display srati.

 

Bom pogledal katera verzija je, nazadnje so mi posodobili na servisu nekaj let nazaj. Takrat se je slika avtomobila, ko se vzgejo senzorji za parkiranje, spremenila.

 

Je kdo ze opazil, da sta dve verziji toolboxa? Mazda Toolbox in Mazda Update Toolbox. Prvi ima zadnjo mapo iz julija 2020, drugi pa kasnejso, ne vem oktober/november letos. Sumim, da je slednji samo za nove modele 2019+.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je še kdo od vas mel težavo, da se je ob hladnejših dnevih multimedija parkrat med vožnjo (ni nujnio med vožnjo, tudi če stojiš na mestu) parkrat resetirala sama od sebe dokler se ni v kabini mal bolj segrelo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Deeyan napisal:

Je še kdo od vas mel težavo, da se je ob hladnejših dnevih multimedija parkrat med vožnjo (ni nujnio med vožnjo, tudi če stojiš na mestu) parkrat resetirala sama od sebe dokler se ni v kabini mal bolj segrelo?

Nikoli,verjetno zato ker je na 10-15 stopinjah,če pa je gdaj bil zunaj na mrzlem pa tudi ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je SpEkTr napisal:

Ne, bi moral merit. Občutek pač emoji16.png

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

In kako to občutiš? Ni dovolj visokih tonov, ni dovolj basov? Namreč zvok je subjektivna stvar. Ali poslušaš isti posnetek istega formata(mp3, FLAC)? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tole se Spektr vrjetno ne zajebava, meni se tudi včasih zgodi, da se mi zdi da je tak tiho v avtu kot še nikoli in da radijo nikamor ne špila. To je bolj, občutek kot sam pravi :D

 

Sem pa danes poslušal nekaj drugega, če daš musko na tiho, se sliši šum. Je še kdo opazil to in ve kako se tega znebit? Sem probaval vse vnastavitve v zvokih kolkor jih pač je in nič ne spremeni, šum ostaja.

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.