Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

  • 3 meseci kasneje...

To je preko AA, sedaj imaš software ki tudi za non-rooted telefone to omogoča. Hja, to je bl tak tako. Mislim, ne vem kok se od zadaj kaj vidi, ampak če imaš videe na telefonu dela bp, yt je malce bolj okorno še, morm mal povprašat - Fermata media player je recimo precej uporaben za tole.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 5/7/2021 at 9:48 AM, SpEkTr said:

Fermata media player je recimo precej uporaben za tole.

 

lahk prek njega lavfaš YT, al katero aplikacijo imaš za to?   Me bistveno bolj zanima tole, kot pa za videe, ki bi jih naložil na telefon.

 

YT Vanced (Youtube brez reklam, igranje z zaklenjenim ekranom, malo slikco ...) sigurno ne podpira AA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kakšen je postopek, da lahko predvajaš to gor.

 

Pa kakšen USB kabel kupiti, da nebo prekinjalo signala?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nimam nobenega posebnega USB kabla. Predvaja pa preko AA - Android Auto, ter pač tega AAAD programa ki omogoča da to lahok narediš na ne-rootanem telefonu. Fermata auto je pa potem ta multimedija player.

 

Se pravi :

1. AAAD - Omogoča zagon tega Fermata auto na ne-rootnaem telefonu

2. Fermata Auto - opcijo pa dobiš potem v avtu na ekranu v sklopu Android Auto.

 

Pa AA mora seveda tečt v tistem načinu - po angleško je "Start head unit server" 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek sem videl, da moram nujno posodobit zemljevide, ko me je v MB hotela navigacija peljati v peš cono.

Je po treh letih potrebno kupiti 3letno naročnino za 183€?

Ali je možno raje kupiti piratsko verzijo na ebayu tako kot sem to naredil pred 3 leti?

Ima morda kdo povezavo do kakega prodajalca na ebayu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je jagatinho napisal:

V petek sem videl, da moram nujno posodobit zemljevide, ko me je v MB hotela navigacija peljati v peš cono.

Je po treh letih potrebno kupiti 3letno naročnino za 183€?

Ali je možno raje kupiti piratsko verzijo na ebayu tako kot sem to naredil pred 3 leti?

Ima morda kdo povezavo do kakega prodajalca na ebayu?

 

Al pa das 200€na pooblascencu za montazo android auta oz. Carplaya pa lahk uporabljas googlove zemljevide pa mas za vecno mir 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je jagatinho napisal:

V petek sem videl, da moram nujno posodobit zemljevide, ko me je v MB hotela navigacija peljati v peš cono.

Je po treh letih potrebno kupiti 3letno naročnino za 183€?

Ali je možno raje kupiti piratsko verzijo na ebayu tako kot sem to naredil pred 3 leti?

Ima morda kdo povezavo do kakega prodajalca na ebayu?

Ne moreš dati piratske verzije. To deluje le prvič, dokler nimaš aktivirane. Ko jo enkrat aktiviraš, ti preostane le:

1. enkratna posodobitev, 

2.3 letna posodobitev , 

3. android avto. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Izgleda je res nova posodobitev… Junij 2021

 

INFOTAINMENT.MAZDAHANDSFREE.COM

 

za tiste z novejsim MZD Connect pa zal se ni in je se vedno samo november 2020

 

MAZDA.WELCOME.NAVIEXTRAS.COM

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 6/28/2021 at 2:34 PM, Bossek said:

Na tujih forumih berem da je prisla majska posodobitev zemljevidov ... je kdo ze posodobil?

 

Jučer.

Prvo sam nadogradio 8GB karticu pa me pitalo hoču li Europu ili Rusiju jer da sve ne stane.

Još mi je rekao da odem u mazda servis zamjeniti karticu za veču.

 

Zatim sam nadogradio 16GB karticu i stala je i Europa i Rusija.

Kako sam nadogradio dvije kartice za isto vozilo?

Podatke sa 8GB kartice sam  kopirao (ne image, običan copy) na 16 GB karticu.

Zatim sam sa programom Aomei Partition ... pročitao serijski broj 8GB SD kartice i

na 16GB SD karticu stavio taj broj.

 

I jedna i druga kartica rade. Pretpostavljam da veča, radi 25% više podataka, radi sporije.

Kako ne putujem na istok, koristit ću manju karticu. A veču mogu imati za rezervu u pretincu za rukavice.

 

Interesantno je da sam dobio email da je nova karta za ženin Renault. Kliknuo sam na dobiveni Renault link, ali sam unio svoj username i prebacilo me na Mazdu.

 

To znači da ista firma održava karte za Mazdu i Renault.

Renault nema kartice nego se preko USB puni u memoriju uređaja.

 

Untitled1.png

 

Screenshot_20210703-103448_Email.jpg

Popravljeno od mazda_gg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

včeraj sem dobil email od Mazde da si lahko posodobim navigacijo

vstavim SD kartico v komp in mi napiše da je licenca potekla in dobil možnost spletnega nakupa za 60 ojrov in da mi Mazda zamenja 8 na 16 gb

kako je s tem, a karico 8GB vzamejo al? 

a je že kdo zamenjal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Imam infotainment verzijo 59.00.502 EU N. Glede na informacijo na Mazda AIO Tweaks sem ravno tisti mejni primerek, kjer ni možna preprosta "nadgradnja".
Se je od tukaj prisotnih že poigral z rešitvijo preko Serial Connection?
Računalničar sem, za tisti del me ne skrbi. Nisem pa vešč elektronike in razgradnje armature.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razdiranje ni noben problem… je vse vec ali manj na klipsne… Poisces kaksen YT video in zacnes ;) 

 

 

So pa tudi tukaj navodila… in kaj vse se dodatno potrebujes…

 

MAZDATWEAKS.COM

All-in-one installer/uninstaller for many available Mazda MZD Infotainment System tweaks.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Da ne bom bral cele teme, ali je komu ob posodabljanju navigacije MZD Connect računalnik javil napako na pogonu.

 

Želel sem posodobiti karte, ker imam še dva meseca plačano naročnino. Program Mazda toolbox je kartico zaznal, lahko sem se logiral, tudi prenos zemljevidov se je uspešno začel, tik pred zaključkom prenosa pa mi računalnik javi napako na pogonu in me vrže ven iz Mazde toolboxa.

 

Ali je težava v SD kartici ali ga laptop kaj heca.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Moral bi posodobiti navigacijo, ker me je že parkrat narobe vodila in pripeljala v slepo ulico. Sedaj sem v dilemi. Ali plačati za enkratno posodobitev in naj bi bilo za kake dve leti mir ali kupiti triletno posodobitev? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.