Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

dne 8. 1. 2024 ob 18:49 je Jest napisal:

Sem na enem nemskem forumu nasel, da je bila decembra spet nadgradnja zemljevidov ... 

 

image.png

 

Se ravno nadgrajuje moja kartica ...

 

image.png

K si zmeraj tako "tečen"🤣😉 z temi posodobitvami,sem se pa tudi jaz "v rit brcnil" in posodobil mape.

Mi pa ni in ni hotelo zaznati kartice...šele z toolkit aplikacijo "iz prve"😃👍 

Da vidim kako je z najnovejšimi radarji...pač kdaj pozabiš,pa je fajn...vseeno bolje,da je "baba tečna, kot pa da pride položnica😬 

 

Hvala @Jest za tečnost😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za radarje in dogodke na cesti je bolj fajn imeti na telefonu namesceno in aktivno aplikacijo Radar Alarm... oz. sedaj se ze nekaj casa imenuje AMZS ... 

 

WWW.AMZS.SI

Aplikacija za mobilnike z operacijskim sistemom Android in iOS

 

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Hixxy napisal:

Sporoči kaj dobiš in kako se obnese :)

Bom,bom...tudi preizkusil bom,če bo tudi preko tega vmesnika še zmeraj zaznalo tisto veliko microSD kartico preko majhnega čitalca kartic (glej temo o predvajanju visokokvalitetne glasbe...)...pač,da vidim,če bo ostal en USB od obeh še prost,ali ne.

Sicer mi ni panika za hitro polnjenje,k uporabljam Xiaomijev dvojni 67W avtopolnilec,a vseeno...

Sporočim kako in kaj😉

  • Všeč 1
  • Hvala 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo...25.03. naročil,in danes prišlo.

 

Dela lepo,se dokaj hitro poveže...cca.5 sec.😃👍...in dela glasovno in preko gumba...bp.

Tisti USB-A izhod...če imaš Android Auto izklopljen,predvajanje preko microSD citalca dela,če pa je AA vklopljen,pa ne,ker ti seveda ponuja AA za vse...tud musko...

 

Vredno nakupa-priporočam👍

IMG_20240408_134532.jpg

IMG_20240408_121908.jpg

IMG_20240408_122044.jpg

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je skritikrt napisal:

Evo...25.03. naročil,in danes prišlo.

 

Dela lepo,se dokaj hitro poveže...cca.5 sec.😃👍...in dela glasovno in preko gumba...bp.

Tisti USB-A izhod...če imaš Android Auto izklopljen,predvajanje preko microSD citalca dela,če pa je AA vklopljen,pa ne,ker ti seveda ponuja AA za vse...tud musko...

 

Vredno nakupa-priporočam👍

IMG_20240408_134532.jpg

IMG_20240408_121908.jpg

IMG_20240408_122044.jpg

A ne gre vmes spremenit AA na drugi vir? Ker recimo men pusti spremenit na dab, fm...

EDIT: nism pa probou s kartico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med Android Auto in vgrajenim infotainmentom preklopjas z daljsim pritiskom na tipko s hisko 

 

 

image.png

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Jest napisal:

Med Android Auto in vgrajenim infotainmentom preklopjas z daljsim pritiskom na tipko s hisko 

 

 

image.png

na iphone se drugače lahko pride preko aplikacije "mazda"

 

a AA nima te opcije?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

A ne gre vmes spremenit AA na drugi vir? Ker recimo men pusti spremenit na dab, fm...

EDIT: nism pa probou s kartico

 

pred 26 minutami je Jest napisal:

Med Android Auto in vgrajenim infotainmentom preklopjas z daljsim pritiskom na tipko s hisko 

 

 

image.png

 

Aha...hvala za nasvet👍...bo treba vse še preizkusiti in pogruntati🧐

 

Sem bolj malo preizkušal...nočna itd...a drugače zaenkrat super dela..k prej nikoli nisem tega Android Auto uporabljal...samo sprobal,če dela,pol pa nič več,k je blesavo na kabel.

Fino,k npr. pri internetnem radiju-TuneIn Radio ko parkiram in ugasnem avto...ko pridem nazaj takoj lepo nadaljuje predvajanje,kjer je ostal...nič posredovanja...sam začme igrati...fino In sproti ven meče bližnjice na prvi strani...je ven vrgel Youtube-Music (k moraš googlu plačati naročnino),in namesto njega dal TuneIn Radio-bomba👍

 

Moram pa pohvaliti povezovanje z telefonom (Xiaomi 12 Pro)...ob prvi instalaciji sicer ni šlo,ker sem takoj imel vtaknjen tudi tisti microSD cardreader...a ko sem ga izvlekel iz vmesnika in priklopil na svoj posebaj USB-vhod (sta pač oba zasedena...kaj čmo-vsega ne moreš imeti🙄...a za polnjenje ni problema...sem že prej pisal...)...takoj povezan tako Bluetooth kot Wifi,in ko spet prideš v avto-takoj se poveže-TOP😍

 

Študiram,da bi mogoče kupil še en ta vmesnik...za ta "drobiž"...z leti,skoz v avtu,vročini itd...če kdaj škripne😬...

Za ta denar,kot ga prodajajo pri Mazdi,dobiš 4kom,pa še ostane za "eno rundo":cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je NevLado napisal:

na iphone se drugače lahko pride preko aplikacije "mazda"

 

a AA nima te opcije?

 

 

Mislim, da ima tudi Android podobno bliznjico... ampak je bolj enostavno z dalsjim pritiskom na tipko "home" :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je skritikrt napisal:

Študiram,da bi mogoče kupil še en ta vmesnik...za ta "drobiž"...z leti,skoz v avtu,vročini itd...če kdaj škripne😬...

Za ta denar,kot ga prodajajo pri Mazdi,dobiš 4kom,pa še ostane za "eno rundo":cheers:

 

 

Brezveze je na zalogo kupovat.. razvoj gre naprej... in cez par mesecev bo mogoce na voljo ze boljsi vmesnik ... :P Tisti taprvi brezzicni so bili recimo precej slabsi... Sem ze pri prejsnji CX-5 nabavil en tak modul, ki v CX-5 nekako ni deloval OK ... sem pa istega probal v sinovem Fordu... tam pa je delolav brez problemov... Sem ga takrat poslal nazaj ... dobil drugega, ki tudi deloval OK ... tako da sem potem opustil idejo o brezzicnem CarPlayu ... Sedaj v CX-60 je to itak ze serijsko... in tudi brezzicno polnjenje... Ker ce uproabljas to na daljsih voznjah, je treba poskrbet, da se telefon polni, ker je drugace lahko po parih urah prazna baterija :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.