Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ni mi pa jasno kako na tehničnem preverijo če je vpoklic bil izveden?? 🤔

Pol bi mogli bit povezani z vsemi znamkami da bi lahko preverili, ali pa bi mogli servisi znamk kjer se je izvedel vpoklic javiti na tehničnega da so to porihtali. 

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Freak napisal:

Evo, danes sem naredil tehničnega b.p. Torej vpoklicev ne preverjajo, ali pa preverjajo samo vpoklice, ki so vezani na samo vožnjo(motor, zavore)??? 

Tudi jaz sem naredil tehnični brez da bi me kdo kaj vprašal o vpoklicih.Najbrž je vse skupaj le na papirju. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tudi vprašanje, kdaj zaprejo nalog enkrat, ko je vpoklic opravljen. Meni so menjali zadnje amortizerje pri dvižnih vratih (vpoklic) pa sem se čez en mesec oglasil pri drugemu serviserju glede druge zadeve in so mi poleg želeli še ta isti vpoklic narediti. Ko sem jim razložil, da sem to že opravil so rekli, da vrjetno niso zaprli naloga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je scania napisal:

Včasih se vidi ko se kakšni ženski sproži in ima cel make up na airbagu. 😆😆😆😆

....in frizuro natopirano.Ne rabi niti hodit k frizerju. 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je scania napisal:

Včasih se vidi ko se kakšni ženski sproži in ima cel make up na airbagu. 😆😆😆😆

po domače povedano... cel ksiht ji gor ostane.

  • Haha 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
pred 12 minutami je TiEn napisal:

 Mogoče kdo ve če so bili res vpoklici mislim da za "senzor tlaka sesalnega kolektroja" ? Upam da nism kaj zamešal.

A  ni to ta vpoklic omenjen zgoraj? 🤔

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja če je to povezano so meni to že naredili... sprašujem ker meče napako na senzorju tlaka sealnega koletorja... sicer je bil danes pri mehaniku in je spucal kolektor in pravi naj se peljem če bi mogoče še napako vrglo,.. če ne je rekel da naj bi to popravljali na vpoklicu. Bom čene v Koper poklical.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo sem že zmenjen glede tega jutri pri Selmarju. So rekl, da bojo softwaresko zrihtal, če se pojavi napaka bojo pa loputo menjal

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Deeyan napisal:

evo sem že zmenjen glede tega jutri pri Selmarju. So rekl, da bojo softwaresko zrihtal, če se pojavi napaka bojo pa loputo menjal

Super,jaz sem z njimi zelo zadovoljen,poročaj ....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.