Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

@Bossek: probi M3 sedan, vzadi ma dost ve? placa na vi?ino. Je pa res, da je odprtina kufra tak mala, da bom vrjetno ?e pivo mogu nehat pit, ker se gajbe ne bo dalo not dat xD

 

Sicer imamo doma se tastaro (2016) sedan in je res super avto. Samo kar sem sedel v novi 3 je placa ok, samo okna so pa precej mala in tamali zadi imajo vidljivost vem precej svoh. 

 

+ vizualno se mi bolj dopade tak mini suv :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi? pri cx30 se ravno ven bolj?e vidi na zadnji klopi in tudi ve? prostora je na zadnji klopi.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta barva ji pase

 

ne vem pa katera je ta na posnetku: https://www.youtube.com/watch?v=6fN-Rgyt9vU

 

vsekakor je to mazda kateri ne pase "mazda" rdeca

 

me pa zanima kako bo financiranje. Za CX3 in 2 majo akcijo brez obresti.

Kolikor so mi v MS razlagali, pri novi mazdi 3 in CX-30 ni pri?akovati financiranja kot pri malih dveh.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To verjetno se pride... je treba pocakati najprej na to, da bo dovolj zaloge... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej jim ?e zdaj ne gre pa jim ni ni? jasno zakaj.

 

Druga?e je pa to jasen signal, da se Mazda 2 in CX-3 poslavljata iz modelne palete in je treba zalogo popucat do novega leta.

Mislim, da to ka?e, da sta ?e dolgo v programu in ?e ?elijo stati v koraku z konkurenco je pa potrebno delati.

 

Mi je pa logika Mazde bolj v?e? kakor pri KII, kjer so cene nabite v nebo potem pa kombinira? popuste, da ne ve? katere kombinacije so pravilne, ker reklame jim pravijo toliko popusta in brez obresti. 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam tole pri KIA, ker grem gledat isti model recimo po kolk gre drugod pa vidim, da je lahko razlika tudi 5000-6000EUR.

 

Sam ne vem a je to res pametna politika prodaje, ker navadno ko se kupuje avto se pogleda tudi ceno v katalogih in ?e je ta visoka lahko marsikdo pre?rta tak avto in se pol z njim sploh ne ukvarja ve?. To je ?e preden se gremo igrico barantanja.

 

Recimo kako to izgleda v praksi za Kia proceed GT

 

37.390 EUR redna cena

 

- EOM popust 2600 EUR

 

34.790 EUR cena s popustom

 

- popust z gotovino 1700 EUR

 

33.090 EUR ?e s tem popustom

 

potrm gre? pa gledat recimo cenik v GB in je cena 27.000 funtov oziroma mal pod 30.000 EUR.

 

Se pravi na vse te popuste se da verjetno pogajat ?e za cca 3kEUR. Tako, da na koncu je cena ni?ja za kakih 7000 EUR od redne cene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja... ampak ?e takrat so pri KIA govorili, da bodo kvaliteto dvignili na ta nivo, da bodo lahko imeli ceno kot jo ima recimo VW. In to se je od 90-ih dejansko res zgodilo in tako tudi Kia in Hyundai nista ve? budget znamki. In ker so toliko kvaliteto dvignili lahko danes pri KIA dajejo 7 letno garancijo - mora? biti krepko prepri?an v svojo kvaliteto, da da? tolik?no garancijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo Mazdo z Elektriko

 

https://www.youtube.com/watch?v=2DWDUXg-Iho

 

na voljo tudi z Wankel podalj?evalnikom dosega

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko stane ta kia? A so ?isto ?li malo po slabem? V?asih je veljala kia za dober, poceni avto sedaj pa te premium cene?

Ne more? verjet...

Saj je avto tudi premium :jupiii:  :jupiii:

Se strinjam tole pri KIA, ker grem gledat isti model recimo po kolk gre drugod pa vidim, da je lahko razlika tudi 5000-6000EUR.

 

Sam ne vem a je to res pametna politika prodaje, ker navadno ko se kupuje avto se pogleda tudi ceno v katalogih in ?e je ta visoka lahko marsikdo pre?rta tak avto in se pol z njim sploh ne ukvarja ve?. To je ?e preden se gremo igrico barantanja.

 

Recimo kako to izgleda v praksi za Kia proceed GT

 

37.390 EUR redna cena

 

- EOM popust 2600 EUR

 

34.790 EUR cena s popustom

 

- popust z gotovino 1700 EUR

 

33.090 EUR ?e s tem popustom

 

potrm gre? pa gledat recimo cenik v GB in je cena 27.000 funtov oziroma mal pod 30.000 EUR.

 

Se pravi na vse te popuste se da verjetno pogajat ?e za cca 3kEUR. Tako, da na koncu je cena ni?ja za kakih 7000 EUR od redne cene.

Slaba ra?unica da bo? izpogajal 3kEUR popusta trenutno jim gre prodaja preve? dobro za kaj takega ??.?akalna doba za proceed je 290dni  :zvizga:  :zvizga:  :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je avto tudi premium :jupiii:  :jupiii:

Slaba ra?unica da bo? izpogajal 3kEUR popusta trenutno jim gre prodaja preve? dobro za kaj takega ??.?akalna doba za proceed je 290dni  :zvizga:  :zvizga:  :zvizga:

 

Hja pol pa ni?, 33kEUR jim pa pa? ne dam... Za ta denar dobim Mazdo 6 revolution top ali pa celo takumi z 185KM dizlom. Hmmm

 

Druga? pa ni ?ist tko hudo saj Proceedu GT Linepri nas lepo ni?ajo prodajno ceno za cca 6kEUR in so ?e pri 23kEUR, tako, da tud GT se bo dalo dobit pod 30kEUR. Sploh, ker so pricurljale novice, da bo drugo leto ?e prva sprememba in da dobi digitalni ekran namesto ?tevcev in da bo centralni touchscreen zrastel na 10 in?ev. Mislim, da dobi enako armaturko, kot je v novem xceedu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kia premium?... aha...

no kaj pa je premium????    Mazda verjetno tudi ne ali??? No za tebe definitivno, ?e vpra?a? voznika audia je tud audi najbolj?i in najpremium, isto velja za vse voznike ...vsak najbolj hvali svojega

Hja pol pa ni?, 33kEUR jim pa pa? ne dam... Za ta denar dobim Mazdo 6 revolution top ali pa celo takumi z 185KM dizlom. Hmmm

 

Druga? pa ni ?ist tko hudo saj Proceedu GT Linepri nas lepo ni?ajo prodajno ceno za cca 6kEUR in so ?e pri 23kEUR, tako, da tud GT se bo dalo dobit pod 30kEUR. Sploh, ker so pricurljale novice, da bo drugo leto ?e prva sprememba in da dobi digitalni ekran namesto ?tevcev in da bo centralni touchscreen zrastel na 10 in?ev. Mislim, da dobi enako armaturko, kot je v novem xceedu.

Probat ni greh al kako ?e pravijo.....meni ?al pri mojem ni uspelo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ?e imate debato o premium, pa naj ?e jaz dodam svoje mi?ljenje, zato smo na forumu :) ...Mazda je definitivno bolj "premium" kot KIA, sploh ti novi modeli, starej?i pa tako ali tako... cenovno je trenutno KIA predraga, druga?e ima trenutno zanimive modele. Recimo zame niso vsi AUDIji, BMWji, Mercedesi premium. Za moje pojme se premium za?ne od AUDIja (novi modeli) A6 in naprej, Q7 in naprej, od BMWja serija 5 in naprej, X5 in naprej ter od mercedesa E serija ter GL in naprej (pa recimo, da ima? 6 in ve? valjev v kak?nem manj?em modelu, kar pa je sedaj prava redkost)...Nikoli pa zame ne bodo premium razni A, B, C modeli ter serija 1,2,3 ter A2,A3 in A4 (pe ne mi zdaj raznih M in S varijant omenjat, ker tam je recimo samo motor za premium pa ?e to nad V6, tako kot sem ?e omenil), ?kodilaki ter Holzwagni (razen TOUAREGA) in njihovi derivati, ?eprav si morda lastniki mislijo druga?e  :rolleyes:  :lol: ...edino kar pla?ajo premium je cena navita v nebo  :jupiii: . Pa nekdo ki kupi 10 let staro A6 pa misli da ima premium, to ni ve? premium to je sedaj zvo?en jajc  :lol: . Tako jaz mislim  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz pravim tako. Kia in Hunday ne bodo nikoli premium znamke ampak vedno dra?ja ljudska masovna vozila(kot v?asih yugoti, golfi in podobni).

Sedaj jim gre trenutno v redu a s takimi navitimi cenami(kia ceed malo bolj?a oprema je ?e 25 tiso?akov, kar je za moje pojme enih 10 tiso? preve?).

Nikoli ne bo nekih klubov ljubiteljev kij, ker to so konfekcijski avti, ki ne pridejo v zgodovino in ko model prenehajo izdelovati, jih nobeden ve? ne pogleda. S tem, da jim cena drasti?no pade.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.