Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Sej pravim-brez veze. Pa ?e kak hexen?us vrata dobi? in si pe?en.To je bolj za mulce, ki niki nimajo teh problemov. Jaz sem imel ?iberdah pri dveh avtih ma ga prav ni? ne pogre?am.

 

Ja, da bi prav extra naro?eval to tudi jaz nebi. Pri meni je tako naneslo, sicer pa dobro ajde. Je malce bolj svetlo notri, mogo?e gre poleti hitreje vro? zrak ven, kake zelo dodane vrednosti pa res ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Je malce bolj svetlo notri, mogo?e gre poleti hitreje vro? zrak ven, kake zelo dodane vrednosti pa res ni.

 

No, zame je pa to tista dodatna vrednost, za katero bi jaz dodatno pla?al, ampak pri CX-3 nisem imel te mo?nosti....

 

Vidi?, razli?ni smo si.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkrat sem jo videl;meni je zelo v?e?na, sploh zadaj... Pa sem bolj na strani suv-neljubiteljev...

 

A mislite ,da bo nova cx3 ustrezno manj?a,da si ne bosta z cx30 odzirali kupcev, oziroma cx5 ve?ja kot sedaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cx3 ne bo manj?a kot je,saj je ?e tako ali tako zelo mala! Ko sem kupoval mojo trojko sem jo v salonu bolj natan?no pogledal in je res samo za 2. Pri mojih 180 se ne more? vsesti zadaj razen ?e spredaj vozi pal?ek!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cx3 ne bo manj?a kot je,saj je ?e tako ali tako zelo mala! Ko sem kupoval mojo trojko sem jo v salonu bolj natan?no pogledal in je res samo za 2. Pri mojih 180 se ne more? vsesti zadaj razen ?e spredaj vozi pal?ek!

Vem,sem sedel v njej. Ampak recimo da je konkurenca t-rocu.... In pri vwju obstaja ?e manj?i t-cross

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cx3 ne bo manj?a kot je,saj je ?e tako ali tako zelo mala! Ko sem kupoval mojo trojko sem jo v salonu bolj natan?no pogledal in je res samo za 2. Pri mojih 180 se ne more? vsesti zadaj razen ?e spredaj vozi pal?ek!

CX-30 ni dost radodarnej?i s prostorom zadaj, po moje od teh je edino CX-5 nekako normalno velik.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CX-30 ni dost radodarnej?i s prostorom zadaj, po moje od teh je edino CX-5 nekako normalno velik.

To so vse avti za enega do najve? dva. Sej te cx 3 vozijo kot vidim predvsem ?enske,redko je kak model za volanom.

Z cx 30 bo po moje enako.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp..jaz sem probal CX30 ..lep avto..premajhen za nas ?tiri.cx5 je ?isto zadosti velik.kot ga imam zdaj...?akam da bo prenovljena cx5.dve leti po inf...tudi z novim X motorjem.bo treba po?akat in probat...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so vse avti za enega do najve? dva. Sej te cx 3 vozijo kot vidim predvsem ?enske,redko je kak model za volanom.

Z cx 30 bo po moje enako.

Jp,tudi jaz vidim cx3 predvsem kot ?enski avto oziroma drugi avto pri hi?i in predvsem kot nekaj,kar se kupuje predvsem s ?ustvi. Torej,kot nekaksen bomboncek.... Zlahka vidim enako ciljno publiko v Fiat 500,miniju,bmw1 ali pa cx3. ?eprav vem,da niso v istem razredu,ampak ja; avto za frajarit se in za kupit ga z o?mi....

 

Cx30 bi pa zlahka pripisal nekomu,ki mu je sicer mazda3 dovolj (torej recimo Mlada dru?ina ) ,ampak mu je cx30 preprosto bolj v?e?.... ali pa so mu sprali mo?gane,da je pa trojka res premajhna za malega otroka in 1x14dni morja na leto....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CX-30 in Mazda 3 sta prakti?no enako velika v potni?kem prostoru. Le v prtlja?niku je nekaj razlike.

Jp,zato pa si bo folk izbral tisto,ki mu bo bolj v?e?... Meni cx30 premaga trojko na celi ?rti. Razen 4vratne trojke,ki pa pri meni ne pride v po?tev zaradi majhne odprtine...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CX-30 in Mazda 3 sta prakti?no enako velika v potni?kem prostoru. Le v prtlja?niku je nekaj razlike.

 

S tem se ne bi popolnoma strinjal, razlika gre v prid CX-30 predvsem zadaj, spredaj je velikost enaka, tudi prtlja?nik je pri CX-30 kar nekaj ve?ji in bolj uporaben.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CX-30 in Mazda 3 sta prakti?no enako velika v potni?kem prostoru. Le v prtlja?niku je nekaj razlike.

Tudi meni se je zdelo na zadnji klopi ve? prostora kakor v 3jki

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sedaj primerjam dva povsem neprimerljiva avta Kodiaka in CX-30

Ali pa tudi ne; ?e ne rabi? 7sedezev itak pride v po?tev tudi Mazda , cenovno sta pa najbr? tam-tam,oziroma bli?je kot kodiaq in cw5.

 

Pa? ?e en dokaz,kako znamo ljudje ob nakupu kolebati tudi med avti,ki si na?eloma na papirju niso neposredni konkurenti...

 

Jaz recimo pogledujem proti kupu: dokker/logan/tipo/clio/corolla....

 

Preve? izbire imamo po eni strani...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?ital to temo pa sem mel malo ?asa v Lj.in sem ?el preverit v BTC SALON, da iz prve vidim kako in kaj je s TO CX30 pa sem bil najprej razo?aran nad elegantnimi gospodi trgovci ki sedijo trije v salonu in niti ne mrdnejo ko vstopi?, brez pozdrava, pred letom dni same pohvale! Drugo pa da ne premorejo enga avta v salonu je ?ista sramota. Edini je bil na terenu, gdaj pride pa ne vejo, brezveze in sem od?el. Bom moral extra k Selmarju da vidim kaj premorejo, tam ponavadi nisem razo?aran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozim k njim na servis in nimam pripomb .... prodajni del pa je res druga zgodba; dobi? ob?utek, da jim je figo mar koliko prodajo; me je napisal za testno vo?njo cx30 pred slabim mesecem pa do danes ni tel.klica. Ne vem no ampak malo ?udno se obna?ajo ....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z barvo ve? kot 34 jurjev - Sem zan? napisal, da so SUV-i za 2-3 jurje dra?ji od primerljive avtomobilske razli?ice istega proizvajalca. O?itno sem se zmotil in je razlika tam nekje v rangu 5 jurjev in ?e kak evro ?ez.


Ti si ze z odporom sedel v CX-30. In potem te je kar zagrabil nek utesnjen obcutek  :zvizga:

Zna bit, sam res ni prostorski prese?ek. CX-5 je glede tega veliko bolj prostoren.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Deseto obletnico...? Lastništva Mazde? Delovne dobe? Kredita za hišo?    In kaj si si kupil?   Mazdin emblem iz 24 karatnega zlata?
    • Nekaj se dogaja /en/resource/img/ogp_default.jpg MAZDA NEWSROOM|Two all-new Mazda EV models revealed at Auto China 2024|NEWS RELEASES NEWSROOM.MAZDA.COM Everything you need to know about what's going on. Includes up to date news releases, production and sales results and archives, or sign up for your own RSS news feed. Sent from my iPhone using Tapatalk /en/resource/img/ogp_default.jpg MAZDA NEWSROOM|Two all-new Mazda EV models revealed at Auto China 2024|NEWS RELEASES NEWSROOM.MAZDA.COM Everything you need to know about what's going on. Includes up to date news releases, production and sales results and archives, or sign up for your own RSS news feed. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Mi začne en sodelavec razlagat o tem članku.    Pa začnem malo premišljevat. Vzemimo, da je postala spolno aktivna pri 16tih letih, zdaj jih ima pa 26. Torej je to 10 let. V tem času ima ženska kakšnih 130 menstruacij, vsaka traja po 5 dni. Torej ji ostane še 3.000 dni. Imela pa je 500 spolnih partnerjev. Če moja matematika kaj šteje, je imela v povprečju vsakih 6 dni drugega..   1.) Veliko izkušenj, to moram priznati... 2.) Jaz rolic papirja na stranišču ne menjam tako pogosto kot ona moške v postelji... Kaj ženska počne še kaj drugega kot lovi moške naokoli in pomerja njihove ... ... ... saj-veste-kaj? 3.) Včasih smo ženske s precej manj izkušnjami označili za kurbe... 4.) Kako pa ve, da je spolno najaktivnejša Avstralka? Osebno zelo dobro poznam žensko, za katero iz prve roke vem, da je na poročno noč zakrvavela, od takrat naprej pa je spolno podobno aktivna (če ne še bolj), le da vedno z istim moškim... Sicer je ta ženska iz Slovenije, ampak čisto možno bi bilo, da je kakšna taka tudi v Avstraliji... 5.) Me pa zanima, kako bo gledala na svoj naziv, ko se bo enkrat v prihodnjosti njen otrok v srečal z internetom in temi zapisi?
    • Če ne moreš izbrat pograbiš vse 😛
    • Je že šlo 291m 😎 hmal bodo skakal preko 300
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.