Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Lepo to!

 

Po WLTP je za G122 2 WD  na mazda.de navedena poraba 6,2. ?e primerjam podatek za CX 5 G165 AWD iz istega vira, ki je 8,2 in Spiritmonitor, ki ka?e povpre?je  8,28 l, za sicer celo populacijo CX 5  bencinark, smo WLTP podatkov za CX 30 lahko samo veseli :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/mazda-cx-30-g122-comfort-sound-style-paket-336197351

 

zanimivo ... komplet pobarvana plastika

 

ne vem, ni mi pretirano vsec

Tako izgleda vsaj malo kot praci acti avto. Meni je v?e?, malo bolj resno je vse skupaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni osebno je tudi bolj vsec taka s crnimi obrobami... Pac okusi so razlicni :) 

 

cx-30_23829E6F.png

 

cx-30_23829E3A.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga videl v soboto prvi? v ?ivo. Seveda v moji najlep?i barvi. In ?e bi bil ?e brez te ?rne plastike okoli, cel rde?, bi bil celo lep.Skoraj bi ga lahko, ?e ne bi bilo 6 ke seveda, imel.S tem kupom ?rne plastike okoli avta je pa grozna.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravi model k vozi Kio :zvizga:

Ne model pravi nekdo ki ni zaljubljen slepo v svojo znamko, ker ?e ti je tale zadek v?e? potem res nima? niti malo okusa. Sicer pa ?e dobro da vsak vidi po svoje kam bi pri?li ?e bi vsi imeli enak okus ...pol bi vsi vozli 6 karavana in sploh nebi ve? izstopala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne res ni realen prikaz......v resnici je gr?e

Meni druga?e razni suvi ala kia in podobni povpre?no sivi avti niso niti od dale? v?e?. No, Mazda je s tem modelom res izdelala zopet lep avto, najvarnej?i avto na svetu in obenem verjetno trenutno najlep?i in najskladnej?i suv.

Seveda to ni avto za modele, ki so radi v senci in so bili v razredu vedno nekje v ozadju in nevidni. To je avto za tiste, ki si tak avto zaslu?ijo.Nekateri ga bodo obo?evali, drugi, ki vozijo druge znamke ga bodo sovra?ili. To je ?e zaznati... :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.