Skoči na vsebino

Otroški voziček


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Kolikor vem, so nekatere ?enske, ki so to uporabljale, notri nalile vodo in v vodo postavile fla?ko. Na ta na?in so se izognile pomivanju te posode. Sploh po poti je to bolj te?ko. Potem pa priklopile za nekaj ?asa, da je doseglo temperaturo. ?e se pusti predolgo, lahko voda notri tudi zavre.

 

Zadeva ima vtika? za tisto avtomobilsko vti?nico, kjer jaz polnim mobitel. Torej je primerno za uporabo v avtu. Le motorja ne sme? ugasnit. Tako so mi razlagale. Sicer pa, mi imamo na d?ipu vitlo, ki cel avto potegne iz blata. Gotovo gre tam ve? elektrike kot pa za segret pol litra vode. :ne vem: Pa do zdaj ni bilo te?av z in?talacijo.

 

To je pa? to. Mi smo uporabljali zgolj tisto mleko, ki sem ga jaz nosila s seboj. Je bilo vedno pogreto na primerno temperaturo in v priro?ni embala?i :zvizga:.  Ko so se pa za?ele ka?ice, so bile pa poleti itak na "sobni temperaturi", pa so bile primerno tople.

 

Pa ne preve? komplicirati. Pred kakr?nim koli nakupom pojdite vpra?at svojo mamo in svojo ta??o, kako so one re?evale take te?ave. Boste videli, da niso toliko komplicirale - in vendar ste pre?iveli. V zapra?eni stoenki ali pa katrci na zadnjem sede?u brez klime in varnostnih pasov in brez nepregledne mno?ice aparatov, ki bi skrbeli za Va?e ?ivljenje in zdravje. Pa imate gotovo lepe spomine na otro?tvo, brez travm in no?nih mor...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V glavnem vozi?ka ?e nimava-se enostavno ne moreva odlo?it. mava pa ?e to?no 1 mesec ?asa. :vesel: :vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Saj vem, babja firb?nost, ampak mene pa? vseeno zanima, kako napredujete? Pazita, da je v avtu vedno dovolj goriva? Pazita, da je vedno parkiran v smeri proti cesti, da ni potrebno za?eti vo?njo z obra?anjem? Je oprema ?e doma ali vama ?e kaj manjka? ?e kaj potrebujeta, lahko prideta do nas - imamo najbr? ve? kot kak?na trgovina...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V glavnem v?eraj ?el in kupil Babaing Raffi, ker ga majo na zalogi in ker je bil to?no toliko kot je bilo bud?eta za vozi?ek(?asti firma), poleg sem za du?o ?e vzel recaro lupinico + isofix, da se ne jebem s tem pofukanim pasom.

Cena za vse skupaj = OKROGLA .

Aja danes 4:40 je rodila s carskim rezom, posteljica se ji je za?ela lo?evati od maternice, ker je imela povi?an krvni tlak - pa ne zarad mene

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke tebi in lampi... vsem trem foruma?icam pa ?imprej sporo?i tehni?ne podatke... sej ve? kubatura, kak?en zvok ima, kolk izpusta CO, aja pa barva je zdej tud aktualna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Aja pa povej kaj te ima?

 

Sej je ze napisal :) >> http://www.mazda-si.net/topic/3391-pohvalite-se/?p=411848

 

 

 

EDIT: Vidim, da si ze sam nasel tisto temo :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke!

 

Ste se ?e navadili na novega ?lana?

Je zadovoljen?

Rad zbuja pozornost?

Spim mirno, ker sta ?e vedmo v porodni?nici, neko vnetje sta oba pobasala, ampak gre ?e na bolj?e. Zaenkrat je ?e po meni in ne te?nari ?e ni res potrebno-nujno, naj tako ostane za ZMERAJ. :hudicek:

Mogo?e ju "prevzamem" jutri. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • Jest je spremenil naslov v Otroški voziček

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.