Skoči na vsebino

Platišča


curko

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Ker sem novi pri Mazdi bi prosil za nasvet.

Sedaj imam na avtu  225/55 R17 97V , 17x7.5J ET50 pnevmatike sicer zimske.

V homologaciji je ?e dimenzija  225/45 R19 92V  , 19x7.5J ET45 domnevam za letne pnevmatike.

 

Mel sem nagledane komplet a mi je ?al prodal.

 

Zanima me,kak?ne felne bi priporo?ali da kupim,da nebi kupil feln ki bi ble kvalitetno preslabe.

Mere med vijaki so iste ali je potrebno tudi kupiti nove vijake ?e se kupijo nove felne?

 

lep pozdrav Tine 

Ima? ZS

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex kolk milsi?, da bo? dobil za 19ke ?

Ne vem... Tam do 500?.Do 150? za kos itak ne dobi? ni?,resne Feltne se pri?nejo tam okoli 200?/kos.

V dilemi sem med temi.

Dajte malo kak glas, katere so vam bolj v?e?.:)

post-399-0-96823400-1582728099_thumb.jpg

post-399-0-53591700-1582728125_thumb.jpg

post-399-0-57128800-1582728157_thumb.jpg

post-399-0-37964700-1582728266_thumb.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je v?e?no to kar je 323BA predlagal. Samo ne v zlati barvi. Druga?e pa prve. Tiste ?rne mi delujejo bolj ''nem?ke znamke vozil''.

Na tako zni?ani 6-ki izgledajo vse dobro. Ni?ati ga ne mislim, ker ?e tako pobiram asfalt z sprednjim spojlerjem, ko grem ?ez kake visoke le?e?e policaje. :)

Gre za samo 2 razli?ni feltni slikani iz drugih kotov :D

 

Dve isti iz razli?nih kotov, ho?e? re?t. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tiste, ki niso zlate, so po mojem ?e lep?e:

http://www.vossenwheels.ch/mazda-6-vossen-flow-formed-series-vfs-1-2

Ampak so samo plati??a ca. 3k EUR. Vossen pa?, ampak ima Brock B37 zelo podoben design...

Brock ima zelo lepe feltne, ampak si takoj na jurja, ?e izbere? kake malo lep?e.

Ne vem pa, kak?na je kaj kvaliteta. Baje, da se 90% felten izdeluje v chini.

Ups, tudi na?e originalne so. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od vseh teh so mi najbolj?e original.

Sej original FL so lepe, a kaj, ko so samo 7" in ET 45.Pa izpadejo kot na fi?kotu, preve? pomaknjena noter.V po?te v bi pri?li distan?niki od 12mm ali 15mm a kaj, ko mora? potem zamenjati vijake pa je spet en kup sanja. Pa ?e distan?niki morajo bit narejeni v stotinko natan?no, druga?e zna bit hudi?. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.