Skoči na vsebino

Platišča


curko

Priporočeno sporočilo

Kot zanimivost: 5. objava na spodnjem linku, ?lovek je dal gor 245/45 (ne 40) na 19 col 7,5 col ?iroka original FL plati??a, torej gumo s 3 % ve?jim obsegom in 3 cm vi?jo, kot pa je original dimenzija, pa sploh ne izgleda napa?no, tudi poro?al je potem po ca. 2 mesecih vo?nje in pravi da je vse OK. Itak je na ra?un ve? gume vo?nja udobnej?a, izgled pa meni super, ker ?e bolj zapolni prazen prostor do blatnika, pa ?e 1 cm ve? gume je na vsako stran.

 

https://www.mazda6club.com/threads/i-searched-i-promise-245-45-19s-good-idea-or-bad.320490/page-3

 

Pri 235/40 19 bi bilo z opti?nega vidika potrebno ni?anje, ker je 2,2 % manj obsega od original dimenzije. 235/45 19 je po mojem idealno.

 

Navsezadnje ima recimo CX-5 na 7 col ?irokih plati??ih 225/55 R19, pa? izgleda malo balonasto, a predvsem na ra?un vi?jega preseka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ?e eno galerijo iz zgornjega foruma dodajam - ponovno 245/45 19 na serijskem plati??u. Po vseh tabelah je 245 pre?iroko za 7,5 col ?irine feltne, ampak slike pravijo druga?e: https://photos.google.com/share/AF1QipO8STr8V4EeqI6fRvRgIZ4-MRGyy5YrQuSEi_0O2tCiLtOhdo9zl9iBg5YqHcrpZA?key=NlNVM3RaV0VDbEhmZWpLWTROZ3k4allQZllZUkxn

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ?e eno galerijo iz zgornjega foruma dodajam - ponovno 245/45 19 na serijskem plati??u. Po vseh tabelah je 245 pre?iroko za 7,5 col ?irine feltne, ampak slike pravijo druga?e: https://photos.google.com/share/AF1QipO8STr8V4EeqI6fRvRgIZ4-MRGyy5YrQuSEi_0O2tCiLtOhdo9zl9iBg5YqHcrpZA?key=NlNVM3RaV0VDbEhmZWpLWTROZ3k4allQZllZUkxn

Ampak izgleda balonasto. Je pa res, da ne bo tako lahko po?kodoval plati?? na robnikih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Platišča
  • 3 meseci kasneje...

JIL za letnike od 2018 naprej

 

EDIT: Očitno  JIL ni firma za felge, ampak standard po katerem so certificirane naše felge, bom še malo brskal, mogoče pa najdem kaj več xD

Popravljeno od 50keda
Zaradi zavajanja bralcev :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Slash13 napisal:

Ima kdo izkušnje s platišči GMP? Kakšna je kvaliteta? Kdo dela OEM platišča za M6 zadnje generacije?

Tele 19"  ki so do zadnjega FL  gor so made in china. Ne vem pa, kdo jih izdeluje za Mazdo. Za gmp pa mi je ravno ta model, kjer sem jaz kupil feltne pravil, da jih večinoma kupujejo kot zimska platišča. So sicer italijanskega proizvajalca a se vlivajo na Kitajskem.Naj ne bi bile preveč trdne, kar se tiče zavijanja.Ne poznam pa nikogar, ki bi jih imel. A ti bi jih vzel za zimske gume? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Slash13 napisal:

Gledal sem za zimske ja. Sem sumil, da je neka taka "kvaliteta" kot si napisal.

Vzemi kake Borbet ali kaj podobnega. Jaz imam borbet Y model, 17 " dal sem mislim da 99€ za feltno. In so res super. 

ET pa je 40,da gleda kolo malo bolj  ven proti blatniku. Ne izgleda tako smešno, kot pri original 19".😏

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.