Skoči na vsebino

Po menjavi le?ajev ne deluje ABS in DSC


Priporočeno sporočilo

Oj,

 

Imam Mazda 3, 1.6 bencinar, 2007 letnik.

Zamenjali so mi oba kolesna le?aja. Oba imata magnetni senzor za ABS.

Sta pa razli?nih firm (SKF, SNC).

 

Serviser je po menjavi resetiral ra?unalnik. Lu?ka neha svetiti. A ?im speljem, za?ne svetiti ABS in DSC lu?ka.

avto zakoplje oz zadrsi ob zaviranju.

 

Mogo?e tukaj kdo ve kaj je narobe.

 

Lahko me tudi kontaktirate privat za samo popravilo. Poleg tega moram ?e menjati moto?ek za voznikovo steklo. Pa se zmeniva za vse

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si naredil tudi inicializacijo volana (ko vzges pa se lucke prizgejo volan vrtis desno do konca in levo do konca cik cak dokler ne ugasne)?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je bil slede?i problem, da ko so mi menjali le?aj, so mi pokrov?ek z ABS senzorjem dali sicer nazaj gor in je delalo nekaj ?asa, nato pa je za?elo javljati napako senzorja oz. ABS. Na servisu niso vedeli kaj je narobe, zato sem se sam lotil raziskave, ugotovil, da je problem v zraku, ki ostane ujet med name??anjem pokrova in potiska pokrov dol iz le?i??a. Problem sem re?il tako, da sem senzor odvil od pokrova, namestil pokrov na le?aj, da je lahko zrak u?el ven in nato privil senzor nazaj na pokrov..

Ne vem, mogo?e ima? ti podoben problem, je vredno preveriti. LP  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Uf... - spremeni se zvok motorja - za 2-3l se zviša trenutna poraba - to bo povedal nekdo drug ker ne vem točno, ampak pri i-eloop ikoni ta ni modra več , ampak je ena druga barva - če imaš pa OBD2 pa lahko vidiš poseben PID kateri ti pove da se renegeracija izvaja . . .
    • Največja kača na svetu poginila kmalu po odkritju: 'Tega si ni zaslužila' | 24ur.com WWW.24UR.COM Skoraj sedemmetrsko anakondo so v amazonskem deževnem pragozdu odkrili prejšnji mesec, le nekaj tednov pozneje pa je največja kača na svetu poginila. "Žalosten in jezen sem," je sporočil nizozemski...  
    • Kako veste, kdaj vam dela regeneracijo?
    • Na Dolenjskem je bla ena ohcet. Izbruhnil velik pretep med obema družinama. Ko so jih razdvojili, so policaji začeli zasliševati vse sodelujoče in priča neveste je povedal sledeče: - "Ko je bil končan poročni obred, sem zaplesal prvi ples z nevesto. Po prvem plesu je muzika kar igrala, pa sem zaplesal se en ples z njo..." - "Ja in ...?" - "Ja, muzika je igrala se kar naprej in jaz sem tudi plesal z nevesto se naprej." - "Ja, povejte že, kako se je začel pretep!" - "Ja, no po četrtem plesu z nevesto, pa kar naenkrat skoči ženin k nama in z vso silo brcne svojo ženo med noge!" - "Uf, to je moralo pa boleti!" - "Bolelo, bolelo, pa še kako, saj mi je zlomil kar tri prste na roki..."
    • Pride Gorenjec iz službe prezgodaj domov in na dvorišču zagleda kombi vodovodarja. Sam pri sebi si Gorenjec reče: - "Ah, ko bi bil vsaj njen ljubimec..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.