Skoči na vsebino

Injektorji Denso


Priporočeno sporočilo

Ker me o?itno ?aka menjava injektorjev, sem pogledal po ebayu in na?el Denso injektorje.

?e prav razumem, Denso uporablja Mazda in ne gre za kopijo?

Koliko mas pa km? In ja v 1ki in 2ki so bili Denso

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo komu pomagalo - pri moji m6 so na dveh uradnih servisih rekli, da je razlog za cukanje avtomobila v ?obah. Razlog za obisk dveh razli?nih je zgolj slu?aj, so pa na obeh naredili diagnostiko. Tudi ?tevilke nastavitev senzorjev so temu tako govorile (vsi 4 injektorji so imeli korekcijske faktorje >-80). Predlog je bil naj sprobam prvo s ?istilom. Sprobal, kar so mi dali na servisu (mislim da je bilo fortron) in ni bilo neke pametne spremembe. Potem sem se pa spomnil na metabon in vzel megasel, nalil v tank maks predpisano dozo in po 250km je avto nehal cukati. Korekcijski faktorji so bili takrat cca -60.

Avto je bil na rednem servisu prej?nji petek (narejenih cca 2000km z rednim dodajanjem megasel) in faktorji so sedaj med -20 in -50 in ni? ne ka?e da bo zaenkrat treba menjati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wtf, kaj bi lahko bil vzrok tega....?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo komu pomagalo - pri moji m6 so na dveh uradnih servisih rekli, da je razlog za cukanje avtomobila v ?obah. Razlog za obisk dveh razli?nih je zgolj slu?aj, so pa na obeh naredili diagnostiko. Tudi ?tevilke nastavitev senzorjev so temu tako govorile (vsi 4 injektorji so imeli korekcijske faktorje >-80). Predlog je bil naj sprobam prvo s ?istilom. Sprobal, kar so mi dali na servisu (mislim da je bilo fortron) in ni bilo neke pametne spremembe. Potem sem se pa spomnil na metabon in vzel megasel, nalil v tank maks predpisano dozo in po 250km je avto nehal cukati. Korekcijski faktorji so bili takrat cca -60.

Avto je bil na rednem servisu prej?nji petek (narejenih cca 2000km z rednim dodajanjem megasel) in faktorji so sedaj med -20 in -50 in ni? ne ka?e da bo zaenkrat treba menjati.

Katero M6 pa ima??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za letnik 04 obnovljena 100?...

Kje?

?e bo komu pomagalo - pri moji m6 so na dveh uradnih servisih rekli, da je razlog za cukanje avtomobila v ?obah. Razlog za obisk dveh razli?nih je zgolj slu?aj, so pa na obeh naredili diagnostiko. Tudi ?tevilke nastavitev senzorjev so temu tako govorile (vsi 4 injektorji so imeli korekcijske faktorje >-80). Predlog je bil naj sprobam prvo s ?istilom. Sprobal, kar so mi dali na servisu (mislim da je bilo fortron) in ni bilo neke pametne spremembe. Potem sem se pa spomnil na metabon in vzel megasel, nalil v tank maks predpisano dozo in po 250km je avto nehal cukati. Korekcijski faktorji so bili takrat cca -60.

Avto je bil na rednem servisu prej?nji petek (narejenih cca 2000km z rednim dodajanjem megasel) in faktorji so sedaj med -20 in -50 in ni? ne ka?e da bo zaenkrat treba menjati.

Kje se dobi ta megasel?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Metabond >> http://www.mazdaklub.si/2012/08/metabond/

 

http://www.metabond.si/metabond_megasel-plus.html

 

Na forumu je tudi predstavnik Metabonda z uporabniskim imenom Sirirus ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegice, kolegi......

 

?e bi direktno primerjal Ar?onov Antigripp_ _te in Metabond Megasel Plus, kak?ne so razlike, prednosti ali slabosti enega in drugega...?

Ali tudi Antigrip.... o?isti ?obe?

Va?e izku?nje, pobude in predlogi....

 

LP       Active

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.