Skoči na vsebino

Kupiti pametno ali neumno uro?


Boss

Priporočeno sporočilo

gps vem da je precizen, ker vsak dan furam iste voznje s kolesom (hcerko v vrtec) in so razlike minimalne ali pa 0

ima "storm alert", ki je vezan na barometer in ko pade tlak potem opozori (sem pa izklopil to funkcijo, ker je ne potrebujem)

 

za hribe ne vem, ampak za kolo imas varianto "track" ki te potem pelje po tej poti, ki si jo prej prevozil - se pravi kot prava navigacija

 

vse to je mel se stari fenix 3

 

edina razlika med fenix 3 in 5, je da meri 5 srcni utrip, pa mogoce mal boljsi displej in je mal manjsa...vse drugo isto

 

fenix 5 stane okoli 350 eur, fenix pa ene 100 eur manj...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam kater fenix 5 stane 350? tle je par razli?ic med 650 in 750? >_>

 

https://www.amazon.de/dp/B07FGH88MB 

 

https://geizhals.at/?fs=garmin+fenix+5

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj mora imeti ura da meri temp vode (bazen, morje) je to ambientalni sensor?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pomoje dobra opcija. Z 9 je najve? kar pridobi?, avtonomija baterije. Jaz recimo imam nastavljen GPS na najbolj?o kakovost, tako da mi nekaj baterije pobere, vendar ?e ima? postanke po hribh in da nisi nek ultra gorski teka?, potem se da me pavzami lepo dofilat uro prek powerbanka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se kar nagibam k spartanu sport HR baro,.. upam, da mi zdr?i enodnevne ture v hribe. Za dvodnevne pa itak lahko vmes dofilam.. ?ene pa natan?nost gps-a zni?am iz 1s na 5s oz ?e kaj ve?. A potem filanje prek powerbank gre ok? Nekje sem bral da mora bit ampera?a prava. Je to res ?

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah potem imas vec dela s samo uro kot kakim telefonom....zakaj pa splih rabis natancnost 1s oz 5s?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se kar nagibam k spartanu sport HR baro,.. upam, da mi zdr?i enodnevne ture v hribe. Za dvodnevne pa itak lahko vmes dofilam.. ?ene pa natan?nost gps-a zni?am iz 1s na 5s oz ?e kaj ve?. A potem filanje prek powerbank gre ok? Nekje sem bral da mora bit ampera?a prava. Je to res ?

Pojma nimam. Jaz imam nek 10000mAh powerbank od Xiaomi in polni bp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm saphir stekli, barometer, ziroskop....pametna cena

 

https://www.mimovrste.com/pametne-ure/xiaomi-pametna-ura-amazfit-stratos-crna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm saphir stekli, barometer, ziroskop....pametna cena

 

https://www.mimovrste.com/pametne-ure/xiaomi-pametna-ura-amazfit-stratos-crna

Tale mislim, da nima Sapphire stekla ampak Corning Gorilla Glass.

 

Amazfit Stratos plus naj bi imela Sapphire steklo pa ?e to je neka sinteti?na izvedba, ki ni tako dobra kot pravo Sapphire steklo. Samo tako steklo podra?i uro za 100 EUR tako, da tole prodajalci oreng zavajajo kupce.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo ?e tak problem po zadnjem apdejtu?

 

Uro ugasnem, baterija 100% (oziroma kolikor koli)

https://www.youtube.com/watch?v=QhYMVyNLCMc

 

Se ne pri?ge ve? preko gumba, ampak samo preko crade-la....torej na polnilcu

https://www.youtube.com/watch?v=J_-wvqQbhPw

 

:ne vem:

 

Zgleda da bo tale tema tudi meni prav pri?la.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavna in meni zelo mote?a slabost moje suunto ure v hribih je bila, da se ni dala upravljati z rokavicami na rokah.

Vrjamem da je mote?e, to katero jaz gledam se da polek toucha vse urihtat prek gumbov...

 

Ja. Uf ne vem natan?no. Ma mislim, da cca vsaj 8h aktivne uporabe, s tem, da ves ?as dela tudi WHR senzor. Nekaj pridobi? tudi s tem, da izklopi? display.

Potem bo to,to,.. zdej sam pogledat kje na primorskem jo lahko pomerim, da ne letam glih do Le?nika

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja ura na posnetku crkuje tudi na sinovem android telefonu ;(

 

Tako da bom tole vzel, v bistvu rabim samo osnovne zadeve, pa ?e promo je

https://www.mimovrste.com/pametne-ure/xiaomi-pametna-ura-amazfit-stratos-crna?gclid=CjwKCAjw8-LnBRAyEiwA6eUMGnrPWqh9W5We4nIf4TV5KziClMMkoyig9n38hCdaPYGrVHSg_qgC6hoCP70QAvD_BwE

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na prvi uc kar konkretna ura, za ta denar celo predobra. Poleg vsega pa vecja od ostalih in izgleda fenomenalno.

 

Pa ce bo baterija res 5 dni ali celo vec (nisem sportni entuzijast, razen 5km s psom dnevno) potem super

post-2637-0-60137400-1560354910_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.