Skoči na vsebino

Kupiti pametno ali neumno uro?


Boss

Priporočeno sporočilo

To bolj meji na poametno uro kot pa ?portno? zgleda pa lepo 50x50 ?

Oboje je, vse fit zadeve so not z GPSom in ?iroskopom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem si zadovoljen z uro? Koliko je garancije, ve?inoma je 1 leto, nekje tudi 2 leti?

Ura je super, kot sem napisal nise velik uporabnik GPS activitijev z uro, bolj mi je pomembno obvescanje in ura sama, pa stopinje, vreme - osnovne zadeve. Moj telefon non stop dobiva obvestila (sluzbeno) in pomaga da ne gres vsakic buljit kaj je bilo

 

Pi?e eno leto, ampak a ni v eU vsaj 2 (?e nisi apple)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa pazi, ker jaz sem se na prej?nji uri nasral, ker je bilo vse povsod pisano 2 leti tako, da nisem spra?eval ker mi je bilo jasno. AMpak so pizduni na garancijsko pa lepo napisali eno leto in ko je po 1,5 leta za?el crkovati en od lcd elementov so me razveselili pri Stan-timu, da se lahko pa? milo re?eno jebem - skoraj s temi besedami.

 

Ni pomagalo, da so imeli objavljeno na spletu 2-leti, da je mednarodna 2-leti, poobla??eni uvoznik Slowatch, si je umil roke in da s tem nimajo ni? jaz sem bil pa z dolgim nosom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa pazi, ker jaz sem se na prej?nji uri nasral, ker je bilo vse povsod pisano 2 leti tako, da nisem spra?eval ker mi je bilo jasno. AMpak so pizduni na garancijsko pa lepo napisali eno leto in ko je po 1,5 leta za?el crkovati en od lcd elementov so me razveselili pri Stan-timu, da se lahko pa? milo re?eno jebem - skoraj s temi besedami.

 

Ni pomagalo, da so imeli objavljeno na spletu 2-leti, da je mednarodna 2-leti, poobla??eni uvoznik Slowatch, si je umil roke in da s tem nimajo ni? jaz sem bil pa z dolgim nosom.

Kolikor jaz vem, bi naj vse elektronske naprave, ki se prodajajo v Sloveniji, morale imeti vsaj 24 mesecev garancije. Razen baterije, ki morajo bi morale imeti 12 mesecev garancije. No pa ?e par izjem je, ki imajo samo 12 mesecev garancije (nekateri modeli multifunkcijskih tiskalnikov, pa ?e kaj se najde...).

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To me drzi... za vse naorave lahko uveljavljas stvarno napako v roku 24 mesecev od dneva nakupa... kar velja v celi EU... ni pa to enako garanciji proizvajalca... Za stvarno napako odgovarja prodajalec...

 

https://vemvec.si/index.php/stvarna-napaka/12-pravice-potrosnikov-stvarna-napaka-ali-garancija

 

http://www.ti.gov.si/si/vprasanja_in_odgovori/faq/garancija_stvarna_napaka_reklamacija/

 

...

 

Je pa tako, da pri nas se trgovci zelo trudijo, da stvarne napake ne priznajo...

 

Jaz sem se enkrat obrnil kar direktno na proizvajalca, ker je ta nudil 3 letno jamstvo za en WD disk... pri nas pa je bil prilozen standardni Big Bangov garancijski list z garancijsko dobo 12 mesecev in sem potem dobil nov disk od Avtere... celo boljsega, ker takega niso vec imeli...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole, po cca 60 pregledanih reviewih pametnih ur in ugotavljanju, da je z vsako nekaj narobe ali je tolk brezvezne oblike in cheap izgleda kot Apple watch ali je predraga kot Garmini in podobno, vse pa imajo isto hibo in to je mizerna avtonomija, sem pri?el do zaklju?ka, da take ure pa? ne rabim in da ?e naprej ostajam pametnej?i od ure.

 

Danes sem dobil po po?ti tole stvar?ico v titan ohi?ju s titanovim pa??kom in ura je res top - happy again in to po ve? kot mesecu dni brez ro?ne ure.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.