Skoči na vsebino

Kupiti pametno ali neumno uro?


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je Slash13 napisal:

Sam imam Suunto 9 Baro Sapphire, znanec pa Garmin Fenix 5x Sapphire. Oba sva zadovoljna. Kar vzameš, bo super in več kar rabiš emoji16.png

Žena uma Suunto in ni zadovoljna z svetilnostjo ekrana. Če bi sedaj kupovala bi kupila Garminovo uro. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če hočeš durabilnost baterije greš na suunto... garmin ma slabšo baterijo, ima pa seveda več monad na uri ki jo že po malem vleče na pametno/športno uro.

Jaz mam Suunto 9 baro titanium in nimam pripomb,.. pokrije to kar rabim

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je TiEn napisal:

Če hočeš durabilnost baterije greš na suunto... garmin ma slabšo baterijo, ima pa seveda več monad na uri ki jo že po malem vleče na pametno/športno uro.

Jaz mam Suunto 9 baro titanium in nimam pripomb,.. pokrije to kar rabim

Te nove fenix 6,še posebej

 

pred 12 urami je TiEn napisal:

Če hočeš durabilnost baterije greš na suunto... garmin ma slabšo baterijo, ima pa seveda več monad na uri ki jo že po malem vleče na pametno/športno uro.

Jaz mam Suunto 9 baro titanium in nimam pripomb,.. pokrije to kar rabim

Ta nova serija fenix 6 je kar se tiče same baterije zelo napredovala. Pri modelu, ki ga gledam, so prednaloženi tudi zemljevidi 2000 smučarskih prog iz celega sveta. Pa tudi ostale funkcije na tej uri  niso švoh. 😁

https://www.bokal-sport.si/sportne-ure-gps-naprave/garmin/multisport/garmin-fenix-6s-pro-010-02159-14

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel pametno uro pa sem jo kmalu likvidiral. Ni mi bila všeč. Manj teh bedarij bolje je.

Nosim že dvajset let G-Shock ure od casia. Pa še jih bom dokler bom živ.

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Te nove fenix 6,še posebej

 

Ta nova serija fenix 6 je kar se tiče same baterije zelo napredovala. Pri modelu, ki ga gledam, so prednaloženi tudi zemljevidi 2000 smučarskih prog iz celega sveta. Pa tudi ostale funkcije na tej uri  niso švoh. 😁

https://www.bokal-sport.si/sportne-ure-gps-naprave/garmin/multisport/garmin-fenix-6s-pro-010-02159-14

 

Če si pripravljen dati toliko za uro ni boljše za ta denar,zagotovo. Vprašanje je samo če vse to rabiš in poglej mogoče malo nižje po cenovni lestvici. Uživaj ob nakupu in rekreaciji z njo :party0035:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Alex napisal:

Te nove fenix 6,še posebej

 

Ta nova serija fenix 6 je kar se tiče same baterije zelo napredovala. Pri modelu, ki ga gledam, so prednaloženi tudi zemljevidi 2000 smučarskih prog iz celega sveta. Pa tudi ostale funkcije na tej uri  niso švoh. 😁

https://www.bokal-sport.si/sportne-ure-gps-naprave/garmin/multisport/garmin-fenix-6s-pro-010-02159-14

 

Recimo ta model garmina ima najdaljši način delovanja z GPS 50 ur medtem k ma moj suunto 120 ur u ultra načinu , kar meni za 2-3dnevne ture v hribih bolj ustreza,.. katero uro kupiti je preferenca posameznika kaj mu je bolj pomembno.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je TiEn napisal:

Recimo ta model garmina ima najdaljši način delovanja z GPS 50 ur medtem k ma moj suunto 120 ur u ultra načinu , kar meni za 2-3dnevne ture v hribih bolj ustreza,.. katero uro kupiti je preferenca posameznika kaj mu je bolj pomembno.

Primerjava obeh modelov. 

https://versus.com/en/garmin-fenix-6s-pro-vs-suunto-9-baro#group_battery

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne da se mi primerjav gledat,.. jaz že imam uro. Zate se boš pa moral ti odločiti sam

 

pa nima smisla primerjat suunto 9 in fenix 6 ker sta popolnoma različni uri,.. suunto 9 je izključno sport watch medtem ko fenix meji že na pametno uro

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Glej, ni boljše sem ti že napiso, boš sigurno zadovoljen pa še test ti pove enako! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

Glej, ni boljše sem ti že napiso, boš sigurno zadovoljen pa še test ti pove enako! :bravo:

Sej sem se že odločil, da kupim to. Prav danes sem jo videl pri kolegu v živo in mi je malo razložil in pokazal, kako deluje. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ura je naročena. Upam, da bom zadovoljen z njo. 👍😁

Odločl sem se na koncu za fenix 6 pro, ki je v malo večja kot 6s pro. Nekako je bolj prave velikosti. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je TiEn napisal:

Alex sej jaz imam tudi tanjše zapestje pa 50mm ure lepo sedejo

Super. Ta je 48 mm pa bo cool. V torek jo dobim pa bomo videli. 

 

pred 11 urami je TiEn napisal:

Alex sej jaz imam tudi tanjše zapestje pa 50mm ure lepo sedejo

Ta je 47 mm pa bo res prava. Dobil naj bi jo v torek. 😁👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Po dveh dnevih uporabe nove ure pri plavanju sem res navdušen. Beleži prav vse parametre.Kako sem lahko živel do sedaj brez nje? 😁

Super, da si zadovoljen z uro! Kako si do sedaj živel brez nje? Lažje kot bi sedaj brez nje :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Po dveh dnevih uporabe nove ure pri plavanju sem res navdušen. Beleži prav vse parametre.Kako sem lahko živel do sedaj brez nje? 😁

Počaki 14 dni, ko navdušenje mine, in te bo začelo jezit, ker moraš skos filat. :lol:

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je NevLado napisal:

Počaki 14 dni, ko navdušenje mine, in te bo začelo jezit, ker moraš skos filat. :lol:

To mi ne predstavlja problema. Isto kot telefon, priklopi čez noč in imaš mir par dni.Za dobre stvari moraš nekaj narediti. 😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je NevLado napisal:

Počaki 14 dni, ko navdušenje mine, in te bo začelo jezit, ker moraš skos filat. :lol:

Men je to tud hud minus, da sem se zato odpovedal nakupu pametne ure. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.