Skoči na vsebino

Mazdina asistenca - MES


Bini

Priporočeno sporočilo

Jest sm klicov v Srbiji asistenco, pa ne bi reku da je dolg trajal, odvisno od kje morjo poslat kamion po tebe. Npr. Jest sm klicov 80km vn iz Nisa, in prvo sm govoru z asistenco, potem me je pa poklicov direktno iz mazda servisa v nisu da je ugotovu ce se da popravt na mestu kjer cakam, ali pa ce je bols na prikolico pa do vulkanizerja. Na koncu je poslov prikolico, vse skupaj je pa trajalo ene 3ure. Se pravi, od prvega klica do takrat ko sem bil spet na poti smo v 3 urah uredil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi, ampak z novim avtom je to vedno default - citroen, seat, mazda....dokler je v garanciji servisi potrebni in s tem avtomatsko asistenca.

 

Poleg tega imas pa potem se zavarovanje, vedno recem imam amzs ter tovarnisko ne rabim.

Ja veste gospod je ze v paketu....

 

Edino na motorju sem jo lahko odstranil....

 

No pa glede na to da je vecina asistenc zaradi gume (ja novi avti in kompresorcki) mam tudi gumo vedno s sabo.

 

Pac 4 ure v italiji na 37C ti pove da je ni asistence ki zamenja eno fakin gumo.

 

Malo s teme ampak je povezano, v Tarracu je guma tudi ce je 7 zicov! Samo ob nakupu moras pomisliti in reci naj bo. Glup nacin sparanja, ce ne reces ne bo, ce pa ja pa dajo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve gdo kaj vse spada v ASISTENCO. Npr, okvara, gumi defekt,prometna itd. Nikjer mi v navodilih in knji?ici ne pi?e o bilo ?em o asistenci a kdo ve kje se da prebrati kaj o tem? Ali naj kar vpra?am NA MAZDO? LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve gdo kaj vse spada v ASISTENCO. Npr, okvara, gumi defekt,prometna itd. Nikjer mi v navodilih in knji?ici ne pi?e o bilo ?em o asistenci a kdo ve kje se da prebrati kaj o tem? Ali naj kar vpra?am NA MAZDO? LP

Z novim avtom bi moral dobiti tudi pogoje aisitence. Tega ni v navodilih ampak posebej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na spletni strani ocitno ni vec dokumenta... bil je tukaj >> https://www.mazda.si/PageFiles/44035/mes.pdf/

 

Najbolje, ce vorasas kar uvoznika >> info@mazda.si

 

V aplikaciji My Mazda je gumb POMOC NA CEST.... ampak ni nobenih pogojev... ;(

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Storitve MAZDINEGA EVROPSKEGA SERVISA ne veljajo za okvare in po?kodbe nastale v primerih:

, 2. kadar vozilo ni registrirano v Sloveniji,

 

Samo tole je malo dvoumno, se pravi italijan, ki ima MES preko ITA mre?e pri nas nima podpore? In potem takem slovenec ne v ITA?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi mene tut zanimal, pa do kdaj vela itd.

Js sem nedavno ob menjavi turbine koristu zavarovalni?ko. Je trajal, da so mi nadomestni avto prpelal, ampak je ?lo, seveda pa je moral servis najprej potrdit, da avto nebo ready v roku 8 ur in ?ele potem je steku postopek za nadomestnega (servis ni meu na zalogi avta, ker ni blo v naprej dogovorjeno).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi mene tut zanimal, pa do kdaj vela itd.

Js sem nedavno ob menjavi turbine koristu zavarovalni?ko. Je trajal, da so mi nadomestni avto prpelal, ampak je ?lo, seveda pa je moral servis najprej potrdit, da avto nebo ready v roku 8 ur in ?ele potem je steku postopek za nadomestnega (servis ni meu na zalogi avta, ker ni blo v naprej dogovorjeno).

Velja 10 let ob vsakoletnem rednem servisu pri MAZDI. In kartico dobi? s ?tevilko ?asije itd.. Lp

Je ?e kdo ki ima izku?njo s asistenco Mazda? Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MES velja 12 mesecev od opravljenega rednega servisa na pooblascenem servisu... in do 10 let starosti vozila ... 

 

Do kdaj tocno velja za tvoje vozilo, lahko vidis v aplikaciji My Mazda ali pa na izpisku iz DSK ...

 

IMG_FA212AC4DBDA-1_22B0DFAC.jpg IMG_D294E92D4953-1_22B0DFD5.jpg IMG_E416A228E4B8-1_22B0DFFD.jpg

 

Screenshot_12_06_2019__09_24_22B0E096.pn

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velja 10 let ob vsakoletnem rednem servisu pri MAZDI. In kartico dobi? s ?tevilko ?asije itd.. Lp

Je ?e kdo ki ima izku?njo s asistenco Mazda? Lp

 

Jaz sem koristil enkrat pri tadrugi sestici (2008) , ko sem se odpeljal od doma in je nekaj skripalo oz. drgnilo spredaj pri kolesih, zavorah,... Sem poklical MES in pocakal ene 20 minut, da je prisel z vleko in avto odpeljal v BTC na servis ... Problem je bil odpravljen v 15 minutah :) ... se je izkazalo, da se je snel nek pleh, ki je drgnil po diskih ...

 

Drugic sem koristil pri tretji sestici (2013), ko je zagorela lucka za motor in se je potem izkazalo, da gre za problem z odmicno gredjo ... To je bilo na Jeprci neko soboto, ko sem prisel iz Celovca ... Poklical najprej Majesa in je rekel, naj klicem kar MES ... Sem to naredil... in pocakal slabie pol urce, da je prisel z avtovleko, nalozil avto in ga odpeljal v BTC... Sem sel potem v ponedeljek tja in dobil nadomestni avto, ker je bil moj potem nekaj dni tam pri njih na okrevanju :) ... 

 

Sam sem zadovoljen s to storitvijo ... imam pa med drugim se pri Trigvalu asistenco (ker je itak ze v paketu in ce je agent odstranil opcijo, bi me stalo drazje, ker ne bi bilo vec paketnih popustov ... Sem pa tudi clan AMZS in imam tudi njihovo asistenco ... Triglav aisistenco se nisem nikoli koristil, sem pa enkrat AMZS, ko je sin bil s Cordobo, ki je bila pisana name, v Ljubljani in je bil avto brez moci... Takrat so Crodobo nalozili in jo odpeljali do soseda (lokalnega serviserja)... ki jo je potem postimal. Enkrat pa sem tudi koristil AMZS, ko je hci bila tudi s Cordobo vpletena v verzino trcenje ... 

O?itno se Mazda ne kvari, hvala bogu. Lp

 

Si bil prehiter... sem ravno pisal svoje izkusnje z MES in nasplosno z asistencami :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem koristil enkrat pri tadrugi sestici (2008) , ko sem se odpeljal od doma in je nekaj skripalo oz. drgnilo spredaj pri kolesih, zavorah,... Sem poklical MES in pocakal ene 20 minut, da je prisel z vleko in avto odpeljal v BTC na servis ... Problem je bil odpravljen v 15 minutah :) ... se je izkazalo, da se je snel nek pleh, ki je drgnil po diskih ...

 

Drugic sem koristil pri tretji sestici (2013), ko je zagorela lucka za motor in se je potem izkazalo, da gre za problem z odmicno gredjo ... To je bilo na Jeprci neko soboto, ko sem prisel iz Celovca ... Poklical najprej Majesa in je rekel, naj klicem kar MES ... Sem to naredil... in pocakal slabie pol urce, da je prisel z avtovleko, nalozil avto in ga odpeljal v BTC... Sem sel potem v ponedeljek tja in dobil nadomestni avto, ker je bil moj potem nekaj dni tam pri njih na okrevanju :) ... 

 

Sam sem zadovoljen s to storitvijo ... imam pa med drugim se pri Trigvalu asistenco (ker je itak ze v paketu in ce je agent odstranil opcijo, bi me stalo drazje, ker ne bi bilo vec paketnih popustov ... Sem pa tudi clan AMZS in imam tudi njihovo asistenco ... Triglav aisistenco se nisem nikoli koristil, sem pa enkrat AMZS, ko je sin bil s Cordobo, ki je bila pisana name, v Ljubljani in je bil avto brez moci... Takrat so Crodobo nalozili in jo odpeljali do soseda (lokalnega serviserja)... ki jo je potem postimal. Enkrat pa sem tudi koristil AMZS, ko je hci bila tudi s Cordobo vpletena v verzino trcenje ... 

 

Si bil prehiter... sem ravno pisal svoje izkusnje z MES in nasplosno z asistencami :) ...

 

Se tola?im,da nimam M6.Je ?e kdo na forumu s kako izku?njo,dobro ali slabo. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se tola?im,da nimam M6.Je ?e kdo na forumu s kako izku?njo,dobro ali slabo. Lp

 

 

Saj to so take zadeve, ki se lahko zgodijo na vsakem avtu (OK... odmicna gred je bila specificna za taprve dizelske sestice tretje generacije in nekatere CX-5 iz istega obdobja ... ) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to so take zadeve, ki se lahko zgodijo na vsakem avtu (OK... odmicna gred je bila specificna za taprve dizelske sestice tretje generacije in nekatere CX-5 iz istega obdobja ... ) ...

Malo heca, mene tako bolj zanima asistenca v praksi kot pa same okvare. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.