Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Kaj,a se ri norca delaš?   Zna biti,da mojih linkov z youtube-a ne odpiraš...taktika-"glava v pesek",in "problema ni".   Npr. poglej tazadnji link,ko tip popravlja elektromotor ionic-a. Prvo,kar pove je:..."sem odklopil cevi in izpustil hladilno tekočino...." Pa si potem poglej motor z tesnili in vse luknje v statorskem ohišju...vse to mora tesniti! In vse črpalke,toplotni prenosniki oz. izmenjevalci toplote,hladilniki,ventilatorji,inverterji in podobna elektronika ki mora biti hlajena...in seveda na metre in metre cevi. In "bog ne daj",da kje spušča!!!   Za kratkočasenje tistih,ki jih zanima...sem že enkrat prilimal link...samo eni @dvorjan nočejo pogledati...pa dajmo še enkrat pogledati hladilni sistem Ford Mach-e...pol pa izvoli šraufaj...    
    • Saj pooblaščenci tudi bencinarje in dizle obravnavajo kot lego kocke ... 😀  
    • Ne, on je v svojem svetu  
    • Čeprav pooblaščencem bo lažje šraufati EV kot ICE. Električarji so kot Lego kocke. Baterija, e-pogon, polnilec in še malo ostale šare. Itak zenkrat največkrat menjajo kos za kos, se skoraj nihče ne poglablja v to, ali je morebiti samo kako varovalko odneslo ali pa če je kak lot popustil ...
    • Firstappna še vedno nemogoče premagati, če dirkalnik ne krepne?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.