Skoči na vsebino

Mazda 6/2008 Bose zvo?niki zelo tihi


Priporočeno sporočilo

tudi sam ga bom ta mesec zamenjal za zgoraj navedeni radio ker mi ga je ze veliko mazdasev priporocalo. upam pa da se bo tezava odpravila bom pa seveda se ojacevalec zamenjal istocasno

 

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem vceraj montiral eonona. Top. Je pa android 8.0 oreo 4gb ram.

 

attachicon.gifIMG_20190828_124920.jpg

 

attachicon.gifIMG_20190828_124935.jpg

bomba zgleda tudi sam ga gledam ja na eonon strani. s kje si ga narocil si ga pri nih vzel? je skrivnost ce te vprasam koliko casa je hodilo do tebe in ce si se dobro namatral

 

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno v stirih dneh je bil pri meni. Vse je plug and play edino kar moras merkat je kako bos kable napeljal saj v nasprotnem primeru se ne vsede lepo. Naj se omenim, da ta moja serija (GA9198B) je imela napako na nosilcih in ni lepo pasala notri! Nevem kako je z novejso serijo, ampak starejsa (2gb) je lepo notri pasala. Narocil sem preko njihove strani posljejo pa iz uk tako da se izognes ddvju in carini.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno gledam kaj bi uzel pa sem malo v dilemi a bi vzel

 

Eonon GA9398

2GB ram

32g rom

8inch hd

4g wifi

android 9.0

cena 309?

 

Eonon GA9198B2

4gb ram

32g rom

8 inch

-

android 8.0

cena 229?

 

mogoce kaksen pametni nasvet

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene, ki si jih napisal, so sicer v U$D ... je pa tezko reci... Jaz bi po eni strani vzel raje tadrazjega, ker ima novejso verzijo Androida... po drugi strani pa ima samo 2 GB RAM, kar zna za Android biti problem... ni pa nujno... Svetoval ti bo lahko le nekdo, ki je sam probal oba sistema ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam GA8198 ki je quadcore, 2gb ram, android 7.1 in deluje zdaj ?e letoinpol brez problema, ni? ne ?teka...

Pomoje bilokatero verzijo od teh dveh vzames so vredu, ce meni dela dobro na stari verziji pol novejse morajo tolko bolj.

Edino ?e vpra?aj Scr3ama on ima eno verzijo novej?ega kot jst in je mel manj?e te?ave da enota ni ?ist lepo pasala v armaturko. Pri meni je bilo plug&play.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam GA9198B in so bili problemi z montazo, ker so bili nosilci (zelezni) napacni in se radio ni notri vsedel. Poleg tega tudi spodnja plastika, katero moras iz OEM radia premakniti ni pasala. Nevem kako je z eno novejso verzijo (GA9198B2). Definitivno je boljsa 4gb ram od 2gb, ampak tako, kot je aless rekel raje vzemi 2GB (GA8198), ker res pase v nulo in tudi 2GB imas cez glavo. Prikljucki uzadi so pri obeh verzijah plug and play. Problem je edin to da 2GB verzije nemores vec kupiti na njihovi uradni strani. Dobis jih lahko na ebayu, ampak je cena obcutno previsoka (cca. 300e). Ce bos slucajno kaj na gorenjskem ti lahko pokazem, kako zadeva funkcionira.

Ceprav sedaj, ko gledam moje verzije (GA9198B) sploh ni vec na voljo, ampak je na voljo GA9198B2. Glede na to da je edina razlika ta da ima 2 na koncu se zna zgoditi, da so odpravili to tezavo z nosilci :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.