Skoči na vsebino

Totalno brez moci (kot da bi bil zabasan)


Priporočeno sporočilo

Ocitno sem jo prehitro pohvalil. Danes se odpravimo na dopust in ze po 5km obrnemo saj je bila mazda totalno brez moci.

 

Ob?utek je kot da bi jo nekaj dusilo in ne bi mogla normalno potegniti. V zacetku se je v obratih se nekaj peljalo potem pa je tudi tam ze zacela cukat.

 

Kaj bi lahko bil razlog za to? Sedaj smo sli z zeninim c3 na dopust tako, da gre sele drug teden na servis (up da pelko dela), samo me bo cel dopust morilo to

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S Pelkotem sem ze dogovorjen, da ga pripeljem ko pride nazaj.

 

Sem pa danes prisel z dopusta in sem mazdo samo prestavil na drugo parkirno mesto. Avto lih da je imel kaj moci, da se premakne, ko pa sem dal gas v prostem taku se je tako lepo fino belo kadilo :|

 

Torej sedaj 2 vprasanja:

* ali ni bel dim ponavadi povezan z turbino

* ali lahko koristim Triglav asistenco za vleko od doma do pelkota? Drugace se bom pac peljal 200m pa potem klical :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bel dim je povezan z oljem. Pocen bat?

Valjda da lahko koristis asistenco

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S Pelkotem sem ze dogovorjen, da ga pripeljem ko pride nazaj.

 

Sem pa danes prisel z dopusta in sem mazdo samo prestavil na drugo parkirno mesto. Avto lih da je imel kaj moci, da se premakne, ko pa sem dal gas v prostem taku se je tako lepo fino belo kadilo :|

 

Torej sedaj 2 vprasanja:

* ali ni bel dim ponavadi povezan z turbino

* ali lahko koristim Triglav asistenco za vleko od doma do pelkota? Drugace se bom pac peljal 200m pa potem klical :)

Bel dim je voda oziroma antifriz, ?e je olje je dim modrikast ali siv...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko, da ga tudi bosch pumpa serje (fuel pumping injection timing)

Do 1000e stroskov te peljejo zastonj ali kako je meni zadnjic rekel agent :)

Dobra je tudi opcija AMZS, za 69? letne clanarine, kjer lahko koristis prevoz do 1500? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mja jaz kar zraven avta pri triglavu vzamem. Do sedaj se je se drive popust stel pa je blo -25% pa triglav komplet. Tako da je ta asistenca plus prisla kar ugodno.

 

Vidim da opcij kaj je lahko je cel kup. Upam na tisto ki je cimanj huda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo danes vse zrihtal.

 

Ob 9:00 klical triglav ob 11h so prisli nalozit (so prec povedali da bo mickeno vec za pocakat), ob 12h avto pri Pelkotu ob 12:05 popravljen  :jupiii:

 

Krivec za vse je bil EGR. Pelko ga blindiral in sedaj avto zopet deluje kot mora.

 

Uglavnem nakoncu se je vse OK izteklo (razen da sem ze pogledoval po novih avtih :) )

post-5539-0-27480600-1566227488_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plo??ica je polna kolikor vem....pa izklop v ECU. Lahko pa povem da smk si pri teh egr pomagali tudi tko da si samobodbrusil konico katera potiska loputo. Ta je bila potem skoz odprta oz.zaprta nevem to?no. Elektri?no je pa ?e vedno delalo...in ni bilo napake

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.