Skoči na vsebino

Nakup Mazda 3


Mally

Priporočeno sporočilo

haha vi niste resni... kaj vas toliko boli? in od kje vam da se golf kvari ? men je preverjen petka 1.9 tdi naredu 310.000 prez okvar ko sem ga prodau, le vztrajnik in sklopka je bil menjan... na 7ki 2.0 mam pa spet ze 185.000 in je ko iz trgovine... tako mehansko kot pleh in podvozje.... samo olje menjavam in start stop gumb sem dal izklopit pri mehaniku, to je vse ... sva?ta

sem precej vec okol vozu sraufat mazdo3 kot golfa,pa sta oba bla 2005 letnik tko da ju loh primerjam... voznja pa boljsa z golfom itak, vec od avta

zdej pa dost o golfu, vsaj z moje strani k ga itak skoz simfate in omenjate po vseh temah ker vam gre u nos... pisite o superlativih mazde ki je najlijepsa na svijetu in najja?a bi reku zoki lool

over&out

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo na netu, prodati ga pa ne more?, ker jih je toliko da glava boli. Mazda je prodana preden pride do neta! Ampak to ni va?no ker ga kupim za sebe in ne za drugega lastnika. Pa Alfo bi lahko ?e omenil v oni avto dru?bi....

 

Ja, sem pri?akoval, da bo moj golf 6 (2010 letnik, dizel, pa? osnovna oprema) prej ?el. Dva mesca je stal na avtonetu. Cena je bila vedno konkurentna drugim istim modelom. Na koncu je ?el za 5000 evrov. In seveda, gospod ga je takoj odpeljal na jug.

 

Preve? je golfov na netu. In preve? interesentov, ki ji zanima le preprodaja na jug.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha vi niste resni... kaj vas toliko boli? in od kje vam da se golf kvari ? men je preverjen petka 1.9 tdi naredu 310.000 prez okvar ko sem ga prodau, le vztrajnik in sklopka je bil menjan... na 7ki 2.0 mam pa spet ze 185.000 in je ko iz trgovine... tako mehansko kot pleh in podvozje.... samo olje menjavam in start stop gumb sem dal izklopit pri mehaniku, to je vse ... sva?ta

sem precej vec okol vozu sraufat mazdo3 kot golfa,pa sta oba bla 2005 letnik tko da ju loh primerjam... voznja pa boljsa z golfom itak, vec od avta

zdej pa dost o golfu, vsaj z moje strani k ga itak skoz simfate in omenjate po vseh temah ker vam gre u nos... pisite o superlativih mazde ki je najlijepsa na svijetu in najja?a bi reku zoki lool

over&out

Zagor... To je Forum,kjer se tudi malo pohecamo kdaj in kdaj. Pa? itak da ne bomo navijali za golfa,tako kot na vw forumu ne bodo na Mazdo...

 

Golf ni slab avto (saj kateri pa je v l.2019?), je pa marsikomu dolgo?asen in mu gre na ?ivce,da ogromno ljudi vidi samo vw.

 

In ?e ve?krat sem dal vedeti,da verjamem v to,da se vsak avto , kot vsaka druga stvar pa? kvari . ?asi ko so bili Nemci nepokvarljivi, Italijani na servisu, Francozi mehki, Japonci pa polni rje, so vsaj zame ?e mimo. Pa? kakor naletis in kakor ti je kaj vsec. Predvsem pa va?no,da ti avto slu?i in ne obratno ter da ustreza tvojim potrebam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ima prav zagovornik golfa. To ni das avto forum zato se dajmo pogovarjati lepo o mazdi 3 o kateri je govora v tej temi.

 

P. s. sodelavka pravkar prodaja oz poizku?a prodati golfa 6,na katerem je light show lu?k(od egr ventila naprej) zadnjo ?arnico v lu?i menjuje skoraj vsak teden avto pa ima dobrih 150Kkm.Rekla je, da ?e ga uspe komu uvalit naredi takoj fe?to. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. Tudi sam se odlo?am za nakup rabljene mazde 3. Najbolj mi je v?e? razli?ica prenovljene 3.generacije. Rabil pa bi malo pomo?i. Na voljo so bile razli?ice opreme: emotion, challenge, attraction, revolution in revolution top. Ne vem pa ?isto natan?no kak?ne so bile razlike med opremo. Na Mazdini strani tudi ni ve? podatkov zaradi prihoda nove. Ima mogo?e kdo kak pdf z opisano opremo ali pa zna pribli?no opisati kaj so najve?je razlike med opremo. (nekaj sem ?e izvedel z branjem foruma: revolution ima vzvratno kamero, revolution top ima avtomatske dolge kratke lu?i...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. Tudi sam se odlo?am za nakup rabljene mazde 3. Najbolj mi je v?e? razli?ica prenovljene 3.generacije. Rabil pa bi malo pomo?i. Na voljo so bile razli?ice opreme: emotion, challenge, attraction, revolution in revolution top. Ne vem pa ?isto natan?no kak?ne so bile razlike med opremo. Na Mazdini strani tudi ni ve? podatkov zaradi prihoda nove. Ima mogo?e kdo kak pdf z opisano opremo ali pa zna pribli?no opisati kaj so najve?je razlike med opremo. (nekaj sem ?e izvedel z branjem foruma: revolution ima vzvratno kamero, revolution top ima avtomatske dolge kratke lu?i...)

 

Prvo bi ti priporo?al vzemi opremo Revolution ali Revolution Top.

 

Razlika med njimi je samo, da ima Revolution Top naslednje:

adaptivno prilagodljive ?aromete, usnje, radarski tempomat, elekti?no nastavljive sede?e, avtomatski vklop/izklop dolgih lu?i.

 

To je 5 razlik med tema dvema opremama. Jaz sem se odlo?il za Revolution opremo, ker ne rabim teh bombon?kom od odpreme, in sem pri?paral cca 2500eur pri ceni.

 

lp.

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izvoli to sem na?el...tisti prvi link ti bo bolj pomagal, bro?ura je namre? Mad?arska, da se pa nekaj razbrati :) 

https://www.reddit.com/r/mazda3/comments/3p0hco/purchasing_a_new_mazda_3_need_some_advice_on_the/

http://www.autodelpest.hu/pdf/pr_mazda3.pdf

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. Tudi sam se odlo?am za nakup rabljene mazde 3. Najbolj mi je v?e? razli?ica prenovljene 3.generacije. Rabil pa bi malo pomo?i. Na voljo so bile razli?ice opreme: emotion, challenge, attraction, revolution in revolution top. Ne vem pa ?isto natan?no kak?ne so bile razlike med opremo. Na Mazdini strani tudi ni ve? podatkov zaradi prihoda nove. Ima mogo?e kdo kak pdf z opisano opremo ali pa zna pribli?no opisati kaj so najve?je razlike med opremo. (nekaj sem ?e izvedel z branjem foruma: revolution ima vzvratno kamero, revolution top ima avtomatske dolge kratke lu?i...)

Jaz imam pa tole ?e ti kaj pomaga...

post-10126-0-95712300-1572203374_thumb.jpg

post-10126-0-28505400-1572203393_thumb.jpg

post-10126-0-67596200-1572203416_thumb.jpg

post-10126-0-55025400-1572203427_thumb.jpg

post-10126-0-76213100-1572203438_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno res ne znajo vozit. Mrzlega turirajo, verjetno.

Golfa mora? vozit v rokavicah, ni? krompirja zadaj.Pa menjalnik?

Saj je vendar neuni?ljiv. Tako kvaliteten avto pa jim take dela.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tiste, ki ne znajo vozit, je torej bolj primeren Mercedes... ali pa Mazda, ce smo ravno na mazda forumu  :D :D :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, samo res nekateri ne znajo vozit. Poznam modela, ki komaj na avtocesti menja v ?etrto in nato peto brzino. ?esta je ?e nova, ker nikoli ni uspel vozit z njo. Druga?e pa druga, na 3 jurje, pa tretja, na tri jurje, pa dizel. Avto ima sedaj dobrih 60000,pa je moral menjati sklopko. Od takega ne bi kupil avta nikoli.?e se peljem z njim, bi najraje jaz menjal, ker on govori... in govori... in govori a vozi po hitri cesti 100 na uro v tretji. Katastrofa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa mu kaka v glavi manjka, zato tak?na vo?nja.Mislim,da bi morali ?e v avto ?oli to po?telat, ne pa, da se vozijo v druginin tretji. Mogo?e to z benzinarjem gre, potem pa kupijo dizla in vozijo podobno. Vsem nam je jasno, da se tako dizla ne vozi. Ali ne sli?ijo motorja, kako rohni ali je kaj drugega vmes, ne vem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri res nimajo niti malo ob?utka. Se spomnim sicer prijazne gospe, ki me je peljala iz ene mojih kolesarskih vo?enj (defekt pri Turjaku) do Ljubljane....

 

?e se mi nebi res mudilo v slu?bo, bi zelo kmalu rekel "hvala lepa,bom ?el z vlakom naprej". 95kmh po prazni AC, cel pas naju je bil,totalno nepoznavanje osnov CPPja....

 

Pojasnilo : nisem navajena avta....

 

Vedno re?em,da je ?e malo nesre?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. Tudi sam se odlo?am za nakup rabljene mazde 3. Najbolj mi je v?e? razli?ica prenovljene 3.generacije. Rabil pa bi malo pomo?i. Na voljo so bile razli?ice opreme: emotion, challenge, attraction, revolution in revolution top. Ne vem pa ?isto natan?no kak?ne so bile razlike med opremo. Na Mazdini strani tudi ni ve? podatkov zaradi prihoda nove. Ima mogo?e kdo kak pdf z opisano opremo ali pa zna pribli?no opisati kaj so najve?je razlike med opremo. (nekaj sem ?e izvedel z branjem foruma: revolution ima vzvratno kamero, revolution top ima avtomatske dolge kratke lu?i...)

Kaj novega,kako je kaj stanje glede nakupa M3. Si kaj na?tudiral? Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj novega,kako je kaj stanje glede nakupa M3. Si kaj na?tudiral? Lp

Moram se najprej zahvaliti vsem, ki ste mi pomagali. Sem iz slik izvedel vse, kar sem hotel vedeti. Revolution je prioriteta, ima res vse kar rabi?. Zanimivo je, da se jih kar nekaj prodaja pod 60km in le 3 leta staro (predvsem v Nem?iji). Najverjetneje takoj po preteku garancije. Druga?e se mi zdi, da vseeno kar dobro dr?ijo ceno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.