Skoči na vsebino

Nakup Mazda 3


Mally

Priporočeno sporočilo

pred 21 minutami je Bini napisal:

No ta uradni cenik od KIE sem lani in še letos enkrat v detajle dodelal in ti povem,da je tako kot sem napisal in cena na gotovino je tista pred popustom,ki ti ga dajo,luda kuča! Pri mazdi pa je 0.0% obresti ali pa 1.500€ popusta na gotovino že par let.👍 Enostavno ko pasulj....:bravo:

Mi je prav danes sodelavec razlagal, ki je pred kratkim kupil kio, kakšno zavajanje so tej oglasi o popustih. Ko prideš tja hitro ugotoviš, da so te cene vse za lizing. In, ko hočeš malo bolj normalno kio seed (recimo, da ima tudi zadnjo kamero, pa senzorje, in podobne normalne stvari) prideš iz 15500€ kaj kmalu na 18000€ ali še več. Če si pa omisliš še usnje in kake spojlerčke in malo večje alu feltne si že čez 20000€.

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Mi je prav danes sodelavec razlagal, ki je pred kratkim kupil kio, kakšno zavajanje so tej oglasi o popustih. Ko prideš tja ugotoviš, da do te cene vse za lizing. In, ko hočeš malo bolj normalno kio seed (recimo, da ima tudi zadnjo kamero, pa senzorje, in podobne normalne stvari) prideš iz 15500€ kaj kmalu na 18000€ ali še več. Če si omisliš še usnje in kake spojlerčke in malo večje  alu felgtne si že čez 20000€.

 

Ja res je. Pa še obresti dodaš in pride 23k! Gotovinska cena je pa še 2k več kar ne more nihče razumet.😤 Gotovina je pri njih najmanj vredna,kar je nerazumljivo.:vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Ja res je. Pa še obresti dodaš in pride 23k! Gotovinska cena je pa še 2k več kar ne more nihče razumet.😤 Gotovina je pri njih najmanj vredna,kar je nerazumljivo.:vskalo:

Ja, od gotovine nimajo trgovci nobene koristi. Kje so časi, ko si prišel z kešom v žepu v vsako  trgovino in si bil potrošniški  car. Jaz sem tako kupil prvo 6-ko in takoj dobil izdaten popust na gotovino. Sem se pa cel čas oziral okoli, da me kak nepridiprav ne oropa, ko sem nosil toliko bankovcev  v žepu. 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Alex napisal:

Ja, od gotovine nimajo trgovci nobene koristi. Kje so časi, ko si prišel z kešom v žepu v vsako  trgovino in si bil potrošniški  car. Jaz sem tako kupil prvo 6-ko in takoj dobil izdaten popust na gotovino. Sem se pa cel čas oziral okoli, da me kak nepridiprav ne oropa, ko sem nosil toliko bankovcev  v žepu. 🤪

Pri Mazdi še zdaj dobiš popust na gotivino, drugje pa....... 😬

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Ja, od gotovine nimajo trgovci nobene koristi. Kje so časi, ko si prišel z kešom v žepu v vsako  trgovino in si bil potrošniški  car. Jaz sem tako kupil prvo 6-ko in takoj dobil izdaten popust na gotovino. Sem se pa cel čas oziral okoli, da me kak nepridiprav ne oropa, ko sem nosil toliko bankovcev  v žepu. 🤪

ti časi so minili, tako lahko samo še z kakimi privatnimi mojstri kaj dosežeš, pri trgovcih z avtomobili pa že dolgo ne, ja res čudni časi, po drugi strani bančniki razlagajo kako da je danes denar "poceni", da ga je preveč v obtoku, itd....ko pa prideš na banko vprašat za kredit moraš pa malodane prinesti plan porabe do zadnjega centa, skleniti ne vem kake dodatna zavarovanja in druge bančne nebuloze :)

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani



.....Drugače ima tudi Mazda marketinški trik, ko na TV oglašujejo brezobrestno financiranje, v super drobnem tisku pa da mora biti polog 50% :)....


Mazda ti pri brezobrestnem leasingu omogoča polog od 20 do Max 50 %, odplačilo do 60 mesecev. Lahko si pa narediš 20% nato 60 obrokov in za 61 obrok še 20%, ali pa namesto tega daš avto noter in pokriješ še polog za novega ter nadaljuješ z obroki.

V koliko pa prideš z gotovino dobiš pa 1500 oz 2500 EUR popusta odvisno od modela vozila.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Ok, neumno vprašanje.. Kaj pa kredit? Predvidevam da je ceneje kot na leasing? 

Pri Mazdi se šteje kot gotovinski popust tudi kredit,saj dobijo denar le,da ti plačaš obresti! Lizing pa je 0.0% obresti le,da ni popusta. Pri Kii pa bolš,da ne vprašaš......😭😭😭😭

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Nejc1986 napisal:

To je lih zame... Od A do B... :)

Če je razredčena z belim tokom je bolj svetla... (ja... Obožujem nagravzen humor 😎😎

 

Kaj pa vem, men je pa lih notranjost bolj pomembna kot zunanjos, ce se v notranjoati avta nebom dober pocutut, avta sigurno nebom vzel 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Deeyan napisal:

 

Kaj pa vem, men je pa lih notranjost bolj pomembna kot zunanjos, ce se v notranjoati avta nebom dober pocutut, avta sigurno nebom vzel 🙂

V bistvu ti mora bit všeč oboje. Kar pa n prisotno  skoraj pri nobenem avtu. Mazdi je to uspelo dobro združiti. 🤗

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

V bistvu ti mora bit všeč oboje. Kar pa n prisotno  skoraj pri nobenem avtu. Mazdi je to uspelo dobro združiti. 🤗

Meni ni nič posebnega in se mi kot taka zdi super izbira za nekoga ki mu je avto prevozno sredstvo.... Če le nebi imela le 4 vrata. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Alex napisal:

V bistvu ti mora bit všeč oboje. Kar pa n prisotno  skoraj pri nobenem avtu. Mazdi je to uspelo dobro združiti. 🤗

Kaj pa občutki v vožnji? Jaz bi rekel, 50 izgled-20 notranjost-20 občutki in 10% ostane za praktičnost,vsaj pri meni je tako, ko ni več otrok in je praktična žena..... :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 4. 2021 ob 22:24 je Alex napisal:

Samo pri kii moraš potem voziti na uradni servis 7 let in plačevati njihove  zlatarske roke in ure.In nič ne moreš 7 let "čarati" na njih. 🙄

Alex spet narobe , ne rabiš vozit na uradni servis 7 let lahko na vsak uradni servis ki ti da žig v knjigo in seveda da so uporabljeni pravi materiali. Njihove roke in ure pa so dosti majn zlatarske kot bilo kje , za uradni 1. servis plačal 158€ tak da če je to zlatarsko potem pa res ne vem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Bini napisal:

Kaj pa občutki v vožnji? Jaz bi rekel, 50 izgled-20 notranjost-20 občutki in 10% ostane za praktičnost,vsaj pri meni je tako, ko ni več otrok in je praktična žena..... :rolleyes:

Meni je praktičnost vsaj 60-70 pošto. Občutki v vožnji - kaj je to? :) ok, notranjost... Da ni preveč touch screenov. Videz zunaj? Am... Vozim xsaro Picasso... Tudi s corollo bi šlo... 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je robertk6 napisal:

Alex spet narobe , ne rabiš vozit na uradni servis 7 let lahko na vsak uradni servis ki ti da žig v knjigo in seveda da so uporabljeni pravi materiali. Njihove roke in ure pa so dosti majn zlatarske kot bilo kje , za uradni 1. servis plačal 158€ tak da če je to zlatarsko potem pa res ne vem.

Moj prvi je bil zastonj, pri Mazda servisu z vsem ... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Kaj pa občutki v vožnji? Jaz bi rekel, 50 izgled-20 notranjost-20 občutki in 10% ostane za praktičnost,vsaj pri meni je tako, ko ni več otrok in je praktična žena..... :rolleyes:

61% izgled, 32% vožnja ostalo vse drugo. 

pred 18 minutami je robertk6 napisal:

Alex spet narobe , ne rabiš vozit na uradni servis 7 let lahko na vsak uradni servis ki ti da žig v knjigo in seveda da so uporabljeni pravi materiali. Njihove roke in ure pa so dosti majn zlatarske kot bilo kje , za uradni 1. servis plačal 158€ tak da če je to zlatarsko potem pa res ne vem.

Lahko voziš tudi na drugi, neuradni servis, a če se ti kaj zgodi je kar zabavno, kako jih prepričati v tvoj prav. Jaz ne bi rad tega poizkusil. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Alex napisal:

61% izgled, 32% vožnja ostalo vse drugo. 

Lahko voziš tudi na drugi, neuradni servis, a če se ti kaj zgodi je kar zabavno, kako jih prepričati v tvoj prav. Jaz ne bi rad tega poizkusil. 😉

Ne rabiš jih prepričevat v tvoj prav , kot sem zapisal uporabljene moraš imet stvari ki so zapisane po specifikaciji in ni problemov ....preverjeno , tako da ni potrebno nobeno prepričevanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je robertk6 napisal:

Ne rabiš jih prepričevat v tvoj prav , kot sem zapisal uporabljene moraš imet stvari ki so zapisane po specifikaciji in ni problemov ....preverjeno , tako da ni potrebno nobeno prepričevanje.

Poglej, ne govorim na pamet. 

Sosed je prodajal črno Mazdo 6 karavan. Sem se že segrel zanjo in jo hotel kupiti a so bile gor famozne olupljene feltne.

Vprašal sem ga, zakaj jih ne reklamira glede na to, da je bil avto star le leto in pol. Pa mi je odgovoril, da ima firmo in vse avte servisira v tej firmi(sicer avtomehanična delavnica) in so mu na servisu odbili reklamacijo. Poizkusil sem tudi sam in čeprav imam kar močne veze na uradnem servisu, jih tudi sam nisem 

uspel prepričati. Trdili so vse mogoče izgovore, tako, da sem odstopil od nakupa. Jaz se ne bi upal delati servisa drugje, dokler je avto v garanciji. Na papirju je vse lepo in prav v praksi pa ne tako. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Poglej, ne govorim na pamet. 

Sosed je prodajal črno Mazdo 6 karavan. Sem se že segrel zanjo in jo hotel kupiti a so bile gor famozne olupljene feltne.

Vprašal sem ga, zakaj jih ne reklamira glede na to, da je bil avto star le leto in pol. Pa mi je odgovoril, da ima firmo in vse avte servisira v tej firmi(sicer avtomehanična delavnica) in so mu na servisu odbili reklamacijo. Poizkusil sem tudi sam in čeprav imam kar močne veze na uradnem servisu, jih tudi sam nisem 

uspel prepričati. Trdili so vse mogoče izgovore, tako, da sem odstopil od nakupa. Jaz se ne bi upal delati servisa drugje, dokler je avto v garanciji. Na papirju je vse lepo in prav v praksi pa ne tako. 😉

 

Hja to pa je Mazda , premium znamka ne trdi da je isto na Kia servisu če tega ne veš zagotovo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je robertk6 napisal:

Hja to pa je Mazda , premium znamka ne trdi da je isto na Kia servisu če tega ne veš zagotovo. 

Saj pravim, vse je lepo in prav, dokler ni problemov. Potem se vidi, kdo je kdo. Sem imel borbo tudi z lesnino glede reklamacije in je nisem nikoli rešil. Zato me pa ne vidijo več v njihovih trgovinah. Enostavno. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Meni je praktičnost vsaj 60-70 pošto. Občutki v vožnji - kaj je to? :) ok, notranjost... Da ni preveč touch screenov. Videz zunaj? Am... Vozim xsaro Picasso... Tudi s corollo bi šlo... 

 

....občutki v vožnji,kaj je to?😂😂😂to je tisto,ko se pelješ s kolesom po blatu ali mokrem pa občutiš dober filing na balanci in pod ritko......no nekaj takega.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je robertk6 napisal:

Alex spet narobe , ne rabiš vozit na uradni servis 7 let lahko na vsak uradni servis ki ti da žig v knjigo in seveda da so uporabljeni pravi materiali. Njihove roke in ure pa so dosti majn zlatarske kot bilo kje , za uradni 1. servis plačal 158€ tak da če je to zlatarsko potem pa res ne vem.

Očitno pri Kii cena ni povsod ista za 1 servis.....😭 Seveda pri Mazdi tudi ne 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Bini napisal:

....občutki v vožnji,kaj je to?😂😂😂to je tisto,ko se pelješ s kolesom po blatu ali mokrem pa občutiš dober filing na balanci in pod ritko......no nekaj takega.:bravo:

Točno to :) nekateri uživamo na bajku, nekateri v vožnji i z avtom. :) jaz ko vidim avto za 15jurjev (recimo ta Corolla) namesto tistega za 20jurjev, vidim predvsem 5tisoc prihranka, s pomočjo katerih lahko uživam na bajku na dopustu.

 

Prioritete... Itak da vem da bi v recimo mazdi 3 ali recimo civicu (ki mi je noro všeč) užival bolj kot v fiat tipu, ampak... Mi ta užitek ne pomeni toliko, da bi bil pripravljen dati toliko več. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Nejc1986 napisal:

Točno to :) nekateri uživamo na bajku, nekateri v vožnji i z avtom. :) jaz ko vidim avto za 15jurjev (recimo ta Corolla) namesto tistega za 20jurjev, vidim predvsem 5tisoc prihranka, s pomočjo katerih lahko uživam na bajku na dopustu.

 

Prioritete... Itak da vem da bi v recimo mazdi 3 ali recimo civicu (ki mi je noro všeč) užival bolj kot v fiat tipu, ampak... Mi ta užitek ne pomeni toliko, da bi bil pripravljen dati toliko več. 

Ampak itak moraš za nekaj porabiti denar. Denar mora krožiti ne pa na banki stati brez veze. Zato pa imamo vsak svoje prioritete in kaj je komu pomembno. Meni se zdi recimo čisto mimo, ko folk da za bicikel 5000€ ali pa še več. Jaz ne bi dal nikoli toliko denarja, tudi če bi ga imel res viška. Bi si verjetno kupil dober športen avto. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.