Skoči na vsebino

Mazda 5 airbag lu?ka


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Pri Mazdi 5 sem mi je za?ela pri?igati lu?ka za airbag.

Lu?ka se mi pri?ge ko je  de?evno  ali bolj hladno vreme.

?ez poletje se mi ni pri?gala nikoli.

Lu?ka utripa 4x enakomerno, kraj?i presledek 2 hitro.

Predvidevam da je napak na senzorju,

Ali se iz utripanja lahko dolo?i kje je problem.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je to sovoznikov airbag v navezavi s senzorjem pritiska na sovozni?kem sede?u (da ve ?e kdo sedi gor v trenutku trka). Poglej konektorje pod sovozni?kim senzorjem in jih izklopi, na?pricaj s kontakt sprejem in spet priklopi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ravno za to sem imel na morju drugačen sistem za gajbičarje.   Sem jo odnesel a se nisem parkiral tja 😆
    • zj kar sem na hitro pogledov, letnik 23 dobiš na mobile.de V nemčiji tudi novo še dobiš   Če 6ka zgine, pol pa samo še camry ostane. Ampak camryja pa mislim da ni karavana (se mi ne da gledat, ampak mislim da je samo sedan)
    • Uff, ne tega delat, ker bo točno vedel kdo je to naredil in verjemi, da se bo tak vrnil in boš naslednjič ne samo imel spuščene gume ampak prerezane pa še na pleh se ti bo podpisal. Tak, ki ne upošteva sporočil je tok brezobrazen, da bo ob bolečem egu naredil res štalo. Pa še vedel ne boš kdo je bil.       Edina rešitev, če je to njegov parkirišče je postavitev tiste železne zadeve na tleh, ki prepreči parkiranje. Če pa ni njegov parkirišče pol je pa pač žal to to in se bo še kak objestnež parkiral tja.
    • Res, kje pa boš dobil leto staro?   Recimo, da bi kupoval ekvivalent M6, kaj mi sploh preostane. Recimo BMW, Audi in Mečka ampak vsi teli imajo pri meni en subjektiven slab sloves, tako da bi s težko odločil za enaga od teh. Pol maš Passata in Arteona ter Superba, Toyota Camrya, Peugeot 508, AR Giulia pol se pa već ali manj neha vse skupi.   Tko, da kakorkoli pogledam - dejansko mi ostanejo Trije VAG-ovci pa Camry in Pugi.  
    • Tud gume so lahko enake, črne, istih dimanzij in proizvajalca. Ja tko kot okvirček tablic pa če se potrudiš lahko celo zelo podobno tablico izbereš. Tko da ja... vzamem nazaj.... komentator Volana ima celo prav.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.