Skoči na vsebino

Kupiti rabljeno Mazdo 6 karavan do 22k??


LukaL

Priporočeno sporočilo

Tukaj se ti spla?a vzet fl model od konca 2016 dalje so bili.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

Vem, da sem picajzl (ampak novega avta ne kupujemo vsak dan ;), ampak ali mogo?e ve? od cca katerega meseca naprej so FL modeli?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje od jeseni dalje. Vidi? po novem volanu Oz tipkah nas njem, barvni hud display, g-vectoring,..

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

Hvala ;)

Aha, mogo?e ?e to, kako se pa pa obnese AWD? 

Namre?, ta ki jo imam na muhi ima ?tirikolesni pogon...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model 2017 ima:

nov volan

G vectoring

Boljsi Hud zaslon

Izboljsan 3 zaslon na stevcu

Veliko boljso zvocno izolacijo

Ogrevan volan

Boljso prednjo kamero

Sistem za prepoznavo znakov

Napa usnje

 

pa verjetno sem se kaj pozabil.Vglavnem splaca se stisnit se kakega jurja pa vzeti 2017 model.

 

Toplo priporocam 2.5l bencinarja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jo imam 2016 letnik, oktober in je ?e FL. Med drugim ima ?e debelej?e ?ipe za manj hrupa in znatno manj se sli?i hrup koles(bolj?a izolacija kolotekov. ?e bo? vzel 175 konjsko je raketa, edino AWD ti bo dodal kak liter pa ?e liter avtomatski menjalnik.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...awd precej izni?il raketa u?inek, saj ima precej ve? te?e in je posledi?no tako hitra kot 150 brez awd. ?e rabi? awd, pa itak nima veze.

Bistveno bolj?o izolacijo ima ?ele facelift od 2018 dalje, med 2015 in 2016 faceliftoma ni neke razlike.

Bistveno bolj?o ne, kve?emu malo bolj?o. Sem vozil to 2019 in ni neke opaznej?e razlike. ?e vedno se sli?i kolesa. To je tudi to, kar je hrupa. Ostalo je dobro re?eno ?e pri 2. FL.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2019 ?e nisem vozil, po testih pa vsi pravijo, da je precej manj hrupa tako da ne vem. Pri tem FL o katerem govorimo, so kot sem bral naredili bolj?o protihrupno izolacijo v vi?ini u?es. Za koloteke ne vem, ker nisem vozil tisto pred FL.

 

Kak?na je pa primerjava z novo trojko, kjer pa sploh pravijo da je ti?ina v kabini?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2019 ?e nisem vozil, po testih pa vsi pravijo, da je precej manj hrupa tako da ne vem. Pri tem FL o katerem govorimo, so kot sem bral naredili bolj?o protihrupno izolacijo v vi?ini u?es. Za koloteke ne vem, ker nisem vozil tisto pred FL.

 

Kak?na je pa primerjava z novo trojko, kjer pa sploh pravijo da je ti?ina v kabini?

Jaz sem vozil obe in je trojka neprimerno ti?ja.Je res tiha vo?nja tudi pri avtocestnih hitrostih in lahko poslu?a? radio res na majhni glasnosti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej so 225 ?ist ok, je pa res da ne vem zakaj so original feltne samo ET 7. Zimske imam na ET8 in res zgleda neprimerno bolj?e. Sem v?erja prav gledal, ?e so res 225, ker se zdijo saj za 1 stopni?ko ?ir?e ?e primerjam z letnimi iste dimenzije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.